x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Stylmartin Core WP Black 45

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Stylmartin Core WP Black 45
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Stylmartin Core WP Black 45
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Stylmartin Core WP Black 45
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/233394971.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/199665606.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/199665605.jpg?ts=1
Stylmartin Stylmartin Core WP Black 45 Core WP Black 45 Core WP Black 45 Waarom de Stylmartin Core WP Black ? De Stylmartin Core WP Schoenen/Sneakers zijn onderdeel van de collectie motorschoenen van ChromeBurner. Een setje motorschoenen is een must voor jouw persoonlijke collectie! Ze zijn natuurlijk geschikt voor gebruik op de motor dankzij beschermende delen en zijn in vergelijking met een traditionele motorlaars een stuk comfortabeler en bovendien beter geschikt om je eigen stijl mee uit te dragen. Motorschoenen zijn een essentieel onderdeel van je outfit en geschikt om de hele dag te dragen, ook als je niet op de motor zit. De Core WP is een perfecte mix van stijl, bescherming en comfort en is uitermate geschikt voor Urban/Street rijders. Mocht deze Core WP toch niet helemaal bij jou passen, bekijk dan onze andere motorSchoenen/Sneakers van Stylmartin. () Stylmartin Core WP constructie Schoenen/Sneakers zijn niet zo technisch geavanceerd of stijf als een paar race- of crosslaarzen, maar dat hoeven ze ook niet te zijn. De Core WP stelt je in (1)
  • 01000001252742
2
deal
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Heren, Unisex
    • Schoenmaat: 45
    • Seizoen: Zomer
    • Rijstijl: Urban/Street
  • Design
    • Kleur: Zwart
    • Materiaal: Leer
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht: 2 kg
  • 127.95 159.00 EUR 2
    2
    • Chromeburner.nl Chromeburner.nl
      Waarom de Stylmartin Core WP Black ? De Stylmartin Core WP Schoenen/Sneakers zijn onderdeel van de collectie motorschoenen van ChromeBurn...
      127.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Stylmartin Core WP Black 45159.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Alpinestars TECH 7 WIT MOTORLAARS US 13
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161299310.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/233393294.jpg?ts=1
      Alpinestars Alpinestars TECH 7 WIT MOTORLAARS US 13 TECH 7 WIT MOTORLAARS US 13 TECH 7 WIT MOTORLAARS US 13 ALPINESTARS TECH 7 WHITE BOOTS De Alpinestars Tech 7 MX laarzen bieden veel bescherming, duurzaamheid en comfort. Deze CE gecertificeerde laarzen bevorderen stabiliteit en flexibiliteit via een biomechanisch draaipunt terwijl de laarzen ook uitstekende bescherming bieden. De laarzen zijn ontworpen met een ergonomische geprofileerde voorvoet voor betere controle bij het schakelen. Het bovenste deel van de schoen combineert suède leer met lichtgewicht microfiber tegen impact en heeft een slijtvaste TPU laag. Deze laarzen hebben bieden uitstekende bescherming, de laarzen hebben TPU bescherming op de tenen, voet, hiel, enkel, kuit en op het scheenbeen. Special features * Bescherming: De Tech 7 laarzen zijn CE-gecertificeerd en voorzien van een unieke, extra sterke zoolconstructie die zorgt voor duurzaamheid en beschermende prestaties. * Bescherming: TPU bescherming op de tenen, voet, hiel, enkel, kuit en op het scheenbeen. * Materiaal:Bovenkant van de laars combineert suède (1)
      Alpinestars TECH 7 WIT MOTORLAARS US 13
      • 08051194452542
      1
      deal
    • Alpinestars SMX Plus V2 Zwart Wit Rood Fluo 43
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156797595.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146172073.jpg?ts=1
      Alpinestars Alpinestars SMX Plus V2 Zwart Wit Rood Fluo 43 SMX Plus V2 Zwart Wit Rood Fluo 43 SMX Plus V2 Zwart Wit Rood Fluo 43 Waarom de Alpinestars SMX Plus V2 Zwart Wit Rood Fluo Racelaars kiezen? De Alpinestars SMX Plus V2 is onderdeel van de Racelaars collectie van ChromeBurner. Elke sportieve rijder weet dat een paar goede laarzen absoluut essentieel zijn voor optimale prestaties. Ze zijn doorgaans vrij licht van gewicht, maar wel steviger en strakker dan toerlaarzen. De zool is vlak voor een goed gevoel met de voetstepjes en pedalen en ze zijn voorzien van toesliders zodat je in het betere bochtenwerk niet door de teen van de laars heen slijt. De SMX Plus V2 zorgt ervoor dat je vol vertrouwen de volgende bocht in kunt duiken! Als dit model niet helemaal bij jou past, bekijk dan ook onze andere racelaarzen van Alpinestars. () Alpinestars SMX Plus V2 constructie Deze racelaarzen voorzien jou dus van alles wat je nodig hebt om jouw snelste tijd aan te scherpen, of dat nu op het circuit is of op je dagelijkse route naar je werk. Qua bescherming zijn ze voorzien van Enkelbrace, Heel cup, (1)
      Alpinestars SMX Plus V2 Zwart Wit Rood Fluo 43
      • 08033637962177
      1
      deal
    • Louis Energyca D-wp Motorcycle Shoes Zwart EU 44 Man
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/235547982.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/225177016.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/234695050.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/222719275.jpg?ts=1
      Louis Louis Energyca D-wp Motorcycle Shoes Zwart EU 44 Man Energyca D-wp Motorcycle Shoes Zwart EU 44 Man Energyca D-wp Motorcycle Shoes Zwart EU 44 Man Robuuste en sportieve korte laarzen van rundleer: Dainese heeft met de *Energyca D-WP* motorlaarzen ontwikkeld die perfect geschikt zijn voor de dagelijkse rit naar de stad en een korte tocht in het weekend. Weer en wind zijn met deze waterdichte boots geen probleem. Het zijn immers echte Dainese laarzen. Materiaal: bovenmateriaal van rundleer zool van rubber Comfort/uitrusting: waterdicht door membraan schakelpedaalversterking reflecterende inzetstukken stijve inzetten bij de enkels versterkte TPU-hielstructuur en inzetstukken bij de teen Schachthoogte: ca. 15 cm (maat 44) Keuring: CE-gecertificeerd volgens EN 13634:2017 (1)
      Louis Energyca D-wp Motorcycle Shoes Zwart EU 44 Man
      • 08051019144119
      3
      deal
    • Alpinestars Belize Drystar Zwart US 9
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156932632.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/172117231.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/172117229.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/172117230.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143810060.jpg?ts=1
      Alpinestars Alpinestars Belize Drystar Zwart US 9 Belize Drystar Zwart US 9 Belize Drystar Zwart US 9 Waarom de Alpinestars Belize Drystar Zwart ? De Alpinestars Belize Drystar is onderdeel van de Lage laars collectie van ChromeBurner. Deze adventurelaarzen zijn ontworpen om jouw voeten de hele dag van comfort te voorzien als je op een lange trip bent, of dat nou op het asfalt of op het onverhard is. Een laars kan alleen geschikt zijn voor beide toepassingen als hij én stevig is, én comfortabel. De Belize Drystar is daar zeker in geslaagd! Mocht je deze specifieke laars nou toch niet zien zitten, bekijk dan al onze andere adventurelaarzen () Welke bescherming biedt de Belize Drystar? Deze veelzijdige laars is gemaakt van Microfiber, Rundleder, waardoor ze stevig en duurzaam zijn en uitstekende bescherming bieden. Zoals je mag verwachten van een adventurelaars, is de Belize Drystar waterdicht dankzij een Vast, Drystar waterdicht membraan. Dit membraan houdt het water buiten maar laat je voeten wel ademen. De instap van de laars is gemakkelijk dankzij de Klittenband, Veters (1)
      Alpinestars Belize Drystar Zwart US 9
      • 08051194984715
      1
      deal
    • min
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 127.20
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 127.20
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 127.20
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 127.20
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 127.20
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 127.20
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 127.20
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 127.20
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 127.20
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 127.20
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 127.20
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 127.20
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 127.20
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 127.20
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 127.20
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 127.20
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 127.20
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 127.20
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 127.20
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 127.20
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 127.20
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 127.20
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 127.20
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 127.20
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 127.20
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 127.20
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 142.90
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 142.90
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 142.90
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 142.90
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 142.90
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 142.90
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 142.90
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 142.90
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 142.90
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 142.90
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 142.90
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 142.90
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 142.90
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 142.90
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 142.90
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 142.90
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 142.90
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 142.90
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 142.90
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 142.90
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 142.90
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 142.90
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 142.90
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 142.90
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 142.90
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 142.90
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 142.90
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 142.90
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 142.90
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 142.90
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 142.90
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 142.90
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 127.90
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 127.90
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 127.90
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 127.90
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 127.90
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 127.90
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 127.90
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 127.90
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 127.90
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 145.80
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 145.80
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 145.80
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 145.80
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 145.80
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 127.95
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Sun Sep 25 02:00:00 CEST 2022 127.95
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 159.00
    • partner@vergelijk.nl