x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Xiaomi 12 8GB+256GB Grijs

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Xiaomi 12 8GB+256GB Grijs
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Xiaomi 12 8GB+256GB Grijs
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Xiaomi 12 8GB+256GB Grijs
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/224487603.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/238274780.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/238274779.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/238274783.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/238274784.jpg?ts=1
Xiaomi Xiaomi 12 8GB+256GB Grijs 12 8GB+256GB Grijs 12 8GB+256GB Grijs Met de Xiaomi 12 geniet je van uitstekende prestaties. De batterij houdt het de hele dag vol! De telefoon heeft een werkgeheugen van 8GB en een opslagcapaciteit van 256GB.Voordelen van de Xiaomi 126,28-inch AMOLED-schermProfessionele hoofdcamera van 50 MP67 W turbolader laadt jouw telefoon in 39 minuten tot 100%Snapdragon 8 Gen 1 voor uitstekende prestatiesComfortabele kijkervaringDe smartphone van Xiaomi heeft een comfortabel formaat met een grootte van 6,28-inch. Daarmee is hij ook groot genoeg voor het kijken naar films en series. Met een verversingssnelheid van 120Hz bewegen de beelden op je scherm heel vloeiend en heb je nauwelijks last van haperingen. (1)
  • 06934177763779
  • 08033779064012
  • MZB0ACNEU
2
  • Harde schijf
    • Hardeschijfcapaciteit: 256 GB
  • Design
    • Kleur: Grijs
  • Netwerk
    • Netwerk: 5G
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex
  • 564.00 919.00 EUR 131
    3
    • Amazon.nl Amazon.nl
      5.062893081761007 (2)
      Kleur: grijs564.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Expert.nl Expert.nl
      9.087299105781455 (1782)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.11/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Met de Xiaomi 12 geniet je van uitstekende prestaties. De batterij houdt het de hele dag vol! De telefoon heeft een werkgeheugen van 8GB ...919.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Expert Nijverdal Expert Nijverdal
      9.069918519480145 (18)
      Met de Xiaomi 12 geniet je van uitstekende prestaties. De batterij houdt het de hele dag vol! De telefoon heeft een werkgeheugen van 8GB ...919.00, 6.482000299999999, 52.3465424 HIGH
      129
  • 0 0
    • Apple iPhone 11 (256GB) - Groen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/181022275.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/202175480.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147944451.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158317535.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162129104.jpg?ts=1
      Apple Apple iPhone 11 (256GB) - Groen iPhone 11 (256GB) - Groen iPhone 11 (256GB) - Groen Apple iPhone 11 - 256GB - Groen (2)
      Apple iPhone 11 (256GB) - Groen
      • 00190199227279
      • 00194252102411
      • 00194252102633
      • 00190199227538
      • 00190199227439
      • 00194252102350
      • 00190199227262
      • MHDV3ZD/A
      • 6422495
      • MWMD2ZD/A
      • 0194252102633
      • MHDV3FS/A
      • 0190199227538
      1
    • Doro mobiele senioren telefoon 780X IUP 4G
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/198747256.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/216513309.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/216513329.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/216513328.jpg?ts=1
      Doro Doro mobiele senioren telefoon 780X IUP 4G mobiele senioren telefoon 780X IUP 4G mobiele senioren telefoon 780X IUP 4G De duurzame en spatwaterdichte (IP54) Doro 780X IUP mobiele telefoon is speciaal gemaakt voor senioren, hij beschikt namelijk over meerdere veiligheidsfuncties zoals een val- en beweeglijkheidsdetectie en een assistentieknop. Maak je geen zorgen meer dat een geïsoleerde oudere alleen thuis is of op pad gaat, met de Doro 780X IUP heb je een goede gemoedsrust. Veiligheid voorop Met drie sneltoetsen kun je gemakkelijk de mensen bellen op wie je vertrouwt. Nummers kunnen op afstand worden geprogrammeerd door een vertrouwd familielid via Response by Doro, en de uitstekende veiligheidsfuncties omvatten een val- en beweeglijkheiddetectie voor de bescherming van geïsoleerde gebruikers. Andere veiligheidsfuncties omvatten een assistentieknop en veiligheidstimer. Deze kan automatisch bellen en een nood-sms met gps-locatie versturen naar voorgeprogrammeerde nummers. Gebruiksvriendelijke telefoon Hoe jong we ons ook voelen, soms zorgt onze leeftijd ervoor dat ooit alledaagse dingen lasti (1)
      Doro mobiele senioren telefoon 780X IUP 4G
      • 07322460079796
      1
    • Samsung Galaxy S10+ 512GB (Ceramic White) |
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146139422.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133216634.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133216631.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147952169.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133216636.jpg?ts=1
      Samsung Samsung Galaxy S10+ 512GB (Ceramic White) | Galaxy S10+ 512GB (Ceramic White) | Galaxy S10+ 512GB (Ceramic White) | Samsung Galaxy S10+ - 512GB - Porcelain White (1)
      Samsung Galaxy S10+ 512GB (Ceramic White) |
      • 08801643772857
      • 5971071
      • 000000000000260996
      • SM-G975FCWGPHN
      1
    • Samsung Galaxy A70 128GB Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141893281.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141893283.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141893284.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/226014026.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/226014024.jpg?ts=1
      Samsung Samsung Galaxy A70 128GB Zwart Galaxy A70 128GB Zwart Galaxy A70 128GB Zwart Samsung Galaxy A70 - 128GB - Zwart (2)
      Samsung Galaxy A70 128GB Zwart
      • 08801643845889
      • SM-A705FZKULUX
      • 8801643845889
      1
    • min
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 899.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 899.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 899.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 899.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 899.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 899.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 849.00
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 799.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 849.00
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 799.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 788.48
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 788.48
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 786.00
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 786.00
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 765.94
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 753.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 753.00
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 752.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 752.00
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 720.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 720.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 720.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 720.00
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 637.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 637.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 637.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 637.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 637.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 637.00
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 637.00
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 637.00
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 637.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 637.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 637.00
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 637.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 637.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 637.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 637.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 637.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 637.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 637.00
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 637.00
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 637.00
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 637.00
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 637.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 637.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 637.00
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 637.00
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 637.00
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 637.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 637.00
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 637.00
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 635.00
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 634.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 634.00
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 634.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 634.00
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 634.00
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 634.00
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 634.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 634.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 634.00
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 625.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 625.00
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 669.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 669.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 669.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 669.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 669.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 669.00
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 669.00
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 669.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 669.00
      • Sun Jul 10 02:00:00 CEST 2022 669.00
      • Mon Jul 11 02:00:00 CEST 2022 669.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 669.00
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 669.00
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 640.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 640.00
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 640.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 640.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 640.00
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 640.00
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 642.00
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 640.00
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 640.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 640.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 640.00
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 640.00
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 640.00
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 640.00
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 638.75
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 638.75
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 638.75
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 638.75
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 638.75
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 638.75
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 638.75
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 609.25
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 635.60
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 635.60
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 634.55
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 634.55
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 634.55
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 629.30
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 629.30
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 640.00
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 599.00
      • Sun Aug 14 02:00:00 CEST 2022 599.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 599.00
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 599.00
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 599.00
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 599.00
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Wed Aug 24 02:00:00 CEST 2022 599.00
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 599.00
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 638.90
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 638.90
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 638.90
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 638.90
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 599.00
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 638.35
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 614.29
      • Sat Sep 03 02:00:00 CEST 2022 614.29
      • Sun Sep 04 02:00:00 CEST 2022 608.83
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 608.83
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 608.83
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 608.83
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 604.10
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 569.00
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 569.00
      • Sun Sep 11 02:00:00 CEST 2022 604.10
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 604.10
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 604.10
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 594.65
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 594.65
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 594.65
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 594.65
      • Sun Sep 18 02:00:00 CEST 2022 580.89
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 580.89
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 580.89
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 585.02
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 585.02
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 585.02
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 575.74
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 575.74
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 575.74
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 575.74
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 575.74
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 569.00
      • Fri Sep 30 02:00:00 CEST 2022 575.74
      • Sat Oct 01 02:00:00 CEST 2022 591.00
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 591.00
      • Mon Oct 03 02:00:00 CEST 2022 574.72
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 574.72
      • Wed Oct 05 02:00:00 CEST 2022 574.72
      • Thu Oct 06 02:00:00 CEST 2022 574.72
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 574.72
      • Sat Oct 08 02:00:00 CEST 2022 569.00
      • Sun Oct 09 02:00:00 CEST 2022 582.90
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 582.90
      • Tue Oct 11 02:00:00 CEST 2022 582.90
      • Wed Oct 12 02:00:00 CEST 2022 582.90
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 582.90
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 582.90
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 582.90
      • Sun Oct 16 02:00:00 CEST 2022 582.90
      • Mon Oct 17 02:00:00 CEST 2022 569.00
      • Tue Oct 18 02:00:00 CEST 2022 582.90
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 582.90
      • Thu Oct 20 02:00:00 CEST 2022 582.90
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 582.90
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 582.90
      • Sun Oct 23 02:00:00 CEST 2022 582.90
      • Mon Oct 24 02:00:00 CEST 2022 582.90
      • Tue Oct 25 02:00:00 CEST 2022 570.90
      • Wed Oct 26 02:00:00 CEST 2022 570.90
      • Thu Oct 27 02:00:00 CEST 2022 570.90
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 570.90
      • Sat Oct 29 02:00:00 CEST 2022 570.90
      • Sun Oct 30 02:00:00 CEST 2022 571.90
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 571.90
      • Tue Nov 01 01:00:00 CET 2022 591.00
      • Wed Nov 02 01:00:00 CET 2022 571.90
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 571.90
      • Fri Nov 04 01:00:00 CET 2022 588.00
      • Sat Nov 05 01:00:00 CET 2022 559.26
      • Sun Nov 06 01:00:00 CET 2022 559.26
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 559.26
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 559.26
      • Wed Nov 09 01:00:00 CET 2022 588.00
      • Thu Nov 10 01:00:00 CET 2022 588.00
      • Fri Nov 11 01:00:00 CET 2022 588.00
      • Sat Nov 12 01:00:00 CET 2022 588.00
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 588.00
      • Mon Nov 14 01:00:00 CET 2022 588.00
      • Tue Nov 15 01:00:00 CET 2022 588.00
      • Wed Nov 16 01:00:00 CET 2022 580.00
      • Thu Nov 17 01:00:00 CET 2022 580.00
      • Fri Nov 18 01:00:00 CET 2022 580.00
      • Sat Nov 19 01:00:00 CET 2022 557.99
      • Sun Nov 20 01:00:00 CET 2022 557.99
      • Mon Nov 21 01:00:00 CET 2022 557.99
      • Tue Nov 22 01:00:00 CET 2022 807.00
      • Wed Nov 23 01:00:00 CET 2022 580.00
      • Thu Nov 24 01:00:00 CET 2022 557.99
      • Fri Nov 25 01:00:00 CET 2022 572.00
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 572.00
      • Sun Nov 27 01:00:00 CET 2022 575.88
      • Mon Nov 28 01:00:00 CET 2022 575.88
      • Tue Nov 29 01:00:00 CET 2022 572.00
      • Wed Nov 30 01:00:00 CET 2022 579.00
      • Thu Dec 01 01:00:00 CET 2022 572.00
      • Fri Dec 02 01:00:00 CET 2022 564.00
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 564.00
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 564.00
      • Mon Dec 05 01:00:00 CET 2022 564.00
      • Tue Dec 06 00:00:00 CET 2022 564.00
      • Wed Dec 07 00:00:00 CET 2022 564.00
    • partner@vergelijk.nl