x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Medisana BS 600 connect

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Medisana BS 600 connect
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Medisana BS 600 connect
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Medisana BS 600 connect
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165660770.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165660849.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237610006.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165660848.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237609991.jpg?ts=1
Medisana Medisana BS 600 connect BS 600 connect BS 600 connect Medisana BS 600 WiFi Analyse-personenweegschaal Weegbereik (max.): 150 kg Wit Met Bluetooth (2)
  • 04015588405013
  • 40501
  • 7253651
4
  • Technische details
    • Body Mass Index (BMI) meting: Ja
    • BMR-bepaling (Basal Metabolic Rate): Ja
    • Botmassa analyse: Ja
    • Lichaamsvet analyse: Ja
    • Aantal gebruikers: 8 gebruiker(s)
    • Ondersteund aantal batterijen: 4
    • Percentage lichaamsvocht: Ja
  • Functies
    • Spiermassa: Ja
  • Algemene kenmerken
    • Personenweegschaal meetfuncties : BMR, Botmassa, BMI, Spiermassa, Lichaamsvet
    • Soort personenweegschaal: Digitaal
    • Overige weegschaal eigenschappen: Automatisch uitschakelen
  • Design
    • Kleur: Transparant, Wit
    • Materiaal: Glas, Kunststof
  • Functies & -programma's
    • Automatisch uitschakelen: Ja
  • Accu/Batterij
    • Batterijtype: AAA (LR03)
    • Batterijvoltage: 1.5 V
  • Netwerk
    • WiFi-verbinding: Ja
  • Verbindingsmogelijkheden
    • Bluetooth: Ja
  • 39.99 59.99 EUR 4
    4
    • BCC BCC
      8.626059037093153 (4751)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.11/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Snelle en handige gegevensoverdracht dankzij Bluetooth of Wifi-verbinding Grip houden op je meetresultaten ging nog nooit zo snel! De WiF...39.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Medisana BS 600 WiFi Analyse-personenweegschaal Weegbereik (max.): 150 kg Wit Met Bluetooth47.95, 1w (offer_sdt_1_week)
      1
    • Coolblue.nl Coolblue.nl
      8.891182034437271 (1052)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.11/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Met de Medisana BS 600 Connect lichaamsanalyseweegschaal krijg je in één keer inzicht in de gezondheid van je lichaam. Stap op de weegsch...59.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • MediaMarkt MediaMarkt
      8.387116350036353 (4943)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.11/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Met de BS 600 van Medisana verzamel je eenvoudig jouw meetresultaten op de VitaDock+ app. De weegschaal maakt een complete lichaamsanalys...59.99, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • Beurer GS203 - Personenweegschaal - Roest
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161190437.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/220306992.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/121441094.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237283593.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237283591.jpg?ts=1
      Beurer Beurer GS203 - Personenweegschaal - Roest GS203 - Personenweegschaal - Roest GS203 - Personenweegschaal - Roest Karup Futonmatras hoogte 16 cm (1)
      Beurer GS203 - Personenweegschaal - Roest
      • 04211125756376
      • 05713655059006
      1
    • Little Balance LB8230 Green Power USB Energy Weegschaal
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146930276.jpg?ts=1
      Little Balance Little Balance LB8230 Green Power USB Energy Weegschaal LB8230 Green Power USB Energy Weegschaal LB8230 Green Power USB Energy Weegschaal Analyseert je lichaamssamenstelling dankzij zijn 4 elektroden lichaamsvet, watergehalte (of watermassa), botmassa, spiermassa. Voor het hele gezin dankzij zijn 10 geheugenplaatsen, automatische herkenning van elke gebruiker. Technologie Green Power USB: werkt zonder batterijen, dankzij de USB-oplaadtechnologie. Opladen in 3 uur voor een looptijd van 6 maanden (500 wegen). Capaciteit 180 kg, nauwkeurigheid 100 g, automatische eenheid, keuze van de maateenheden (g - kg - oz - lb), groot lcd-display. 5 jaar garantie, Gewicht: 0.220462262 Pond, Fabrikant: Little Balance (1)
      Little Balance LB8230 Green Power USB Energy Weegschaal
      • 03760240782308
      • 8230
      2
    • Medisana BS 650 WIFI
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165660954.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165660956.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165660957.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237611647.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165660955.jpg?ts=1
      Medisana Medisana BS 650 WIFI BS 650 WIFI BS 650 WIFI De BS 650 van Medisana verzamelt eenvoudig jouw meetresultaten en heeft een mooi design. De weegschaal maakt een complete lichaamsanalyse en meet naast je lichaamsgewicht ook jouw hartslag, Bmi, Bmr, lichaamsvet, lichaamsvocht en jouw bot- en spiermassa. Zo heb je binnen één meting alle gegevens verzameld in de app. De BS 650 is namelijk te verbinden met Wifi of Bluetooth en uploadt de gegevens meteen na de meting. Zo zijn jouw meetresultaten gemakkelijk terug te vinden en krijg je een heel uitgebreid inzicht. Bovendien heeft de weegschaal een handige step-on activatie, waardoor de weegschaal gelijk aan gaat wanneer jij erop gaat staan. Daarna schakelt de BS 650 automatisch uit. De weegschaal is niet alleen erg handig, maar ook stijlvol. De ITO-elektroden zijn in dit design mooi weggewerkt, waardoor je ze niet ziet. Verder slaat de BS 650 tot maximaal 8 personen op die hij automatisch herkent. Dit krijg je erbij: Handleiding en batterijen (2)
      Medisana BS 650 WIFI
      • 04015588405006
      • 7253661
      • 40500
      3
    • Proline Hi Digitale Weegschaal - Max 180 KG - Geheugen tot 10 profielen - Meet je: Gewicht/Lichaamsvet/Watergehalte/Spiermassa & Botpercentage!
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159709175.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145111853.jpg?ts=1
      Proline Proline Hi Digitale Weegschaal - Max 180 KG - Geheugen tot 10 profielen - Meet je: Gewicht/Lichaamsvet/Watergehalte/Spiermassa & Botpercentage! Hi Digitale Weegschaal - Max 180 KG - Geheugen tot 10 profielen - Meet je: Gewicht/Lichaamsvet/Watergehalte/Spiermassa & Botpercentage! Hi Digitale Weegschaal - Max 180 KG - Geheugen tot 10 profielen - Meet je: Gewicht/Lichaamsvet/Watergehalte/Spiermassa & Botpercentage! Hi Digitale Weegschaal - Max 180 KG - Geheugen tot 10 profielen - Meet je: Gewicht/Lichaamsvet/Watergehalte/Spiermassa & Botpercentage! (1)
      Proline Hi Digitale Weegschaal - Max 180 KG - Geheugen tot 10 profielen - Meet je: Gewicht/Lichaamsvet/Watergehalte/Spiermassa & Botpercentage!
      • 08719558197149
      1
    • min
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 47.99
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 47.99
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 47.99
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 47.99
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 47.99
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 47.99
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 47.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 47.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 47.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 47.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 47.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 47.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 47.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 47.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 47.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 47.99
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 47.99
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 47.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 47.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 47.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 47.99
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 47.99
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 47.99
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 47.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 47.99
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 47.99
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 47.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 47.99
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 47.99
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 47.99
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 47.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 47.99
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 47.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 47.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 47.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 47.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 47.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 47.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 47.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 47.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 47.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 47.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 47.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 47.99
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 47.99
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 47.99
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 47.99
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 47.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 47.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 47.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 47.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 47.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 47.99
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 49.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 39.99
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 39.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 39.99
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 39.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 39.99
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 39.99
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 39.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 39.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 39.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 39.99
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 39.99
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 39.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 39.99
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 39.99
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 39.99
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 34.95
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 34.95
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 39.99
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 34.95
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 34.95
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Mon Aug 15 02:00:00 CEST 2022 34.95
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 34.95
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Sun Aug 28 02:00:00 CEST 2022 34.95
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 34.95
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Mon Sep 05 02:00:00 CEST 2022 34.95
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 34.95
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Mon Sep 12 02:00:00 CEST 2022 34.95
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 34.95
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Mon Oct 03 02:00:00 CEST 2022 34.95
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Mon Oct 10 02:00:00 CEST 2022 34.95
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Fri Oct 14 02:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Mon Oct 17 02:00:00 CEST 2022 39.99
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sun Oct 23 02:00:00 CEST 2022 39.99
      • Mon Oct 24 02:00:00 CEST 2022 39.99
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 39.99
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 39.99
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 39.99
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 39.99
      • Fri Nov 04 01:00:00 CET 2022 39.99
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 39.99
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 39.99
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 39.99
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 39.99
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 39.99
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 39.99
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 39.99
      • Sat Nov 12 01:00:00 CET 2022 39.99
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 39.99
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 39.99
      • Tue Nov 15 01:00:00 CET 2022 39.99
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 39.99
      • Thu Nov 17 01:00:00 CET 2022 39.99
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 39.99
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 39.99
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 39.99
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 39.99
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 39.99
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 39.99
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 39.99
      • Fri Nov 25 01:00:00 CET 2022 39.99
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 39.99
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 39.99
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 39.99
      • Tue Nov 29 01:00:00 CET 2022 39.99
      • Wed Nov 30 01:00:00 CET 2022 39.99
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 39.99
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 39.99
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 39.99
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 39.99
      • Mon Dec 05 00:00:00 CET 2022 39.99
      • Tue Dec 06 01:00:00 CET 2022 39.99
      • Wed Dec 07 00:00:00 CET 2022 39.99
      • Thu Dec 08 00:00:00 CET 2022 39.99
      • Fri Dec 09 00:00:00 CET 2022 39.99
    • partner@vergelijk.nl