x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Iron gym Xtreme Plus Chinning Bar

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Iron gym Xtreme Plus Chinning Bar
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Iron gym Xtreme Plus Chinning Bar
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Iron gym Xtreme Plus Chinning Bar
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/124809343.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/102192967.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162234516.jpg?ts=1
Iron gym Iron gym Xtreme Plus Chinning Bar Xtreme Plus Chinning Bar Xtreme Plus Chinning Bar Iron Gym Xtreme Plus Chinning Bar (1)
  • 64300434700360
  • 06430043470036
  • IRG023
3
  • Design
    • Kleur: Multi, Zwart, Grijs
    • Materiaal: Gietijzer
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex
  • Leeftijd
    • Leeftijdsgroep: Volwassene
  • 46.32 63.64 EUR 3
    3
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Iron Gym Xtreme Plus Optrekstang Verstelbare deurtrainer - Fitness voor thuis - Pull up stang46.32, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Blokker Marketplace Blokker Marketplace
      Iron Gym Xtreme Plus Chinning Bar47.16, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon NL Marketplace Amazon NL Marketplace
      6.8 (1)
      Iron Gym Xtreme Plus Chinning Bar63.64, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Gorilla Sports Optrekstang (wandmontage)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/233844114.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/126386899.jpg?ts=1
      Gorilla Sports Gorilla Sports Optrekstang (wandmontage) Optrekstang (wandmontage) Optrekstang (wandmontage) ? Biceps, buik- en rugspieren ? Belastbaar tot 150 kg ? Wandmontage ? Geleverd incl. montage-instructies en accessoires ? Professionele kwaliteit (1)
      Gorilla Sports Optrekstang (wandmontage)
      • 04260438733949
      3
    • vidaXL Optrekstang 250 Kg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223669854.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157957809.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/229186955.jpg?ts=1
      vidaXL vidaXL Optrekstang 250 Kg Optrekstang 250 Kg Optrekstang 250 Kg Deze chinning stang is perfect voor optrekoefeningen. De stang is gemakkelijk aan de muur te bevestigen. Het draagvermogen is 250 kg (afhankelijk van het soort muur waarop hij wordt bevestigd). (1)
      vidaXL Optrekstang 250 Kg
      • 08718475810568
      3
    • Gymstick Optrekstang / Chinningbar - Met Online Trainingsvideo's
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151561011.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151032360.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/153465990.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/153465991.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/225542800.jpg?ts=1
      Gymstick Gymstick Optrekstang / Chinningbar - Met Online Trainingsvideo's Optrekstang / Chinningbar - Met Online Trainingsvideo's Optrekstang / Chinningbar - Met Online Trainingsvideo's De Gymstick optrekstang is speciaal ontwikkeld om de armen, rug en buikspieren effectief te trainen. Het voordeel van de chinning bar is dat er geen extra gewichten nodig zijn, je maakt namelijk gebruik van je eigen lichaamsgewicht. De Gymstick optrekstang is een stevige stalen balk met chroom afwerking waardoor corrosie niet mogelijk is. Deze deurrekstok bevestig je door middel van 6 schroeven, dit kan in een deuropening of tussen twee muren en je gebruik jezelf om je op te trekken. Op deze manier train je de armen en rugspieren, met name de biceps en brede rugspier. Je traint met je eigen lichaamsgewicht als tegenwicht. Aan de zijkanten van de chinning bar zitten PVC lagen om de wanden niet te beschadigen. Bij de door gym bar krijg je trainingsinstructies en 6 schroeven om de door gym bar vast te maken. Deze deurrekstok is geschikt voor deuropeningen tussen de 66 en 91 cm. De Gymstick optrekstang is belastbaar tot 130 kg. Deze Gymstick Optrekstang / Chinningbar bevat een QR code met (1)
      Gymstick Optrekstang / Chinningbar - Met Online Trainingsvideo's
      • 06430016907910
      • 61029
      4
      deal
    • Gymstick Multi-training Door Gym Met Trainingsvideo's
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150904792.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237008952.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223485307.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/226740836.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166734405.jpg?ts=1
      Gymstick Gymstick Multi-training Door Gym Met Trainingsvideo's Multi-training Door Gym Met Trainingsvideo's Multi-training Door Gym Met Trainingsvideo's Wil jij ook zo'n sterk en gespierd bovenlichaam? Met de Gymstick multi optrekstang haal je een persoonlijke gym in huis Door middel van pull-ups en chin-ups train je het hele bovenlichaam. Van je armen en rug tot aan de vleugelspieren. Met de 3 verschillende gripposities: smalle grip, wijde grip en neutrale grip kan je verschillende spiergroepen trainen en de workout zo zwaar maken als je zelf wilt. Ook vind je een QR code bij de Gymstick multi optrekstang. Met deze QR code kan je verschillende video oefeningen volgen en gericht trainen. De Gymstick multi optrekstang kan je makkelijk bevestigen in elke deurpost, zonder schroeven Het unieke ontwerp blijft stevig zitten door middel van een hefboom techniek. Je kunt dus direct aan de slag en trainen waar en wanneer je wilt Met de Gymstick chinning bar kan je meer doen dan alleen pull-ups en chin-ups. Je kunt de Gymstick optrekstang namelijk op de grond zetten voor diepe push-ups met een grote bereik en zonder je gewrichten te overbelasten (2)
      Gymstick Multi-training Door Gym Met Trainingsvideo's
      • 06430016903066
      • 62065
      3
      deal
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 45.50
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 45.50
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 45.50
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 46.00
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 48.00
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 45.60
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 49.00
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 48.00
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 49.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 49.95
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 49.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 49.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 49.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 49.95
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 45.40
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 45.40
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 45.40
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 45.40
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 45.40
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 45.40
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 45.40
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 45.40
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 45.40
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 45.40
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 45.40
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 45.40
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 45.40
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 45.40
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 48.90
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 48.90
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 49.95
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 47.90
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 47.90
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 47.90
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 47.90
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 49.95
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 49.40
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 49.95
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 39.95
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 49.95
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 51.49
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 51.49
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 51.49
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 51.49
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 51.49
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 51.49
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 51.49
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 51.49
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 51.49
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 51.49
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 53.46
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 51.49
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 49.50
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 49.50
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 49.50
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 44.10
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 44.10
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 49.50
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 51.49
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 51.49
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 51.49
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 51.49
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 49.50
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 49.50
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 37.82
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 38.20
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 38.60
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 39.00
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 39.40
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 39.80
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 40.20
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 40.60
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 41.10
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 41.60
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 42.10
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 42.60
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 43.10
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 43.60
      • Sun Jul 10 02:00:00 CEST 2022 44.10
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 44.10
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 44.60
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 45.10
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 45.60
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 46.10
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 46.60
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 47.10
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 47.60
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 48.10
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 48.20
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 48.30
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 48.30
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 48.36
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 49.50
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 48.36
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 48.36
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 48.36
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 48.36
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 48.36
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 48.36
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 48.36
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 48.36
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 48.36
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 48.36
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 48.00
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 48.20
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 46.90
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 47.00
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 48.36
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 48.36
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 48.36
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 48.26
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 43.36
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 46.80
      • Sun Aug 14 02:00:00 CEST 2022 47.16
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 47.16
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 47.16
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 47.16
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 47.16
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 47.16
      • Sat Aug 20 02:00:00 CEST 2022 46.50
      • Sun Aug 21 02:00:00 CEST 2022 47.16
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 47.16
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 47.16
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 47.16
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 47.16
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 47.16
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 46.50
      • Sun Aug 28 02:00:00 CEST 2022 47.16
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 47.16
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 47.16
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 47.16
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 47.16
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 47.16
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 47.16
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 47.16
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 47.16
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 47.16
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 47.16
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 47.16
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 47.16
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 47.16
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 47.16
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 47.16
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 47.16
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 47.16
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 47.16
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 47.16
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 46.90
      • Sun Sep 18 02:00:00 CEST 2022 47.16
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 46.32
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 46.32
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 46.32
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 46.32
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 46.32
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 46.32
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 46.32
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 46.32
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 46.32
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 46.32
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 46.32
    • partner@vergelijk.nl