x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Masterclass Rvs Mandoline Set Met 7 Inzetstukken - Masterclass

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Masterclass Rvs Mandoline Set Met 7 Inzetstukken - Masterclass
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Masterclass Rvs Mandoline Set Met 7 Inzetstukken - Masterclass
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Masterclass Rvs Mandoline Set Met 7 Inzetstukken - Masterclass
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/103483616.jpg?ts=1
Masterclass Masterclass Rvs Mandoline Set Met 7 Inzetstukken - Masterclass Rvs Mandoline Set Met 7 Inzetstukken - Masterclass Rvs Mandoline Set Met 7 Inzetstukken - Masterclass Roestvrijstalen groentesnijder met zeven verwisselbare roestvrijstalen messen. Grote vingerbescherming. Ideaal voor het snijden, hakken en wrijven. Is optimaal geschikt om snel en eenvoudig garnituur te maken. In opbergdoos. 25 jaar fabrieksgarantie (1)
  • 05028250136091
1
  • Design
    • Kleur: Zilver
    • Materiaal: Roestvrijstaal
  • Leeftijd
    • Leeftijdsindicatie: Alle leeftijden
  • 103.50 103.50 EUR 1
    1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      RVS mandoline set met 7 inzetstukken - Masterclass103.50, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Berghoff Snijder - Leo
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/125137958.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/236416393.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/256230721.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145608229.jpg?ts=1
      Berghoff Berghoff Snijder - Leo Snijder - Leo Snijder - Leo Snijdhulp, Groen - Nylon - BergHOFF |Leo Line (1)
      Berghoff Snijder - Leo
      • 05413821060057
      • 3950023
      1
    • Ritter Snijmachine inklapbaar Ritter Elexa 7
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160932925.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/241889246.jpg?ts=1
      Ritter Ritter Snijmachine inklapbaar Ritter Elexa 7 Snijmachine inklapbaar Ritter Elexa 7 Snijmachine inklapbaar Ritter Elexa 7 De Ritter Elexa 7 snijmachine van Cafelat heeft in 2015 een design award gewonnen. De eerste volledig metalen en inklapbare snijmachine bespaard veel ruimte bij het opbergen, hij is ingeklapt slechts 10 cm breed. De beste keukenhulp snijdt met een gekartelde roestvrijstalen mes super dunnen plakken. De snijmachine is eenvoudig te ontgrendelen voor een schoonmaakbeurt. (1)
      Ritter Snijmachine inklapbaar Ritter Elexa 7
      • 04004822521145
      2
    • Royal Catering Groentesnijder - 230 mm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/211379373.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143279825.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/211375662.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/211379371.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/211379370.jpg?ts=1
      Royal Catering Royal Catering Groentesnijder - 230 mm Groentesnijder - 230 mm Groentesnijder - 230 mm Als u als cateraar verse salades en vitaminerijke groenten in uw restaurant, bistro of buiten huis wilt serveren, dan gebruikt u best onze groentesnijder RCGS 155M van Royal Catering om snel en eenvoudig vers gesneden groenten te serveren. Eenvoudig te bevestigen aan het werkaanrecht zeer licht en gemakkelijk te vervoeren Snijbreedte instelbaar: 0 12 mm Behuizing uit aluminium / Snijschijf van roestvrij staal Halfronde vultrechter / ook geschikt voor hardere groenten zoals wortelen of rapen niet afhankelijk van stroombron / eenvoudig in gebruik (1)
      Royal Catering Groentesnijder - 230 mm
      • 04250928643513
      1
    • Chef'n Saladshears Kruidenhakker
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158894539.jpg?ts=1
      Chef'n Chef'n Saladshears Kruidenhakker Saladshears Kruidenhakker Saladshears Kruidenhakker Chef'n Saladshears Kruidenhakker (1)
      Chef'n Saladshears Kruidenhakker
      • 00838485015673
      1
    • min
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 79.95
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 70.87
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 70.87
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 70.87
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 70.87
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 70.87
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 70.87
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 70.87
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 70.87
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 70.87
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 70.87
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 70.87
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 70.87
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 70.87
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 70.87
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 70.87
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 70.87
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 70.87
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 70.87
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 70.87
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 70.87
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 70.87
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 70.87
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 70.87
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 70.87
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 70.87
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 70.87
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 70.87
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 70.87
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 70.87
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 70.87
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 70.87
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 70.87
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 70.87
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 70.87
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 70.87
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 70.87
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 70.87
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 70.87
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 70.87
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 70.87
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 70.87
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 70.87
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 70.87
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 70.87
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 70.87
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 70.87
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 70.87
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 79.95
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 70.87
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 70.87
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 70.87
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 70.87
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 70.87
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 70.87
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 70.87
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 70.87
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 70.87
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 70.87
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 70.87
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 70.87
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 70.87
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 70.87
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 70.87
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 70.87
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 70.87
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 70.87
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 70.87
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 70.87
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 70.87
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 70.87
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 70.87
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 70.87
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 70.87
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 69.51
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 69.51
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 69.51
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 69.51
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 69.51
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 69.51
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 69.51
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 69.51
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 69.51
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 71.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 71.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 71.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 71.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 71.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 71.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 71.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 71.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 71.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 71.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 71.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 71.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 71.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 71.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 71.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 71.00
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 84.99
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 84.99
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 84.99
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 71.53
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Mon Oct 17 02:00:00 CEST 2022 90.00
      • Tue Oct 18 02:00:00 CEST 2022 103.50
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 103.50
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 103.50
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 103.50
      • Sat Oct 22 02:00:00 CEST 2022 103.50
      • Sun Oct 23 02:00:00 CEST 2022 90.03
      • Mon Oct 24 02:00:00 CEST 2022 90.03
      • Tue Oct 25 02:00:00 CEST 2022 90.03
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 90.03
      • Thu Oct 27 02:00:00 CEST 2022 102.78
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 102.78
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 102.78
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 102.78
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 102.78
      • Tue Nov 01 01:00:00 CET 2022 102.29
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 102.29
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 102.29
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 102.29
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 102.29
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 102.29
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 102.29
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 102.29
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 102.29
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 102.29
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 102.29
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 102.29
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 102.29
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 102.29
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 102.29
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 102.29
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 102.29
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 102.29
      • Sat Nov 19 01:00:00 CET 2022 102.78
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 102.78
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 102.78
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 102.78
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 102.78
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 102.78
      • Fri Nov 25 01:00:00 CET 2022 89.39
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 89.39
      • Sun Nov 27 01:00:00 CET 2022 89.39
      • Mon Nov 28 01:00:00 CET 2022 80.89
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 80.89
      • Wed Nov 30 01:00:00 CET 2022 101.00
      • Thu Dec 01 01:00:00 CET 2022 103.50
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 103.50
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 103.50
    • partner@vergelijk.nl