x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Held Splash 2.0 Suit Zwart 2XL Man

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Held Splash 2.0 Suit Zwart 2XL Man
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Held Splash 2.0 Suit Zwart 2XL Man
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Held Splash 2.0 Suit Zwart 2XL Man
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/230436962.jpg?ts=1
Held Held Splash 2.0 Suit Zwart 2XL Man Splash 2.0 Suit Zwart 2XL Man Splash 2.0 Suit Zwart 2XL Man Kenmerken:Elastische tailleEasy On Diagonale Labyrinth ZipRitsen bij enkels3m Scotchlite reflectorenVoering:Nylon gevoerde armen en benenBovenwerk van gaasvoeringBuitenschaal:Nylonspecificaties:Materiaal samenstelling:Membraancoating: 100% thermoplastisch polyurethaanBovenwerk: 100% polyester (1)
  • 04049462842052
1
  • Design
    • Materiaal: Textiel
    • Kleur: Zilver
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Dames
  • 96.98 96.98 EUR 1
    1
    • MotardInn.com/nl MotardInn.com/nl
      Kenmerken:Elastische tailleEasy On Diagonale Labyrinth ZipRitsen bij enkels3m Scotchlite reflectorenVoering:Nylon gevoerde armen en bene...96.98, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Dainese Avro 4, lederen pak 2st. ,Mat-Zwart/Grijs/Goud ,50
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/247178348.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/225327271.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/247393338.jpg?ts=1
      Dainese Dainese Avro 4, lederen pak 2st. ,Mat-Zwart/Grijs/Goud ,50 Avro 4, lederen pak 2st. ,Mat-Zwart/Grijs/Goud ,50 Avro 4, lederen pak 2st. ,Mat-Zwart/Grijs/Goud ,50 Gemaakt van bi-elastisch S1-weefsel en tutu-rundleer met microelastic 2.0 materiaalelastische inzetstukken (1)
      Dainese Avro 4, lederen pak 2st. ,Mat-Zwart/Grijs/Goud ,50
      • 08051019416308
      4
      deal
    • Held Spire Suit Zwart 48 Man
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/235547379.jpg?ts=1
      Held Held Spire Suit Zwart 48 Man Spire Suit Zwart 48 Man Spire Suit Zwart 48 Man Kenmerken:3 binnenzakkenAir Vent ZippersRitsen Pas Ook VentilationSpeciale stretch materiaal op innerlijke Arms, kruis en KalverenStretch Lederen panelen Knees & TerugManchet In Stretch MaterialVelcro Patches voor optionele Knee SlidersBescherming:En 1621 1 Ce Certified Soft Beschermers op de schouders en ellebogenEn 1621 1 Ce Certified hoogte verstelbaar Soft Beschermers Op KnieënOptioneel En 1621 2 Terug ProtectorOptionele heupbeschermersPocket voor optionele Held Cloverleaf Sas Tec ® Ce Bewezen Coccyx Protector, art. 9315Double Leather Versterking op de stoeldubbel gestikteMetal aansluiten Zipperspecificaties:Outer shell: zacht rundleerVoering: ademend mesh binnenvoering (100% polyester) (1)
      Held Spire Suit Zwart 48 Man
      • 04049462755451
      2
      deal
    • Dainese Avro 4, lederen pak 2st. ,Mat-Zwart/Grijs/Neon-Geel ,58
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/247178342.jpg?ts=1
      Dainese Dainese Avro 4, lederen pak 2st. ,Mat-Zwart/Grijs/Neon-Geel ,58 Avro 4, lederen pak 2st. ,Mat-Zwart/Grijs/Neon-Geel ,58 Avro 4, lederen pak 2st. ,Mat-Zwart/Grijs/Neon-Geel ,58 Dainese Avro 4 tweedelig motorpak gemaakt van eersteklas Tutu-rundleer, bestaande uit een motorjas en -broek verbonden door een comfortabele en resistente ritssluiting die rond de taille loopt.Geoptimaliseerd voor rijden op de weg, geschikt voor elk type route.Maximale bescherming wordt gegarandeerd door composietbeschermers op de knieën, ellebogen en schouders en zachte Pro Shape 2.0 beschermers op de heupen.Het kan verder worden verbeterd door de interne zakken waar borstbeschermers kunnen worden geplaatst.De Avro 4 is voorzien van uitneembare en vervangbare sliders op de knieën en verwisselbare aluminium platen op de schouders:Een onderscheidende Dainese-technologie die is ontworpen om glijden bij een val te ondersteunen en te vergemakkelijken, waardoor de gevaarlijke risico's van rollen door grip op asfalt worden voorkomen.De bult op de schouders en nek heeft een aerodynamische functie.Voor extra comfort tijdens het rijden is het Avro 4 tweedelige pak uitgerust met brede S1 stretch (1)
      Dainese Avro 4, lederen pak 2st. ,Mat-Zwart/Grijs/Neon-Geel ,58
      • 08051019416155
      2
      deal
    • Alpinestars Gp Force V2 Suit Veelkleurig 48 Man
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/235549027.jpg?ts=1
      Alpinestars Alpinestars Gp Force V2 Suit Veelkleurig 48 Man Gp Force V2 Suit Veelkleurig 48 Man Gp Force V2 Suit Veelkleurig 48 Man De GP Force Chaser Leather Suit is gemaakt van rundleer voor onovertroffen slijtvastheid en scheurweerstand. Volledig geoptimaliseerd voor gebruik met of zonder Tech-Air5®, Alpinestars wereld toonaangevende elektronische airbag veiligheidssysteem, de GP Force Chaser Leather Suit bevat Alpinestars GP protectoren voor effectieve impact bescherming en externe sliders op de gewrichten voor ongeëvenaarde slijtvastheid. Features Tech-Air® 5 compatible - Tech-Air® is s werelds eerste volledig elektronische, self-contained, volledig onafhankelijk bovenlichaam motor airbag systeem zonder motor-to-rider set-up configuraties nodig Strategisch geplaatste accordeon stretch paneel inzetstukken zijn ontworpen om Alpinestars Airbag Systeem tegemoet te komen, waardoor uitbreiding wanneer de airbag wordt opgeblazen, maar ook het aanbieden van een hoog niveau van anatomische prestaties en een superieure pasvorm bij het rijden zonder het systeem gemonteerd Runder multi-panel constructie voor sterkte, comf (1)
      Alpinestars Gp Force V2 Suit Veelkleurig 48 Man
      • 08059175351631
      2
      deal
    • min
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 106.98
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 106.98
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 106.98
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 106.98
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 106.98
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 106.98
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 106.98
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 106.98
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 106.98
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 106.98
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 106.98
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 106.98
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 106.98
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 106.98
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 106.98
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 106.98
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 106.98
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 106.98
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 106.98
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 106.98
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 106.98
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 106.98
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 106.98
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 106.98
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 106.98
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 106.98
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 106.98
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 106.98
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 106.98
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 106.98
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 106.98
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 106.98
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 106.98
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 106.98
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 106.98
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 106.98
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 106.98
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 106.98
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 106.98
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 106.98
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 106.98
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 106.98
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 106.98
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 106.98
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 106.98
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 106.98
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 106.98
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 106.98
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 106.98
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 106.98
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 106.98
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 106.98
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 106.98
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 106.98
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 106.98
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 106.98
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 106.98
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 106.98
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 106.98
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 106.98
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 106.98
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 106.98
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 106.98
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 106.98
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 106.98
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 106.98
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 106.98
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 106.98
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 106.98
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 106.98
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 106.98
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 106.98
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 106.98
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 106.98
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 106.98
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 106.98
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 106.98
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 106.98
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 106.98
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 106.98
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 106.98
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 106.98
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 106.98
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 106.98
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 106.98
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 106.98
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 106.98
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 106.98
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 106.98
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 106.98
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 106.98
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 106.98
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 106.98
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 106.98
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 106.98
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 106.98
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 106.98
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 106.98
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 106.98
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 106.98
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 106.98
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 106.98
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 106.98
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 106.98
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 106.98
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 106.98
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 106.98
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 106.98
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 106.98
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 106.98
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 106.98
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 106.98
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 106.98
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 106.98
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 106.98
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 106.98
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 106.98
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 106.98
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 106.98
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 106.98
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 106.98
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 106.98
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 106.98
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 106.98
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 106.98
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 106.98
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 106.98
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 106.98
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 106.98
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 106.98
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 96.98
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 96.98
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 96.98
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 96.98
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 96.98
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 96.98
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 96.98
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 96.98
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 96.98
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 96.98
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 96.98
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 96.98
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 96.98
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 96.98
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 96.98
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 96.98
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 96.98
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 96.98
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 96.98
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 96.98
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 96.98
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 96.98
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 96.98
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 96.98
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 96.98
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 96.98
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 96.98
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 96.98
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 96.98
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 96.98
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 96.98
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 96.98
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 96.98
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 96.98
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 96.98
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 96.98
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 96.98
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 96.98
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 96.98
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 96.98
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 96.98
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 96.98
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 96.98
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 96.98
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 96.98
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 96.98
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 96.98
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 96.98
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 96.98
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 96.98
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 96.98
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 96.98
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 96.98
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 96.98
    • partner@vergelijk.nl