x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Toorx Chinning Bar - Optrekstang - Pull up bar

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Toorx Chinning Bar - Optrekstang - Pull up bar
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Toorx Chinning Bar - Optrekstang - Pull up bar
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Toorx Chinning Bar - Optrekstang - Pull up bar
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223693020.jpg?ts=1
Toorx Toorx Chinning Bar - Optrekstang - Pull up bar Chinning Bar - Optrekstang - Pull up bar Chinning Bar - Optrekstang - Pull up bar De Toorx Chinning bar is de ideale pull-up bar voor een succesvol atletische trainen en voor het versterken van je lichaam. De optrekstang heeft maar liefst 7 verschillende grip posities waardoor je meerdere spiergroepen tegelijk kunt trainen. Een pull up met een smalle greep ga je meer in de biceps voelen en een pull op met een wijde greep ga je meer in de schouders voelen. Zo kun je verschillende oefeningen combineren om zowel je armen, borst, schouders, rug en buikspieren te trainen. De Toorx Pull up is een robuuste optrekstang die aan de muur bevestigd kan worden. De Toorx heeft een maximaal gebruikersgewicht van 150 kg en de afstand tussen de bevestigingspoten is 77 cm. De Toorx Chinning Bar - Optrekstang - Pull up bar word geleverd zonder bevestigingsmateriaal. (5)
  • 08029975951195
  • TTM
5
good_buy
deal
  • Prestatie
    • Maximum gewicht: 150 kg
  • Design
    • Kleur: Zwart
    • Materiaal: Metaal
  • Algemene kenmerken
    • Dimensie breedte x hoogte x lengte: 113.5x41x20 cm
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 41 cm
    • Hoogte: 20 cm
  • 67.95 89.95 EUR 5
    5
    • NRGfitness.nl NRGfitness.nl
      7.2 (1)
      De Toorx TTM optrekstang is een robuuste pull up bar die aan de muur kan worden bevestigd. Dit is de ideale pull-up bar voor succesvolle ...
      67.95, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Blokker Marketplace Blokker Marketplace
      De Toorx TTM optrekstang is een robuuste pull up bar die aan de muur kan worden bevestigd. Dit is de ideale pull-up bar voor succesvolle ...
      67.95, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Fitnessmerken.nl Fitnessmerken.nl
      8.700958395197876 (7)
      De Toorx Chinning bar is de ideale pull-up bar voor een succesvol atletische trainen en voor het versterken van je lichaam. De optrekstan...89.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Fitnessapparaat.nl Fitnessapparaat.nl
      8.428717461354701 (5)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.4/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      De Toorx Chinning bar is de ideale pull-up bar voor een succesvol atletische trainen en voor het versterken van je lichaam. De optrekstan...89.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Fitwinkel.nl Fitwinkel.nl
      7.2 (1)
      De Toorx Chinning bar is de ideale pull-up bar voor een succesvol atletische trainen en voor het versterken van je lichaam. De optrekstan...89.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Gorilla Sports Optrekstang (wandmontage)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/233844114.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/126386899.jpg?ts=1
      Gorilla Sports Gorilla Sports Optrekstang (wandmontage) Optrekstang (wandmontage) Optrekstang (wandmontage) ? Biceps, buik- en rugspieren ? Belastbaar tot 150 kg ? Wandmontage ? Geleverd incl. montage-instructies en accessoires ? Professionele kwaliteit (1)
      Gorilla Sports Optrekstang (wandmontage)
      • 04260438733949
      3
    • Gorilla Sports 2-in-1 Bokszak En Optrekstang
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/197238960.jpg?ts=1
      Gorilla Sports Gorilla Sports 2-in-1 Bokszak En Optrekstang 2-in-1 Bokszak En Optrekstang 2-in-1 Bokszak En Optrekstang Dit is een bokszak en optrekstang in 1! De stang is van staal en ideaal om de rug, schouders en biceps aan te pakken. De bokszak weegt 21 kg, is verwijderbaar en is gemakkelijk te monteren. Perfect voor thuis!Voor een sterk, gespierd lichaam hoef je niet per se naar de sportschool. Deze 2-in-1 bokszak en optrekstang biedt je de mogelijkheid om thuis de oefeningen te doen waar topatleten, turners, profboksers en het leger al decennialang bij zweren. Trainen dus, om écht fit en sterk te worden. Real strength: échte functionele kracht Voor échte, functionele kracht - door atleten ook wel 'real strength' genoemd - moet je terug naar de basis. Meer en meer topatleten kiezen daarom voor de effectieve trainingsmethoden met het eigen lichaamsgewicht, oefeningen die al decennialang de basis vormen van de trainingsschemas van bijvoorbeeld boksers of turners.2-in-1 Bokszak En Optrekstang in detail: Ruimtebesparend design Maximale belastbaarheid: 120 kg Gewicht (3)
      Gorilla Sports 2-in-1 Bokszak En Optrekstang
      • 04250663100760
      2
    • Tunturi Door-Way Chinning Bar
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/220593559.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/105789459.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/217224263.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223683465.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/225540967.jpg?ts=1
      Tunturi Tunturi Door-Way Chinning Bar Door-Way Chinning Bar Door-Way Chinning Bar De Tunturi Door-Way Chinning Bar is een optrekstang die je in je deurpost bevestigt. Om te voorkomen dat de optrekstang verplaatst tijdens het trainen, worden er 2 rubberen 'dopjes' meegeleverd die in de deurpost geschroefd moeten worden. De stang hang je vervolgens hieraan op. Het maximaal belastbare gewicht is 100 kg. Hoeveel chin ups doe jij? (1)
      Tunturi Door-Way Chinning Bar
      • 08717842020494
      • 14TUSFU145
      3
    • Gorilla Sports Professionele Optrekstang (wandmontage)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/234181851.jpg?ts=1
      Gorilla Sports Gorilla Sports Professionele Optrekstang (wandmontage) Professionele Optrekstang (wandmontage) Professionele Optrekstang (wandmontage) ? Rugspieren, biceps, buikspieren ? Old school fitness ? Professionele kwaliteit ? Belastbaar tot 150 kg ? Incl. schroeven en pluggen voor bevestiging ? Wandmontage (1)
      Gorilla Sports Professionele Optrekstang (wandmontage)
      • 04260438733956
      2
    • min
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 54.95
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 54.95
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 54.95
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 54.95
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 54.95
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 54.95
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 54.95
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 54.95
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 54.95
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 54.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 54.95
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 54.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 54.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 54.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 54.95
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 54.95
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 54.95
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 54.95
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 54.95
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 54.95
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 54.95
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 54.95
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 54.95
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 49.46
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 49.46
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 49.46
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 49.46
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 49.46
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 49.46
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 49.46
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 54.95
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 46.71
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 46.71
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 46.71
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 46.71
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 46.71
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 46.71
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 46.71
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 46.71
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 46.71
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 46.71
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 46.71
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 46.71
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 46.71
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 46.71
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 46.71
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 46.71
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 46.71
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 46.71
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 46.71
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 46.71
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 46.71
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 46.71
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 46.71
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 46.71
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 46.71
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 46.71
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 46.71
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 46.71
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 46.71
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 46.71
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 46.71
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 54.95
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 69.90
      • Wed Aug 24 02:00:00 CEST 2022 59.00
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 69.90
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 69.90
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 69.90
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 67.95
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 67.95
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 67.95
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 67.95
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 89.95
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 67.95
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 89.95
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 89.95
    • partner@vergelijk.nl