x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Brother RJ-2055WB mobiele bonprinter zwart met bluetooth en wifi, zwart-wit

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Brother RJ-2055WB mobiele bonprinter zwart met bluetooth en wifi, zwart-wit
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Brother RJ-2055WB mobiele bonprinter zwart met bluetooth en wifi, zwart-wit
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Brother RJ-2055WB mobiele bonprinter zwart met bluetooth en wifi, zwart-wit
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/214631155.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/230155310.jpg?ts=1
Brother Brother RJ-2055WB mobiele bonprinter zwart met bluetooth en wifi, zwart-wit RJ-2055WB mobiele bonprinter zwart met bluetooth en wifi, zwart-wit RJ-2055WB mobiele bonprinter zwart met bluetooth en wifi, zwart-wit Met de Brother RJ-2055WB mobiele bonprinter drukt u snel kassabonnen, etiketten en tickets af met een maximale breedte van 58 mm. Dankzij diverse verbindingsopties als USB, bluetooth en wifi doet u dit eenvoudig vanaf uw laptop. Deze labelprinter weegt slechts 215 gram, heeft een valbescherming tot 1,80 m hoogte en ondersteunt diverse printertalen zoals FBPL-EZ (EPL2, ZPL2, CPCL) en ESC-POS.Inclusief riemclip, power adapter, batterij en documentatie. - Brother RJ-2055WB mobiele bonprinter zwa... (1)
  • 04977766802444
1
  • Printtechnologie
    • Kleur inkt: Zwart
  • 364.45 364.45 EUR 1
    1
    • 123inkt.nl 123inkt.nl
      6.043236602240352 (153)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.2-RC1/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Met de Brother RJ-2055WB mobiele bonprinter drukt u snel kassabonnen, etiketten en tickets af met een maximale breedte van 58 mm. Dankzij...364.45, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Epson Expression Home XP-4105 All-In-One (3 in 1) inkjetprinter | A4 | Wifi
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/154138607.jpg?ts=1
      Epson Epson Expression Home XP-4105 All-In-One (3 in 1) inkjetprinter | A4 | Wifi Expression Home XP-4105 All-In-One (3 in 1) inkjetprinter | A4 | Wifi Expression Home XP-4105 All-In-One (3 in 1) inkjetprinter | A4 | Wifi De Epson Expression Home XP-4105 wordt ook wel een small-in-one printer genoemt. Met de compacte all-in-one inkjetprinter kunt u documenten en foto's printen, kopiëren en scannen. Het lcd-scherm maakt het makkelijk om de verschillende functies te bedienen. De kleurenprinter is voorzien van handige functies zoals automatisch dubbelzijdig printen, mobiel printen vanaf smartphone of tablet en stemactivatie. - Epson Expression Home XP-4105 all-in-one A4 inkjetprinter met wifi (3 in 1), kleur (4)
      Epson Expression Home XP-4105 All-In-One (3 in 1) inkjetprinter | A4 | Wifi
      • 08715946665184
      3
    • Canon PIXMA TS3450 All-In-One (3 in 1) Inkjetprinter | A4 | Wifi
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/173482705.jpg?ts=1
      Canon Canon PIXMA TS3450 All-In-One (3 in 1) Inkjetprinter | A4 | Wifi PIXMA TS3450 All-In-One (3 in 1) Inkjetprinter | A4 | Wifi PIXMA TS3450 All-In-One (3 in 1) Inkjetprinter | A4 | Wifi De Canon Pixma TS3450 is een compacte en stijlvolle printer. Doordat de printer is aangesloten op wifi, print u gemakkelijk foto's of documenten vanaf uw mobiele apparaten en dankzij de twee cartridges zijn alle afdrukken van hoogwaardige kwaliteit. U bedient de printer gemakkelijk dankzij het 1,5 inch LCD-scherm. Voordelen- Print gemakkelijk vanaf uw telefoon of tablet- Stijlvol model- Helder LCD-schermInhoud verpakking- All-in-One printer - PIXMA TS3450-serie- FINE-cartridges- Netsnoer- Ins... (6)
      Canon PIXMA TS3450 All-In-One (3 in 1) Inkjetprinter | A4 | Wifi
      • 04549292165692
      3
    • Canon i-SENSYS MF443dw all-in-one A4 laserprinter zwart-wit met wifi (3 in 1)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/154045786.jpg?ts=1
      Canon Canon i-SENSYS MF443dw all-in-one A4 laserprinter zwart-wit met wifi (3 in 1) i-SENSYS MF443dw all-in-one A4 laserprinter zwart-wit met wifi (3 in 1) i-SENSYS MF443dw all-in-one A4 laserprinter zwart-wit met wifi (3 in 1) DeCanon i-SENSYS MF443dw is een all-in-one laserprinter. Deze printer is uitermate geschikt voor kleine tot middelgrote bedrijven en wordt gekenmerkt door zijn betrouwbaarheid, snelheid en duurzaamheid. Via het 12,7 cm LCD-scherm is de printer eenvoudig te bedienen, maar dat kan ook direct vanaf uw smartphone of tablet. Gebruik simpelweg Apple AirPrint, Mopria of de Canon PRINT app. Deze multifunctionele printer kan printen, kopiëren en scannen en heeft een printsnelheid van 38 pagina's per m... (2)
      Canon i-SENSYS MF443dw all-in-one A4 laserprinter zwart-wit met wifi (3 in 1)
      • 08714574663692
      2
    • Lexmark CS921de A3 laserprinter kleur
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/117849298.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/154032789.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/220304384.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231292072.jpg?ts=1
      Lexmark Lexmark CS921de A3 laserprinter kleur CS921de A3 laserprinter kleur CS921de A3 laserprinter kleur De Lexmark CS921de is geschikt voor het afdrukken in kleur met grote volumes met een snelheid tot 35 pagina's per minuut (A4) en uitvoer van meerdere formaten tot A3 met optionele finishing. Maak indruk met uitvoer in kleur tot A3-formaat, maar ook geschikt voor grote volumes op A4-formaat en gebruik de multipurpose feeder voor alle kleine media zoals enveloppen. Het brede assortiment ondersteunde mediatypen omvat onder andere karton, glossy papier, gerecycled papier, transparanten en etikett... (1)
      Lexmark CS921de A3 laserprinter kleur
      • 00734646629768
      2
    • min
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 411.45
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 411.45
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 411.45
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 411.45
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 411.45
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 411.45
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 411.45
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 411.45
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 411.45
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 411.45
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 411.45
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 411.45
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 411.45
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 411.45
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 411.45
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 411.45
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 411.45
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 411.45
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 411.45
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 411.45
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 411.45
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 411.45
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 411.45
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 411.45
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 411.45
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 411.45
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 411.45
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 411.45
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 411.45
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 343.37
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 341.69
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 340.01
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 411.45
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 336.68
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 411.45
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 333.39
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 331.75
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 411.45
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 328.52
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 411.45
      • Sat Apr 16 02:00:00 CEST 2022 325.30
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 325.30
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 325.30
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 325.30
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 411.45
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 411.45
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 411.45
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 411.45
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 411.45
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 411.45
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 411.45
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 411.45
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 411.45
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 411.45
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 411.45
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 411.45
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 411.45
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 411.45
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 411.45
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 411.45
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 411.45
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 411.45
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 411.45
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 411.45
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 411.45
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 411.45
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 411.45
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 364.45
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 364.45
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 364.45
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 364.45
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 364.45
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 364.45
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 364.45
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 364.45
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 364.45
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 364.45
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 364.45
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 364.45
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 268.76
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 267.45
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 266.15
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 264.85
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 263.56
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 262.28
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 261.01
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 364.45
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 364.45
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 364.45
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 364.45
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 364.45
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 364.45
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 364.45
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 364.45
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 364.45
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 364.45
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 364.45
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 364.45
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 364.45
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 364.45
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 364.45
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 364.45
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 364.45
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 364.45
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 364.45
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 364.45
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 364.45
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 364.45
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 364.45
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 364.45
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 364.45
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 364.45
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 364.45
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 364.45
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 364.45
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 364.45
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 364.45
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 364.45
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 364.45
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 364.45
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 364.45
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 364.45
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 364.45
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 364.45
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 364.45
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 364.45
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 364.45
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 364.45
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 364.45
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 364.45
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 364.45
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 364.45
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 364.45
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 364.45
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 364.45
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 364.45
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 364.45
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 364.45
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 364.45
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 364.45
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 364.45
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 364.45
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 364.45
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 364.45
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 364.45
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 364.45
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 364.45
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 364.45
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 364.45
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 364.45
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 364.45
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 364.45
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 364.45
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 364.45
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 364.45
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 364.45
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 364.45
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 364.45
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 364.45
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 364.45
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 364.45
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 364.45
    • partner@vergelijk.nl