x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Classic Universele voedingsadapter 18V / 5A / 90W

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Classic Universele voedingsadapter 18V / 5A / 90W
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Classic Universele voedingsadapter 18V / 5A / 90W
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Classic Universele voedingsadapter 18V / 5A / 90W
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/122781652.jpg?ts=1
Classic Classic Universele voedingsadapter 18V / 5A / 90W Universele voedingsadapter 18V / 5A / 90W Universele voedingsadapter 18V / 5A / 90W Universele voedingsadapter 18V / 5A / 90W met 5 verwisselbare pluggen Gebruik deze universele voedingsadapter om diverse apparaten van verschillende merken voor voeding te verbinden met het stopcontact. Inclusief 5 connectoren Bij deze universele voedingsadapter ontvangt u 5 verwisselbare opzetpluggen. De afmetingen van de diameter (buitenmaat x binnenmaat) zijn: 4,8 x 1,7 mm 5,5 x 1,7 mm 5,5 x 2,1 mm 5,5 x 2,5 mm 6,3 x 3,0mm Controleer of deze voedingsadapter geschikt is voor uw apparaat Het is belangrijk dat u altijd Voltage (V), Ampère (A) en vermogen (W) controleert. U kunt dit controleren op het apparaat zelf waar u meestal een sticker vindt met deze informatie. Wanneer u de origineel bij uw apparaat geleverde voedingsadapter nog heeft kunt u deze gegevens ook hierop vinden. Deze voedingsadapter is geschikt voor: apparaten met een ingangsvoltage v (1)
  • 04048601150096
1
  • Design
    • Kleur: Zwart
  • 64.98 64.98 EUR 1
    1
    • Onlinekabelshop.nl Onlinekabelshop.nl
      Universele voedingsadapter 18V / 5A / 90W met 5 verwisselbare pluggen Gebruik deze universele voedingsadapter om diverse apparaten van ve...64.98, ? (offer_sdt_unknown)
      1
  • 0 0
    • Devolo CPL Devolo DLAN 550 WiFi Adapter
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/115671927.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/115671926.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/226900874.jpg?ts=1
      Devolo Devolo CPL Devolo DLAN 550 WiFi Adapter CPL Devolo DLAN 550 WiFi Adapter CPL Devolo DLAN 550 WiFi Adapter Verbinding via stroomkring tot 500 Mbit/s en uitstekende wifi-ontvangst voor smartphones, tablets tot 300 Mbit/s. Meer vermogen en nog meer bereik dankzij de technologie range+ Deze extra adapter breidt je bestaande DLAN-netwerk uit (compatibel met de productlijnen dLAN 200/500/550/650/1200). WiFi Move-technologie verbindt automatisch meerdere adapters in een wifi-netwerk: optimale en volautomatische wifi-ontvangst in het hele huis. Compatibel met alle andere adapters uit de DLAN-productlijn 200/500/550/650/1200. Devolo Magic-serie is niet compatibel met DLAN-apparaten. De apparaten uit de Magic serie van Devolo zijn niet compatibel met DLAN-apparaten Inhoud: 1 x CPL wifi-adapter dLAN 550, 1 x installatiehandleiding Reikwijdte: 400 m Opmerking: Alle devolo dLAN 200 naar dLAN 1200 adapters zijn onderling compatibel (1)
      Devolo CPL Devolo DLAN 550 WiFi Adapter
      • 04250059696259
      • 9625
      2
    • VHBW E-Bike / Pedelec voedingsadapter 29,4V / 2,35A / 70W voor 24V accu's - 5,5mm x 2,5mm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/172640022.jpg?ts=1
      VHBW VHBW E-Bike / Pedelec voedingsadapter 29,4V / 2,35A / 70W voor 24V accu's - 5,5mm x 2,5mm E-Bike / Pedelec voedingsadapter 29,4V / 2,35A / 70W voor 24V accu's - 5,5mm x 2,5mm E-Bike / Pedelec voedingsadapter 29,4V / 2,35A / 70W voor 24V accu's - 5,5mm x 2,5mm E-Bike / Pedelec accu oplader 29,4V / 2,35A / 70W met 5,5mm x 2,1mm connector voor 24V accu's Gebruik deze voedingsadapter om uw E-Bike of Pedelec electrische fiets accu voor voeding te verbinden met het stopcontact. Zie 'geschikt voor' tabblad voor compatibel modellen Controleer op het 'geschikt voor' tabblad of deze lader geschikt is voor uw apparaat. Controleer of deze voedingsadapter geschikt is voor uw apparaat Het is belangrijk dat u altijd Voltage (V), Ampère (A) en vermogen (W) controleert. U kunt dit controleren op de accu zelf waar u meestal een sticker vindt met deze informatie. Wanneer u voedingsadapter nog heeft kunt u deze gegevens ook hierop vinden. Deze voedingsadapter is geschikt voor: accu's met 24V spanning accu's met een ingangsvoltage van 29,4V accu's met een ingaande stroomsterkte van 2,35A of lager accu's met een ingangsvermogen van 70W of lager accu' (2)
      VHBW E-Bike / Pedelec voedingsadapter 29,4V / 2,35A / 70W voor 24V accu's - 5,5mm x 2,5mm
      • 04251215302946
      2
    • Delta VHBW4251004603186 netvoeding & inverter Binnen 45 W Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/221313231.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/172642430.jpg?ts=1
      Delta Delta VHBW4251004603186 netvoeding & inverter Binnen 45 W Zwart VHBW4251004603186 netvoeding & inverter Binnen 45 W Zwart VHBW4251004603186 netvoeding & inverter Binnen 45 W Zwart Notebook lader 20V / 2,25A / 45W - Slim Tip (11mm x 5,6mm) voor Lenovo Gebruik deze voedingsadapter om diverse apparaten van verschillende merken voor voeding te verbinden met het stopcontact. Controleer of deze voedingsadapter geschikt is voor uw apparaat Het is belangrijk dat u altijd Voltage (V), Ampère (A) en vermogen (W) controleert. U kunt dit controleren op de notebook zelf waar u meestal aan de onderzijde een sticker vindt met deze informatie. Wanneer u de origineel bij uw apparaat geleverde voedingsadapter nog heeft kunt u deze gegevens ook hierop vinden. Deze voedingsadapter is geschikt voor: notebooks met een ingangsvoltage van 20V notebooks met een ingaande stroomsterkte van 2,25A of lager notebooks met een ingangsvermogen van 45W of lager notebooks met DC-ingang voor een Lenovo Slim Tip plug (11 mm breed en 5,6mm hoog) Deze voedingsadapter vervangt: voedingsadapters met een ui (1)
      Delta VHBW4251004603186 netvoeding & inverter Binnen 45 W Zwart
      • 04251004603186
      • 04043718031757
      1
    • VHBW E-Bike / Pedelec voedingsadapter 29,4V / 1,5A / 52W met 3-pins XLR connector voor 24V accu's
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/172637430.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/91391656.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/236405182.jpg?ts=1
      VHBW VHBW E-Bike / Pedelec voedingsadapter 29,4V / 1,5A / 52W met 3-pins XLR connector voor 24V accu's E-Bike / Pedelec voedingsadapter 29,4V / 1,5A / 52W met 3-pins XLR connector voor 24V accu's E-Bike / Pedelec voedingsadapter 29,4V / 1,5A / 52W met 3-pins XLR connector voor 24V accu's E-Bike / Pedelec accu oplader 29,4V / 1,5A / 52W met 3-pins XLR connector voor 24V accu's Gebruik deze voedingsadapter om uw E-Bike of Pedelec electrische fiets accu voor voeding te verbinden met het stopcontact. Zie 'geschikt voor' tabblad voor compatibel modellen Controleer op het 'geschikt voor' tabblad of deze lader geschikt is voor uw apparaat. Controleer of deze voedingsadapter geschikt is voor uw apparaat Het is belangrijk dat u altijd Voltage (V), Ampère (A) en vermogen (W) controleert. U kunt dit controleren op de accu zelf waar u meestal een sticker vindt met deze informatie. Wanneer u voedingsadapter nog heeft kunt u deze gegevens ook hierop vinden. Deze voedingsadapter is geschikt voor: accu's met 24V spanning accu's met een ingangsvoltage van 29,4V accu's met een ingaande stroomsterkte van 1,5A of lager accu's met een ingangsvermogen van 52W of lager accu's met XLR stroom-ingang< (5)
      VHBW E-Bike / Pedelec voedingsadapter 29,4V / 1,5A / 52W met 3-pins XLR connector voor 24V accu's
      • 04251215302700
      2
    • min
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 64.94
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 64.94
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 64.94
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 64.94
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 64.94
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 64.94
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 64.94
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 64.94
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 64.94
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 64.94
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 64.94
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 64.94
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 64.94
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 64.94
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 64.94
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 64.98
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 64.98
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 64.98
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 64.98
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 64.98
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 64.98
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 64.98
    • partner@vergelijk.nl