x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Medisana PS 440 Bamboo

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Medisana PS 440 Bamboo
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Medisana PS 440 Bamboo
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Medisana PS 440 Bamboo
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/238405554.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/240339825.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144431895.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144431890.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144499616.jpg?ts=1
Medisana Medisana PS 440 Bamboo PS 440 Bamboo PS 440 Bamboo De PS 440 personenweegschaal is met zijn sta-oppervlak van echt bamboe een decoratieve eyecatcher in elke badkamer. Het natuurlijke materiaal voelt heerlijk aangenaam en warm aan je blote voeten. De weegschaal is voorzien van een automatische step-on inschakeltechniek. Na het wegen schakelt het magische LED display ook automatisch weer uit en is dan weer volledig onzichtbaar. Kenmerken Vier nauwkeurige sensoren voor exacte meetresultaten Inclusief batterijen Handige step-on-inschakeling Gemaakt van echt Bamboe voor authentieke look Keuze tussen kg, lb en st Indicator batterij vervangen (3)
  • 04015588405440
  • 5909601
  • 4015588405440
  • 40544
8
  • Technische details
    • Body Mass Index (BMI) meting: Nee
  • Design
    • Kleur: Beige, Bruin, Wit
    • Materiaal: Bamboe, Hout
  • Algemene kenmerken
    • Soort personenweegschaal: Digitaal
    • Overige weegschaal eigenschappen: Automatisch uitschakelen
    • Geslacht: Unisex, Kinderen
  • Prestatie
    • Maximum gewicht: 180 kg
  • Functies & -programma's
    • Automatisch uitschakelen: Ja
  • 26.49 42.85 EUR 8
    8
    • Blokker.nl Blokker.nl
      7.215707833998528 (787)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.21-SNAPSHOT/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      De PS 440 personenweegschaal van Medisana is met zijn sta-oppervlak van echt bamboe een decoratieve eyecatcher in elke badkamer. Het natu...26.49, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Coolblue.nl Coolblue.nl
      8.891182034437271 (1052)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.21-SNAPSHOT/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      De Medisana PS 440 Bamboo is een stijlvolle digitale weegschaal die je in de badkamer gebruikt. Het apparaat weegt tot op 100 gram nauwke...29.90, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • BCC BCC
      8.675170706435662 (4741)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.21-SNAPSHOT/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      De PS 440 personenweegschaal is met zijn sta-oppervlak van echt bamboe een decoratieve eyecatcher in elke badkamer. Het natuurlijke mater...
      29.90, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • MediaMarkt MediaMarkt
      8.387116350036353 (4943)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.21-SNAPSHOT/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      De PS 440 van Medisana is een stijlvolle, digitale personenweegschaal gemaakt van echt bamboe. Hij is voorzien van een onzichtbaar led-di...32.89, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Etrias Etrias
      5.0 (2)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.21-SNAPSHOT/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Bestel Weegschaal Medisana PS 440 Bamboo online. Bekijk alle Personenweegschalen van het merk Medisana bij Etrias.33.85, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
    • Expert.nl Expert.nl
      9.135175791379282 (1744)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.21-SNAPSHOT/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Met deMedisana PS 440 zet je niet alleen een weegschaal, maar ook een leuke accessoire in je badkamer.Voordelen van productMaximaal draag...36.90, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Otto Otto
      4.683463763403694 (112)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.21-SNAPSHOT/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Medisana Personenweegschaal PS 440 Onzichtbare LED-weergave alleen tijdens het wegen38.16, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
    • Koopjesdrogisterij.nl Koopjesdrogisterij.nl
      Decoratieve weegschaal, gemaakt met bamboe Onzichtbaar LED display met rood oplichtende getallen Energiebesparend door automatische uitsc...42.85, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Tefal Personenweegschaal BM9620S1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/203430759.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204461696.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204461699.jpg?ts=1
      Tefal Tefal Personenweegschaal BM9620S1 Personenweegschaal BM9620S1 Personenweegschaal BM9620S1 De digitale personenweegschaal waar je blij van wordtOf je nu een aantal kilo's wilt afvallen of aan krachttraining doet, met de Goodvibes digitale weegschaal kan je je gewicht tot de gram exact opvolgen, je vetpercentage meten en bijgevolg je doel en gevoel bepalen. Dit hier is niet zomaar een personenweegschaal. Ook de 10 meetwaarden, waaronder BMI, lichaamsvetpercentage en spiermassa, worden weergegeven. Aan de hand van deze waarden krijgt je meer inzicht in de samenstelling en onderlinge verhoudingen van eigen lichaam, opdat je duidelijke en haalbare doelen kan stellen en resultaten kan bo (1)
      Tefal Personenweegschaal BM9620S1
      • 03121040084298
      • BM9620S1
      • 3121040084298
      2
    • Laica Ps5014 Body Scale Wit
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231758570.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231761229.jpg?ts=1
      Laica Laica Ps5014 Body Scale Wit Ps5014 Body Scale Wit Ps5014 Body Scale Wit Meet het gewicht, berekent het aandeel van de vetmassa, het aandeel water, % van de skeletspieren, de basale stofwisseling en BMI (lichaamsmassaindex). Opslag van de gegevens voor maximaal 10 gebruikers/opslaggegevens tot 10 gebruikers. Technische eigenschappen: maximaal gewicht onderdelen: 180 kg / 28 stuks 4 lb 100 g / 0,2 lb Productafmetingen: 1,60 kg 30,2 x 30,2 x 2 cm; display: LCD 9,1 x 5,2 cm. Materiaal van het platform: gehard glas: 6 mm. Voeding: 1 x 3 V lithium batterij CR2032 (meegeleverd)., Gewicht: 3.527396192 Pond, Fabrikant: Laica (1)
      Laica Ps5014 Body Scale Wit
      • 08013240102931
      • PS5014
      2
    • Laica PS1075L weegschaal Vierkant Meerkleurig Elektronische weegschaal
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/253482868.jpg?ts=1
      Laica Laica PS1075L weegschaal Vierkant Meerkleurig Elektronische weegschaal PS1075L weegschaal Vierkant Meerkleurig Elektronische weegschaal PS1075L weegschaal Vierkant Meerkleurig Elektronische weegschaal Elektronische personenweegschaal Met platform van gehard glas van 6 mm. Maximaal gewicht van 180 kg. LCD-display: 7,8 x 3,5 cm. Batterijen - batterij inbegrepen. (1)
      Laica PS1075L weegschaal Vierkant Meerkleurig Elektronische weegschaal
      • 08013240103044
      • PS1075L
      2
    • Jata 290 Elektronische weegschaal Vierkant Rood
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/125237641.jpg?ts=1
      Jata Jata 290 Elektronische weegschaal Vierkant Rood 290 Elektronische weegschaal Vierkant Rood 290 Elektronische weegschaal Vierkant Rood (1)
      Jata 290 Elektronische weegschaal Vierkant Rood
      • 08436017658132
      • 290R
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 24.49
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 24.49
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 27.95
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 29.90
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 29.90
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 29.90
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 29.90
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 29.90
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 29.90
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 29.90
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 29.90
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 29.90
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 29.90
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 29.90
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 29.90
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 29.90
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 29.90
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 29.90
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 29.90
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 24.49
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 24.49
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 24.49
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 24.49
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 24.49
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 24.49
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 24.49
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 24.49
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 24.49
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 24.49
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 24.49
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 24.49
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 24.49
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 24.49
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 24.49
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 24.49
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 24.49
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 24.49
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 24.49
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 22.43
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 22.43
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 24.49
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 24.49
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 24.49
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 24.49
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 24.49
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 24.49
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 24.49
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 29.90
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 29.90
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 29.90
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 24.99
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 24.99
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 24.99
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 24.99
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 24.99
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 24.99
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 24.99
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 24.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 24.99
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 24.99
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 24.99
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 24.99
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 24.99
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 24.99
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 24.99
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 24.99
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 24.99
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 24.99
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 24.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 24.99
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 24.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 24.99
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 24.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 24.99
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 26.29
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 26.29
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 26.29
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 26.29
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 26.29
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 23.95
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 29.90
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 29.48
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 27.95
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 27.95
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 27.95
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 27.95
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 27.95
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 27.95
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 27.95
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 29.48
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 29.48
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 29.48
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 27.95
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 27.95
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 29.48
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 29.48
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 29.48
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 29.48
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 29.48
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 29.48
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 29.48
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 29.48
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 29.48
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 29.48
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 29.48
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 29.48
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 29.48
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 29.48
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 29.48
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 29.48
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 29.48
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 29.12
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 29.12
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 29.12
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 26.95
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 26.95
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 26.95
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 26.95
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 25.99
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 25.99
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 25.99
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 25.99
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 24.58
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 25.99
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 25.99
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 24.89
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 24.89
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 24.89
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 24.89
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 24.89
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 24.89
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 24.89
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 24.89
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 24.89
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 24.89
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 24.89
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 24.89
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 24.89
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 22.95
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 22.95
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 22.95
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 22.95
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 22.95
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 22.95
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 24.49
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 24.49
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 24.49
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 24.49
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 24.49
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 24.49
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 24.49
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 24.49
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 24.49
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 24.49
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 24.49
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 24.49
      • Mon Aug 15 02:00:00 CEST 2022 24.49
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 22.95
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 26.99
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 26.99
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 26.99
      • Sat Aug 20 02:00:00 CEST 2022 26.99
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Mon Aug 22 02:00:00 CEST 2022 26.99
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 26.99
      • Wed Aug 24 02:00:00 CEST 2022 26.99
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 26.99
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 25.19
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 22.95
      • Sun Aug 28 02:00:00 CEST 2022 22.95
      • Mon Aug 29 02:00:00 CEST 2022 25.19
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 25.19
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 26.99
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 26.99
      • Sat Sep 03 02:00:00 CEST 2022 26.99
      • Sun Sep 04 02:00:00 CEST 2022 27.99
      • Mon Sep 05 02:00:00 CEST 2022 27.99
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 27.99
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 29.95
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 26.39
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 26.39
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 26.39
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 26.39
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 26.39
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 26.39
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 26.39
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 26.39
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 26.39
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 26.39
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 26.39
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 26.39
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 26.39
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 26.39
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 26.39
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 26.39
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 26.39
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 26.39
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 26.39
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 26.39
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 26.39
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 26.39
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 26.39
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 26.39
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 26.39
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 26.39
      • Wed Oct 05 02:00:00 CEST 2022 26.39
      • Thu Oct 06 02:00:00 CEST 2022 26.39
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 26.39
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 26.39
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 26.39
      • Mon Oct 10 02:00:00 CEST 2022 26.39
      • Tue Oct 11 02:00:00 CEST 2022 26.39
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 26.39
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 26.39
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 26.39
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 26.39
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 26.39
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 26.39
      • Tue Oct 18 02:00:00 CEST 2022 26.39
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 26.39
      • Thu Oct 20 02:00:00 CEST 2022 26.39
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 26.39
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 26.39
      • Sun Oct 23 02:00:00 CEST 2022 26.39
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 26.39
      • Tue Oct 25 02:00:00 CEST 2022 26.29
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 26.29
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 26.29
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 26.29
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 26.29
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 26.29
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 26.29
      • Tue Nov 01 01:00:00 CET 2022 26.29
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 26.29
      • Thu Nov 03 01:00:00 CET 2022 26.29
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 26.29
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 26.29
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 26.29
      • Mon Nov 07 01:00:00 CET 2022 26.29
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 26.29
      • Wed Nov 09 01:00:00 CET 2022 26.29
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 26.29
      • Fri Nov 11 01:00:00 CET 2022 26.29
      • Sat Nov 12 01:00:00 CET 2022 26.29
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 26.29
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 26.29
      • Tue Nov 15 01:00:00 CET 2022 26.29
      • Wed Nov 16 01:00:00 CET 2022 26.29
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 26.29
      • Fri Nov 18 01:00:00 CET 2022 17.99
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 17.99
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 17.99
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 17.99
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 17.99
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 17.99
      • Thu Nov 24 01:00:00 CET 2022 26.29
      • Fri Nov 25 01:00:00 CET 2022 26.29
      • Sat Nov 26 01:00:00 CET 2022 26.29
      • Sun Nov 27 01:00:00 CET 2022 26.29
      • Mon Nov 28 01:00:00 CET 2022 26.49
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 26.49
    • partner@vergelijk.nl