x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

HAY Tray Bijzettafel

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews HAY Tray Bijzettafel
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties HAY Tray Bijzettafel
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
HAY Tray Bijzettafel
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/115102072.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116262900.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116263378.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/152571895.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/152571883.jpg?ts=1
HAY HAY Tray Bijzettafel Tray Bijzettafel Tray Bijzettafel Gebruik gewoon geen onnodige franjes, tot alleen nog pure esthetiek overblijft dat is het verrassend eenvoudige succesgeheim van de bijzettafel van het merk HAY Zijn concept: Een stevige, uitneembare dienblad, benoemd naar de tafeltafel, zweeft op een filigraan gesneden frame van gepoedercoat staal De tafel heeft een helder grafisch design, is gemakkelijk te reinigen en is door zijn hoge randen zeer geschikt voor het vasthouden en afruimen van dranken De bijzettafel is verkrijgbaar in versch... (1)
  • 05710441036197
  • 102503/2409000
2
  • Design
    • Vorm: Vierkant
    • Kleur: Grijs, Groen
    • Materiaal: Metaal, Staal
  • Gewicht en omvang
    • Hoogte: 40 cm
    • Breedte (cm): 40 cm
    • Diepte: 40 cm
  • 215.00 247.58 EUR 2
    2
    • Flinders.nl Flinders.nl
      4.301022883641927 (4)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Tray Salontafel Medium 40x40 Warmgrijs (l) 40 X (b) 40 X (h) 44 Cm Salontafel: maakt je interieur bijzonder! De Hay Tray tafel is 40 cent...215.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon Amazon
      5.062893081761007 (2)
      Gebruik gewoon geen onnodige franjes, tot alleen nog pure esthetiek overblijft dat is het verrassend eenvoudige succesgeheim van de bijz...247.58, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Clayre & Eef Bijzettafel Ø 69*52 Cm Goudkleurig Aluminium Rond Side Table Tafeltje Goudkleurig Side Table Tafeltje
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223715182.jpg?ts=1
      Clayre & Eef Clayre & Eef Bijzettafel Ø 69*52 Cm Goudkleurig Aluminium Rond Side Table Tafeltje Goudkleurig Side Table Tafeltje Bijzettafel Ø 69*52 Cm Goudkleurig Aluminium Rond Side Table Tafeltje Goudkleurig Side Table Tafeltje Bijzettafel Ø 69*52 Cm Goudkleurig Aluminium Rond Side Table Tafeltje Goudkleurig Side Table Tafeltje Landelijke ronde goudkleurige aluminium bijzettafel van het merk Clayre & Eef. (1)
      Clayre & Eef Bijzettafel Ø 69*52 Cm Goudkleurig Aluminium Rond Side Table Tafeltje Goudkleurig Side Table Tafeltje
      • 08717459744028
      3
    • Clayre & Eef Bijzettafel 45*31*52 Cm Zilverkleurig Aluminium Rechthoek Side Table Tafeltje Zilverkleurig Side Table
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223874948.jpg?ts=1
      Clayre & Eef Clayre & Eef Bijzettafel 45*31*52 Cm Zilverkleurig Aluminium Rechthoek Side Table Tafeltje Zilverkleurig Side Table Bijzettafel 45*31*52 Cm Zilverkleurig Aluminium Rechthoek Side Table Tafeltje Zilverkleurig Side Table Bijzettafel 45*31*52 Cm Zilverkleurig Aluminium Rechthoek Side Table Tafeltje Zilverkleurig Side Table Clayre & Eef Bijzettafel 45*31*52 cm Zilverkleurig Aluminium Rechthoek Side table Tafeltje (1)
      Clayre & Eef Bijzettafel 45*31*52 Cm Zilverkleurig Aluminium Rechthoek Side Table Tafeltje Zilverkleurig Side Table
      • 08717459743809
      3
    • Clayre & Eef Bruine Bijzettafel Ø 60*35 Cm 50423s
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223816382.jpg?ts=1
      Clayre & Eef Clayre & Eef Bruine Bijzettafel Ø 60*35 Cm 50423s Bruine Bijzettafel Ø 60*35 Cm 50423s Bruine Bijzettafel Ø 60*35 Cm 50423s Clayre & Eef Bijzettafel Ø 60*35 cm (1)
      Clayre & Eef Bruine Bijzettafel Ø 60*35 Cm 50423s
      • 08717459743892
      3
    • Clayre & Eef Bijzettafel 49*49*59 Cm Goudkleurig Aluminium Vierkant Side Table Tafeltje Goudkleurig Side Table Tafeltje
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223692782.jpg?ts=1
      Clayre & Eef Clayre & Eef Bijzettafel 49*49*59 Cm Goudkleurig Aluminium Vierkant Side Table Tafeltje Goudkleurig Side Table Tafeltje Bijzettafel 49*49*59 Cm Goudkleurig Aluminium Vierkant Side Table Tafeltje Goudkleurig Side Table Tafeltje Bijzettafel 49*49*59 Cm Goudkleurig Aluminium Vierkant Side Table Tafeltje Goudkleurig Side Table Tafeltje Clayre & Eef Bijzettafel 49 * 49 * 59 cm Goudkleurig Aluminium Vierkant Side table Tafeltje (1)
      Clayre & Eef Bijzettafel 49*49*59 Cm Goudkleurig Aluminium Vierkant Side Table Tafeltje Goudkleurig Side Table Tafeltje
      • 08717459743946
      3
    • min
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 215.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 215.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 215.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 215.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 215.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 215.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 215.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 215.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 215.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 215.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 215.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 215.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 215.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 215.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 215.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 215.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 215.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 215.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 215.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 215.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 215.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 215.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 215.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 182.75
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 182.75
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 182.75
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 215.00
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 182.75
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 182.75
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 182.75
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 182.75
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 182.75
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 182.75
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 182.75
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 182.75
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 182.75
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 182.75
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 182.75
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 182.75
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 182.75
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 182.75
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 182.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 182.00
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 179.99
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 161.25
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 161.25
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 161.25
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 215.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 215.00
    • partner@vergelijk.nl