x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Spidi Laser Pro Perforated Wit Zwart Rood 1 Piece Racing 48

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Spidi Laser Pro Perforated Wit Zwart Rood 1 Piece Racing 48
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Spidi Laser Pro Perforated Wit Zwart Rood 1 Piece Racing 48
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Spidi Laser Pro Perforated Wit Zwart Rood 1 Piece Racing 48
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/235545559.jpg?ts=1
Spidi Spidi Laser Pro Perforated Wit Zwart Rood 1 Piece Racing 48 Laser Pro Perforated Wit Zwart Rood 1 Piece Racing 48 Laser Pro Perforated Wit Zwart Rood 1 Piece Racing 48 Kenmerken:Comfort:Uitneembare 2 ° gaasvoeringOnderste broekspijp van comfortabel materiaalKraag met neopreen inzetstukkenErgonomie:AccordeonPrestatie:Opstelling voor Hydroback-stro V40Opstelling voor Hydroback-tas V39Veiligheid:Warrior schilden op schouders en ellebogenWarrior Protectors certificaat EN 1621 1 Lev. 1 schoudersGestroomlijnd eindstukRacing verwijderbare protectors gecertificeerd CE EN 1621 1: 2012Afneembare Force Tech-beschermers CE-gecertificeerd EN 1621 1: 2012 ellebogenVaste ... (1)
  • 08030161358964
3
deal
  • Algemene kenmerken
    • Type motorkleding: Eendelig Motorpak
    • Motorkleding Serie: Laser Pro
    • Geslacht: Heren
    • Rijstijl: Race/Sport
    • Seizoen: Zomer
  • Maat
    • Kledingmaat: 48
  • Design
    • Materiaal: Leer
    • Kleur: Zwart, Wit, Rood
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht: 4 kg
  • 649.81 767.98 EUR 3
    3
    • Motoin.de/nl Motoin.de/nl
      Laser Pro Perforated is een technologisch geavanceerd 21e eeuws racepak, speciaal ontworpen door SPIDI voor de moderne superbikes - motor...
      649.81, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Chromeburner.nl Chromeburner.nl
      Waarom kiezen voor de Spidi Laser Pro Perforated Wit Zwart Rood 1 Piece Racing? Kan het voor jou niet snel genoeg gaan? De Laser Pro is e...
      759.90, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • MotardInn.com/nl MotardInn.com/nl
      Kenmerken:Comfort:Uitneembare 2 ° gaasvoeringOnderste broekspijp van comfortabel materiaalKraag met neopreen inzetstukkenErgonomie:Accord...767.98, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Alpinestars GP Force Chaser, lederen pak 2st. ,Zwart/Neon-Rood ,54
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/235547919.jpg?ts=1
      Alpinestars Alpinestars GP Force Chaser, lederen pak 2st. ,Zwart/Neon-Rood ,54 GP Force Chaser, lederen pak 2st. ,Zwart/Neon-Rood ,54 GP Force Chaser, lederen pak 2st. ,Zwart/Neon-Rood ,54 Comfort/uitrusting: ergonomisch model, voor wedstrijd- en weggebruik lokale perforaties leer-stretch op romp, schouders, knieën en kuiten stretch-inzetstukken op de buik, onder de armen, op de mouwen, in het kruis en aan de achterkant van de broekspijpen voor een optimale pasvorm en comfort, 93% polyamide, 7% elastaan rugbult voor een betere luchtstroom en hogere prestaties bij hoge snelheden comfortkraag met zachte afsluiting inclusief kneesliders verbindingsrits rondom knieversterking van v... (1)
      Alpinestars GP Force Chaser, lederen pak 2st. ,Zwart/Neon-Rood ,54
      • 08059175352256
      1
      deal
    • Büse Mille 2-delig leren pak geel 58
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/214342504.jpg?ts=1
      Büse Büse Mille 2-delig leren pak geel 58 Mille 2-delig leren pak geel 58 Mille 2-delig leren pak geel 58 Comfort/uitrusting: leren stretch op schouders, ellebogen, knieën en zitvlak breedteregeling bij de kuiten AirVents op de schouders aerodynamische rugbult elastische inzetstukken op schouders, aan de binnenkant van de elleboog, lies, knieholtes en kuit, 93% polyamide, 7% elastaan sportieve comfortkraag met zachte rand verbindingsrits rondom 1 binnenzak Bescherming: SAS-TEC LV 2-protectoren op schouders en ellebogen, knieën en heup reflecterend materiaal veiligheidsnaden conform ISO 4916 op de... (1)
      Büse Mille 2-delig leren pak geel 58
      • 04051218485697
      1
      deal
    • Büse Mille, lederen pak 2st. ,Zwart/Wit/Groen ,48
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/235548259.jpg?ts=1
      Büse Büse Mille, lederen pak 2st. ,Zwart/Wit/Groen ,48 Mille, lederen pak 2st. ,Zwart/Wit/Groen ,48 Mille, lederen pak 2st. ,Zwart/Wit/Groen ,48 Comfort/uitrusting: leren stretch op schouders, ellebogen, knieën en zitvlak breedteregeling bij de kuiten AirVents op de schouders aerodynamische rugbult elastische inzetstukken op schouders, aan de binnenkant van de elleboog, lies, knieholtes en kuit, 93% polyamide, 7% elastaan sportieve comfortkraag met zachte rand verbindingsrits rondom 1 binnenzak Bescherming: SAS-TEC LV 2-protectoren op schouders en ellebogen, knieën en heup reflecterend materiaal veiligheidsnaden conform ISO 4916 op de... (1)
      Büse Mille, lederen pak 2st. ,Zwart/Wit/Groen ,48
      • 04051218485574
      1
      deal
    • Büse Mille 2-delig leren pak geel 54
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/214342504.jpg?ts=1
      Büse Büse Mille 2-delig leren pak geel 54 Mille 2-delig leren pak geel 54 Mille 2-delig leren pak geel 54 Comfort/uitrusting: leren stretch op schouders, ellebogen, knieën en zitvlak breedteregeling bij de kuiten AirVents op de schouders aerodynamische rugbult elastische inzetstukken op schouders, aan de binnenkant van de elleboog, lies, knieholtes en kuit, 93% polyamide, 7% elastaan sportieve comfortkraag met zachte rand verbindingsrits rondom 1 binnenzak Bescherming: SAS-TEC LV 2-protectoren op schouders en ellebogen, knieën en heup reflecterend materiaal veiligheidsnaden conform ISO 4916 op de... (1)
      Büse Mille 2-delig leren pak geel 54
      • 04051218485673
      1
      deal
    • Maat (kledingmaat):
      • 48 (48)
      • 52 (52)
      • 56 (56)
    • min
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 759.90
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 759.90
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 759.90
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 759.90
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 759.90
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 759.90
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 759.90
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 759.90
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 759.90
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 759.90
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 759.90
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 759.90
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 759.90
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 759.90
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 759.90
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 759.90
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 759.90
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 759.90
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 759.90
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 759.90
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 759.90
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 759.90
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 759.90
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 759.90
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 759.90
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 759.90
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 759.90
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 759.90
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 759.90
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 759.90
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 759.90
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 759.90
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 759.90
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 759.90
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 759.90
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 759.90
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 759.90
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 759.90
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 759.90
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 759.90
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 759.90
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 759.90
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 759.90
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 759.90
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 759.90
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 759.90
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 759.90
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 759.90
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 759.90
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 759.90
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 759.90
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 759.90
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 759.90
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 759.90
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 759.90
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 759.90
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 759.90
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 759.90
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 759.90
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 759.90
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 759.90
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 759.90
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 759.90
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 759.90
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 759.90
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 759.90
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 759.90
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 759.90
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 759.90
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 759.90
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 759.90
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 759.90
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 759.90
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 759.90
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 759.90
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 759.90
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 759.90
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 759.90
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 759.90
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 759.90
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 759.90
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 759.90
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 759.90
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 759.90
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 759.90
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 759.90
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 759.90
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 759.90
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 759.90
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 759.90
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 759.90
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 759.90
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 759.90
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 759.90
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 759.90
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 759.90
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 759.90
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 759.90
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 759.90
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 759.90
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 759.90
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 759.90
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 759.90
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 759.90
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 759.90
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 759.90
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 759.90
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 759.90
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 759.90
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 759.90
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 759.90
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 759.90
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 759.90
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 759.90
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 759.90
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 759.90
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 759.90
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 759.90
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 759.90
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 759.90
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 759.90
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 759.90
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 687.98
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 687.98
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 687.98
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 687.98
      • Mon Jul 11 02:00:00 CEST 2022 759.90
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 687.98
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 687.98
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 759.90
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 759.90
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 687.98
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 687.98
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 687.98
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 687.98
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 687.98
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 689.56
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 689.56
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 689.56
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 689.56
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 689.56
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 689.56
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 689.56
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 689.56
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 689.56
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 689.56
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 689.56
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 689.56
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 689.56
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 649.81
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 649.81
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 649.81
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 649.81
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 649.81
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 649.81
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 649.81
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 649.81
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 649.81
    • partner@vergelijk.nl