x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Ricatech RTT21 Advanced Black

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Ricatech RTT21 Advanced Black
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Ricatech RTT21 Advanced Black
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Ricatech RTT21 Advanced Black
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/64583602.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223854835.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148840167.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/187803370.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/187803376.jpg
Ricatech Ricatech RTT21 Advanced Black RTT21 Advanced Black RTT21 Advanced Black De Ricatech RTT21 Platenspeler in zwart is een leuke koffermodel platenspeler voor een uitstekende prijs. (2)
  • 08717703564372
  • 000000000000240108
  • 5107685
  • 8717703564372
3
  • Technische details
    • Nominal speeds: 33 1/3 rpm
  • Algemene kenmerken
    • Platenspeler opties: Bluetooth
  • Audio
    • Record player: Turntable
  • Design
    • Materiaal: Hout
    • Kleur: Zwart
  • Leeftijd
    • Leeftijdsindicatie: Alle leeftijden
  • Verbindingsmogelijkheden
    • Bluetooth: Ja
  • 48.56 58.08 EUR 3
    3
    • Amazon Amazon
      5.062893081761007 (2)
      Retro platenspeler: Met drie snelheidsinstellingen - 33 / 45 / 78 UpM, bevat 45 RPM adapter, 3,5 mm line-in-kabel, 5 V spanningsadapter e...48.56, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Wehkamp Wehkamp
      8.574051124180603 (700)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      De Ricatech RTT21 is een koffermodel retro platenspeler met bluetooth. Ze zijn weer helemaal terug, platenspelers! Gezellig chillen en pl...
      49.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Blokker Marketplace Blokker Marketplace
      De Ricatech RTT21 Platenspeler in zwart is een leuke koffermodel platenspeler voor een uitstekende prijs.58.08, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Rega Planar 2 Platenspeler - Carbon Cartridge - Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160489708.jpg
      Rega Rega Planar 2 Platenspeler - Carbon Cartridge - Zwart Planar 2 Platenspeler - Carbon Cartridge - Zwart Planar 2 Platenspeler - Carbon Cartridge - Zwart Rega Planar 2 Platenspeler - Carbon Cartridge - Zwart (1)
      Rega Planar 2 Platenspeler - Carbon Cartridge - Zwart
      • 05056186702059
      1
    • Rega Planar 1 Platenspeler - Carbon Cartridge - Mat Wit
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/175573918.jpg
      Rega Rega Planar 1 Platenspeler - Carbon Cartridge - Mat Wit Planar 1 Platenspeler - Carbon Cartridge - Mat Wit Planar 1 Platenspeler - Carbon Cartridge - Mat Wit Rega Planar 1 Platenspeler - Carbon Cartridge - Mat Wit (1)
      Rega Planar 1 Platenspeler - Carbon Cartridge - Mat Wit
      • 05056186705920
      1
    • Technics SL1210GREGK platenspeler
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/220585852.jpg
      Technics Technics SL1210GREGK platenspeler SL1210GREGK platenspeler SL1210GREGK platenspeler De SL-1210-serie is samen met de SL-1200 de hoeksteen van de huidige DJ draaitafel te noemen. Door zijn aanhoudende populariteit heeft Technics een hedendaagse opvolger gemaakt: de SL-1210GR. (2)
      Technics SL1210GREGK platenspeler
      • 05025232858729
      1
      deal
    • Pro-Ject T1 BT Draaitafel met riemaandrijving Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150433802.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162825998.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223535189.jpg
      Pro-Ject Pro-Ject T1 BT Draaitafel met riemaandrijving Zwart T1 BT Draaitafel met riemaandrijving Zwart T1 BT Draaitafel met riemaandrijving Zwart De Pro-Ject T1platenspeler is een instapmodel vannieuwste generatie. De T1 van Pro-Ject is de eerste platenspeler T-Line, die al echte hifi-geluidskwaliteit voor weinig geld levert. Ditmet gebruik van hoogwaardige materialen, een stijlvolle uitstraling en een ongelooflijk levendig geluid. Tijdens het uitgebreide ontwikkelingsproces is er zorgvuldig voor gezorgd dat er geen verlies van geluidskwaliteit is, ondanks zijn scherpe prijs.Het modieuze, CNC gefreesd chassis, in glanzend zwart, mat wi... (2)
      Pro-Ject T1 BT Draaitafel met riemaandrijving Zwart
      • 09120097822000
      • 9120097822000
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 41.03
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 41.03
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 41.03
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 41.03
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 41.03
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 41.03
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 41.03
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 41.04
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 41.04
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 41.16
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 41.16
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 41.17
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 41.17
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 41.17
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 41.17
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 41.17
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 41.17
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 41.17
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 41.17
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 44.09
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 44.09
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 44.09
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 44.09
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 44.09
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 44.09
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 44.09
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 44.09
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 44.09
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 44.09
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 37.48
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 37.48
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 37.48
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 37.48
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 37.48
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 37.48
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 33.33
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 33.33
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 33.33
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 33.33
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 49.99
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 49.99
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 49.99
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 42.12
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 42.12
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 42.12
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 49.99
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 48.56
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 48.56
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 48.56
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 48.56
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 48.56
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 48.56
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 48.56
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 48.56
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 48.56
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 48.56
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 48.56
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 48.56
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 48.56
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 48.56
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 48.56
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 48.56
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 48.56
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 48.56
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 48.56
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 48.56
    • partner@vergelijk.nl