x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Canon PIXMA TS5150 Zwart

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Canon PIXMA TS5150 Zwart
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Canon PIXMA TS5150 Zwart
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Canon PIXMA TS5150 Zwart
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133126215.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140664942.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151639249.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140664943.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140664939.jpg?ts=1
Canon Canon PIXMA TS5150 Zwart PIXMA TS5150 Zwart PIXMA TS5150 Zwart Deze betaalbare en gebruiksvriendelijke All-in-One voor het hele gezin is compact en stijlvol. Iedereen kan er moeiteloos prachtige foto's en haarscherpe documenten mee printen. De printer kan wireless verbinding maken metuw apparaten, sociale netwerken en de cloud. Bediening vanaf verschillende hoeken met het handmatig verstelbaar frontpaneel met kleurenscherm en gebruiksvriendelijke navigatieknoppen. Bespaar inkt en papier met de optionele XL FINE-inktcartridge en de functie voor automatisc... (46)
  • 08432390013247
  • 04549292090741
  • 2228C006
  • 4725746
5
good_buy
  • Algemene kenmerken
    • Printersoort: All-in-one
    • Printer opties: Printen zonder witranden, Bluetooth, Wifi verbinding
    • Aantal inktpatronen: 2 Stuks
    • Geslacht: Unisex
  • Printtechnologie
    • Printer technologie: Inkjet
    • Kleur inkt: Multi pack
  • Scannen
    • Scanner type: Flatbedscanner, Sheet-fed scanner
    • Maximum scanresolutie: 1200 dpi
  • Netwerk
    • WiFi-verbinding: Ja
  • Poorten & interfaces
    • Standaard interfaces: Wireless LAN, Bluetooth
  • Verbindingsmogelijkheden
    • Bluetooth: Ja
  • Printsnelheid
    • Printsnelheid (zwart): 13 pagina's per minuut
    • Printsnelheid (kleur, standaard, A4): 6.8 pagina's per minuut
  • Papier
    • Maximale ISO A-series papierformaat: A4
  • Overig
    • Mobiele printtechnologieën: Apple AirPrint, Mopria Print Service, Google Cloud Print
  • Design
    • Kleur: Zwart
  • Technische details
    • Dubbelzijdig scannen met documentinvoer: Ja
    • Printen zonder witranden: Ja
    • Scannen: Ja
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 42.5 cm
    • Diepte: 31.5 cm
    • Gewicht: 6.5 kg
    • Gewicht product: 8400 g
    • Hoogte: 14.7 cm
  • Energie
    • AC input voltage: 100 V
  • Leeftijd
    • Leeftijdsgroep: Volwassene
  • Beeldscherm
    • Kleurenscherm: Ja
  • Functies & -programma's
    • Faxen: Nee
  • Software
    • Geschikt voor Windows: Windows 8, Windows 7, Windows 10
    • Mac-compatibiliteit: Mac OS X 10.10 Yosemite
  • publishing
    • Introductiejaar: 2017
  • 84.45 89.00 EUR 5
    5
    • 123inkt.nl 123inkt.nl
      6.043236602240352 (153)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.1/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      DeCanon Pixma TS5150 is eenall-in-one inkjetprinter voor kantoor of thuisgebruik. Met deze compacte kleurenprinter kunt u printen, kopiër...84.45, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Printerland.nl Printerland.nl
      Deze betaalbare en gebruiksvriendelijke All-in-One voor het hele gezin is compact en stijlvol. Iedereen kan er moeiteloos prachtige foto'...84.50, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Printabout.nl Printabout.nl
      6.8 (1)
      Canon Inkjetprinter84.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Otto Otto
      4.683463763403694 (112)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.1/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Printfuncties * Printresolutie: tot 4800 x 1200 dpi * Printtechnologie: 2 FINE-printkoppen met inkt (zwart en kleur) * Printsnelheid ZW: ...85.97, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
    • Bol.com Bol.com
      7.556892350323385 (692)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.1/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Canon PIXMA TS5150 - All-in-One Printer89.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Epson Expression Home XP-4105 All-In-One (3 in 1) inkjetprinter | A4 | Wifi
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/154138607.jpg?ts=1
      Epson Epson Expression Home XP-4105 All-In-One (3 in 1) inkjetprinter | A4 | Wifi Expression Home XP-4105 All-In-One (3 in 1) inkjetprinter | A4 | Wifi Expression Home XP-4105 All-In-One (3 in 1) inkjetprinter | A4 | Wifi De Epson Expression Home XP-4105 wordt ook wel een small-in-one printer genoemt. Met de compacte all-in-one inkjetprinter kunt u documenten en foto's printen, kopiëren en scannen. Het lcd-scherm maakt het makkelijk om de verschillende functies te bedienen. De kleurenprinter is voorzien van handige functies zoals automatisch dubbelzijdig printen, mobiel printen vanaf smartphone of tablet en stemactivatie. - Epson Expression Home XP-4105 all-in-one A4 inkjetprinter met wifi (3 in 1), kleur (4)
      Epson Expression Home XP-4105 All-In-One (3 in 1) inkjetprinter | A4 | Wifi
      • 08715946665184
      3
    • Canon PIXMA TS3450 All-In-One (3 in 1) Inkjetprinter | A4 | Wifi
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/173482705.jpg?ts=1
      Canon Canon PIXMA TS3450 All-In-One (3 in 1) Inkjetprinter | A4 | Wifi PIXMA TS3450 All-In-One (3 in 1) Inkjetprinter | A4 | Wifi PIXMA TS3450 All-In-One (3 in 1) Inkjetprinter | A4 | Wifi De Canon Pixma TS3450 is een compacte en stijlvolle printer. Doordat de printer is aangesloten op wifi, print u gemakkelijk foto's of documenten vanaf uw mobiele apparaten en dankzij de twee cartridges zijn alle afdrukken van hoogwaardige kwaliteit. U bedient de printer gemakkelijk dankzij het 1,5 inch LCD-scherm. Voordelen- Print gemakkelijk vanaf uw telefoon of tablet- Stijlvol model- Helder LCD-schermInhoud verpakking- All-in-One printer - PIXMA TS3450-serie- FINE-cartridges- Netsnoer- Ins... (6)
      Canon PIXMA TS3450 All-In-One (3 in 1) Inkjetprinter | A4 | Wifi
      • 04549292165692
      3
    • Canon i-SENSYS MF443dw all-in-one A4 laserprinter zwart-wit met wifi (3 in 1)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/154045786.jpg?ts=1
      Canon Canon i-SENSYS MF443dw all-in-one A4 laserprinter zwart-wit met wifi (3 in 1) i-SENSYS MF443dw all-in-one A4 laserprinter zwart-wit met wifi (3 in 1) i-SENSYS MF443dw all-in-one A4 laserprinter zwart-wit met wifi (3 in 1) DeCanon i-SENSYS MF443dw is een all-in-one laserprinter. Deze printer is uitermate geschikt voor kleine tot middelgrote bedrijven en wordt gekenmerkt door zijn betrouwbaarheid, snelheid en duurzaamheid. Via het 12,7 cm LCD-scherm is de printer eenvoudig te bedienen, maar dat kan ook direct vanaf uw smartphone of tablet. Gebruik simpelweg Apple AirPrint, Mopria of de Canon PRINT app. Deze multifunctionele printer kan printen, kopiëren en scannen en heeft een printsnelheid van 38 pagina's per m... (2)
      Canon i-SENSYS MF443dw all-in-one A4 laserprinter zwart-wit met wifi (3 in 1)
      • 08714574663692
      2
    • HP LaserJet M140we MFP
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/219540318.jpg?ts=1
      HP HP LaserJet M140we MFP LaserJet M140we MFP LaserJet M140we MFP Print, scan en kopieer tekstdocumenten op je thuiskantoor of kleine kantoor met de HP LaserJet M140we MFP laser printer. Als je niet in kleur print, scant of kopieert, dan is dit een productieve printer. Je drukt een zwart-wit document snel af door de afdruksnelheid van 20 pagina's per minuut. Zo heb je altijd snel je papieren bij de hand, bijvoorbeeld wanneer er een gesprek op de planning staat. Gebruik de HP Smart app, zodat je de printer ook vanaf je smartphone of tablet aanstuurt. Deze pr... (2)
      HP LaserJet M140we MFP
      • 00193905985067
      • 7MD72E
      7
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 89.95
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 89.45
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 89.45
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 89.45
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 77.45
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 77.45
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 85.95
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 85.95
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 87.45
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 87.45
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 87.45
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 87.45
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 87.45
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 87.45
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 87.45
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 87.45
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 87.45
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 87.45
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 87.45
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 81.45
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 81.45
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 81.45
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 81.45
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 81.45
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 81.45
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 78.45
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 81.45
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 83.20
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 87.45
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 87.45
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 87.45
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 87.45
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 87.45
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 85.95
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 85.95
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 87.45
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 87.45
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 87.45
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 87.45
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 69.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 87.45
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 87.45
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 87.45
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 87.45
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 87.45
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 87.45
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 86.45
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 69.00
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 86.45
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 86.45
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 86.45
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 86.45
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 86.45
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 88.45
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 88.45
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 88.45
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 88.45
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 88.45
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 88.45
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 88.45
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 88.45
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 88.45
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 88.45
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 88.45
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 88.45
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 88.45
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 88.45
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 88.45
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 89.45
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 89.45
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 89.45
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 89.45
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 89.45
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 89.45
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 89.45
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 89.45
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 89.45
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 87.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 87.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 87.99
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 79.95
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 79.95
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 79.95
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 76.95
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 79.95
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 83.99
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 87.99
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 87.99
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 87.99
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 87.99
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 87.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 87.99
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 87.99
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 87.99
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 87.45
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 87.45
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 87.45
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 87.45
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 87.45
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 87.45
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 87.45
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 87.99
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 89.45
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 89.45
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 89.45
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 89.45
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 89.45
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 89.45
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 89.45
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 89.45
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 89.45
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 89.45
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 74.95
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 89.45
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 89.45
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 89.45
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 89.45
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 89.45
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 89.45
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 89.45
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 89.00
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 88.45
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 88.45
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 88.45
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 88.45
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 88.45
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 88.45
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 88.45
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 88.45
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 88.45
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 88.45
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 88.45
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 88.45
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 88.45
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 88.45
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 88.45
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 88.45
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 88.45
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 88.45
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 88.45
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 88.45
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 88.45
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 88.45
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 88.45
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 88.45
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 88.45
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 88.45
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 88.45
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 88.45
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 84.45
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 87.45
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 87.45
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 87.45
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 87.45
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 87.45
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 84.45
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 84.45
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 84.45
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 84.45
    • partner@vergelijk.nl