x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Held Flood Rain Suit Geel,Zwart S Man

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Held Flood Rain Suit Geel,Zwart S Man
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Held Flood Rain Suit Geel,Zwart S Man
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Held Flood Rain Suit Geel,Zwart S Man
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/225193634.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/230464035.jpg?ts=1
Held Held Flood Rain Suit Geel,Zwart S Man Flood Rain Suit Geel,Zwart S Man Flood Rain Suit Geel,Zwart S Man Held Flood regenpak (1)
  • 04049462825703
2
  • Design
    • Kleur: Geel
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex
  • 123.98 139.49 EUR 2
    2
    • MotardInn.com/nl MotardInn.com/nl
      Bescherming:reflecterende delenFit / kenmerken:breedte aanpassing aan de achterkantriemelastische tailleeenvoudig op diagonale labyrint z...123.98, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Held Flood regenpak139.49, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • Dainese Laguna Seca 5, lederen pak 1st. geperforeerd ,Zwart/Wit ,24
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/235549146.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/225340960.jpg?ts=1
      Dainese Dainese Laguna Seca 5, lederen pak 1st. geperforeerd ,Zwart/Wit ,24 Laguna Seca 5, lederen pak 1st. geperforeerd ,Zwart/Wit ,24 Laguna Seca 5, lederen pak 1st. geperforeerd ,Zwart/Wit ,24 Een pak van volnerf rundleder met perforaties, aluminium schouderplaten en een aërodynamische bult ontworpen om een waterbagset in op te bergen. Het Dainese race-icoon. Het iconische race lederen pak, de essentie van Dainese. Laguna Seca 5 is de nieuwste evolutie van het legendarische Dainese pak uit één stuk, volledig gemaakt van premium volnerf rundleder, klaar om elke uitdaging op de baan aan te gaan met het vertrouwen van kampioenen. De structuur is ontworpen om maximale bewegingsvrijheid op het zadel te geven. De superieure ergonomie garandeert het hoogste niveau van veiligheid: het exclusieve Dainese Tri-Axial systeem op de rug en de drie-wegs stretchlederen inzetstukken zorgen voor een perfecte mobiliteit en garanderen hetzelfde niveau van slijtvastheid als de andere lederen lagen. Inzetstukken in XF Arrow, het geavanceerde Dainese materiaal dat een grote elasticiteit en draagbaarheid combineert met de weerstand van het leer, voor een betere mobiliteit. De veiligheid wordt gegar (1)
      Dainese Laguna Seca 5, lederen pak 1st. geperforeerd ,Zwart/Wit ,24
      • 08051019258472
      2
      deal
    • Büse Mille 2-delig leren pak geel 54
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/214342504.jpg?ts=1
      Büse Büse Mille 2-delig leren pak geel 54 Mille 2-delig leren pak geel 54 Mille 2-delig leren pak geel 54 Comfort/uitrusting: leren stretch op schouders, ellebogen, knieën en zitvlak breedteregeling bij de kuiten AirVents op de schouders aerodynamische rugbult elastische inzetstukken op schouders, aan de binnenkant van de elleboog, lies, knieholtes en kuit, 93% polyamide, 7% elastaan sportieve comfortkraag met zachte rand verbindingsrits rondom 1 binnenzak Bescherming: SAS-TEC LV 2-protectoren op schouders en ellebogen, knieën en heup reflecterend materiaal veiligheidsnaden conform ISO 4916 op de impactposities Optioneel: SUPER SHIELD-rugprotector (48-56: 20019035 vanaf 58:20019210) achteraf te plaatsen Materiaal: robuust rundleer, 1,2 tot 1,4 mm dik materiaalverdubbeling op het zitvlak permanente netvoering, 100% polyester (1)
      Büse Mille 2-delig leren pak geel 54
      • 04051218485673
      1
      deal
    • Dainese Imatra Perforated Suit Wit 44 Vrouw
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/225195252.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/222719084.jpg?ts=1
      Dainese Dainese Imatra Perforated Suit Wit 44 Vrouw Imatra Perforated Suit Wit 44 Vrouw Imatra Perforated Suit Wit 44 Vrouw Het racepak voor dames Dainese *Imatra* werd speciaal ontwikkeld om te voldoen aan de eisen van vrouwelijke motorrijders en ten behoeve van een optimale bewegingsvrijheid op de motor. De nieuwe constructie van zwevende schouders biedt de mogelijkheid om de aluminium schaal aan te passen, terwijl de bult op de rug werd vergroot om een betere aerodynamische performance bij hoge snelheden te realiseren en de stabilisering van de helm te ondersteunen. Comfort/uitrusting: elastische inzetstukken Nanofeel®-voering die met zilverionen is behandeld vervangbare kniesliders aerodynamische spoiler plaatselijke perforatie 1 binnenzak Bescherming: Composite-protectoren bij de ellebogen, knieën en schouders zwevende racing-schouderconstructie met vervangbare aluminium plaat zachte Pro-Shape-protectoren op de heupen Materiaal: rundleer bi-elastisch weefsel aluminium (1)
      Dainese Imatra Perforated Suit Wit 44 Vrouw
      • 08051019302328
      2
    • Büse Mille 2-delig leren pak geel 58
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/214342504.jpg?ts=1
      Büse Büse Mille 2-delig leren pak geel 58 Mille 2-delig leren pak geel 58 Mille 2-delig leren pak geel 58 Comfort/uitrusting: leren stretch op schouders, ellebogen, knieën en zitvlak breedteregeling bij de kuiten AirVents op de schouders aerodynamische rugbult elastische inzetstukken op schouders, aan de binnenkant van de elleboog, lies, knieholtes en kuit, 93% polyamide, 7% elastaan sportieve comfortkraag met zachte rand verbindingsrits rondom 1 binnenzak Bescherming: SAS-TEC LV 2-protectoren op schouders en ellebogen, knieën en heup reflecterend materiaal veiligheidsnaden conform ISO 4916 op de impactposities Optioneel: SUPER SHIELD-rugprotector (48-56: 20019035 vanaf 58:20019210) achteraf te plaatsen Materiaal: robuust rundleer, 1,2 tot 1,4 mm dik materiaalverdubbeling op het zitvlak permanente netvoering, 100% polyester (1)
      Büse Mille 2-delig leren pak geel 58
      • 04051218485697
      1
      deal
    • min
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 136.98
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 136.98
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 136.98
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 136.98
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 136.98
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 136.98
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 136.98
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 136.98
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 136.98
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 136.98
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 136.98
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 136.98
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 136.98
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 136.98
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 136.98
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 136.98
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 136.98
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 136.98
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 136.98
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 136.98
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 136.98
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 136.98
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 136.98
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 136.98
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 136.98
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 136.98
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 136.98
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 136.98
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 136.98
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 136.98
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 136.98
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 136.98
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 136.98
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 136.98
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 136.98
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 136.98
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 136.98
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 136.98
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 136.98
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 136.98
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 136.98
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 136.98
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 136.98
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 136.98
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 136.98
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 136.98
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 136.98
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 136.98
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 136.98
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 136.98
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 136.98
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 136.98
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 136.98
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 136.98
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 136.98
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 136.98
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 136.98
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 136.98
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 136.98
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 136.98
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 136.98
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 136.98
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 136.98
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 136.98
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 136.98
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 136.98
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 136.98
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 136.98
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 136.98
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 136.98
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 136.98
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 136.98
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 136.98
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 136.98
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 136.98
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 136.98
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 136.98
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 136.98
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 136.98
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 136.98
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 136.98
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 136.98
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 136.98
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 136.98
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 136.98
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 136.98
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 136.98
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 136.98
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 136.98
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 136.98
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 136.98
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 136.98
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 136.98
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 136.98
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 136.98
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 136.98
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 136.98
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 136.98
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 136.98
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 136.98
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 136.98
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 136.98
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 136.98
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 136.98
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 136.98
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 136.98
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 136.98
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 136.98
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 136.98
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 136.98
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 136.98
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 136.98
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 136.98
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 136.98
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 136.98
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 136.98
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 136.98
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 136.98
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 136.98
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 136.98
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 136.98
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 136.98
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 136.98
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 136.98
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 136.98
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 136.98
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 136.98
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 136.98
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 136.98
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 136.98
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 123.98
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 123.98
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 123.98
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 123.98
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 123.98
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 123.98
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 123.98
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 123.98
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 123.98
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 123.98
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 123.98
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 123.98
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 123.98
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 123.98
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 123.98
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 123.98
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 123.98
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 123.98
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 123.98
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 123.98
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 123.98
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 123.98
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 123.98
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 123.98
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 123.98
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 123.98
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 123.98
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 123.98
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 123.98
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 123.98
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 123.98
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 123.98
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 123.98
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 123.98
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 123.98
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 123.98
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 123.98
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 123.98
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 123.98
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 123.98
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 123.98
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 123.98
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 137.98
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 123.98
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 123.98
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 123.98
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 123.98
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 123.98
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 123.98
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 123.98
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 123.98
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 123.98
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 123.98
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 123.98
    • partner@vergelijk.nl