x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Samsung Galaxy S10e 128GB Zwart

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Samsung Galaxy S10e 128GB Zwart
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Samsung Galaxy S10e 128GB Zwart
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Samsung Galaxy S10e 128GB Zwart
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150557443.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/137705798.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158404442.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158404436.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/199510505.jpg?ts=1
Samsung Samsung Galaxy S10e 128GB Zwart Galaxy S10e 128GB Zwart Galaxy S10e 128GB Zwart Veel opslagruimte: het interne 128 GB geheugen kan met een geheugenkaart worden uitgebreid en biedt daardoor des te meer ruimte voor je herinneringen. Dual sim: maakt het mogelijk om 2 simkaarten te gebruiken zodat je privé- en professioneel eenvoudiger kunt scheiden. Expressieve camera: de ultragroothoeklens met live focus vereenvoudigt het herkennen van motieven en automatiseert de instellingen Scherp display: het 5,8 inch Infinity-O scherm met Dynamic AMOLED-technologie, HDR10+ en intensie... (77)
  • 08801643661526
  • 08801643925031
  • 08801643656263
  • 08801643546533
  • 08801643659059
  • 08801643649210
  • 05413729233812
  • 08801643689759
  • 08806090674624
  • 08806090048685
  • 08801643646264
  • 08001625963826
  • 08801643876555
  • 000000000000260985
  • SM-G970FZKDXEZ
  • SM-G970FZKDNEE
  • 5969293
  • SM-G970FZKDPHN
2
  • 5.8 inch GOOD Op dit grote scherm zie je alles perfect. Ook ideaal voor een filmpje
  • 10 MP GOOD Deze smartphone heeft een goede camera waarmee je scherpere foto’s maakt
  • Harde schijf
    • Hardeschijfcapaciteit: 128 GB
    • Compatibele geheugenkaarten: MicroSD
    • Maximale grootte geheugenkaart: 512 GB
  • Design
    • Kleur: Zwart, Rood
    • Materiaal: Glas, Metaal
    • Ouderentelefoon: Nee
  • Beeldscherm
    • Beeldschermdiagonaal in inch: 5.8 inch
    • Curved tv: Platte TV
    • Display type: AMOLED
    • Night mode: Ja
    • Pixeldichtheid: 438 ppi
    • Resolutie: 1080 x 2220
    • Touch technology: Multi-Touch
    • Touchscreen: Ja
  • Software
    • Meegeleverd besturingssysteem: Android
  • Netwerk
    • Netwerk: 2G, 3G, 4G
    • 4G: Ja
    • Wi-Fi Direct: Ja
    • Wifi-standaard: WiFi a
    • WiFi-verbinding: Ja
  • Algemene kenmerken
    • Kenmerken mobiele telefoon: GPS, NFC, Vingerafdruksensor, Dual SIM, Waterbestendig, Draadloos opladen, Bluetooth, Snellaadfunctie
    • Design: Rechthoek
    • Duale simkaart: Ja
    • Geslacht: Kinderen, Unisex
    • Minimale schermgrootte: 5 inch
  • Geheugen
    • Interne RAM: 6.14 GB
  • Camera
    • Resolutie camera achterzijde: 16 megapixel
    • Resolutie camera voorzijde: 10 megapixel
    • Front camera: Ja
    • Video recording: Ja
  • Technische details
    • Beschermd tegen: Waterbestendig
    • Type SIM kaart: Nano SIM
    • Gyroscope: Ja
    • Hdmi: Nee
    • Horizontaal draaibaar: Nee °
    • Luidsprekerfunctie: Nee
    • Optische zoom: 0.5
    • Stofwerend: Ja
    • Vluchtmode: Ja
    • Waterdicht: Ja
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 6.99 cm
    • Diepte: 0.79 cm
    • Gewicht product: 151 g
    • Hoogte: 14.23 cm
  • Leeftijd
    • Leeftijdsgroep: Volwassene
  • Ergonomie
    • In hoogte verstelbaar: Nee
    • Kantelbaar: Nee
  • Functies
    • E-mail & Multimedia Push Functie: Ja
    • Mms-functie: Ja
  • Accu/Batterij
    • Accucapaciteit: 3100 mAh
    • Draadloos opladen: Ja
    • Snel opladen: Ja
  • Beveiliging
    • International Protection (IP) code: IP68
    • Vingerafdruklezer: Ja
  • Grafisch
    • Geheugen: 128 GB
  • Mediaformaten
    • Ondersteund videoformaat: 3G2, MKV, M4V, ASF, mp4, FLV, 3GP, WMV
  • Platform
    • Smart home platform: Samsung Bixby
  • Prestatie
    • GPS: Ja
  • Telefoonfuncties
    • Video call: Ja
  • Verbindingsmogelijkheden
    • Bluetooth: Ja
    • GPS-functie: Ja
    • Near Field Communication (NFC): Ja
    • Usb: Ja
    • USB 1.1-poort(en): 0
    • WiFi: Ja
  • publishing
    • Introductiejaar: 2019
  • 302.99 404.36 EUR 2
    2
    • reBuy.nl reBuy.nl
      Breedte: 69,9 mm Hoogte: 142,2 mm Diepte: 7,9 mm Gewicht: 150 g Schermgrootte: 147,32 mm (5.8) ROM: 128 GB Achterste camera: 16 MP302.99, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Amazon NL Marketplace Amazon NL Marketplace
      6.8 (1)
      Veel opslagruimte: het interne 128 GB geheugen kan met een geheugenkaart worden uitgebreid en biedt daardoor des te meer ruimte voor je h...404.36, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Doro 5860 senioren mobiele telefoon
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/229110851.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/229110852.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/219718574.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/229110850.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/229110849.jpg?ts=1
      Doro Doro 5860 senioren mobiele telefoon 5860 senioren mobiele telefoon 5860 senioren mobiele telefoon De Doro 5860 4G is een simpele seniorentelefoon met een luid en duidelijk geluid. De telefoon biedt ondersteuning aan gehoorapparaten.Voordelen van de Doro 5860 4G2,4 inch schermOndersteunt mobiel netwerkOndersteuning voor hoorapparatenOver de Doro 5860 4GDe Doro 5860 4G heeft een breed scherm van 2,4 inch. Hierdoor zijn berichten goed te lezen. De telefoon heeft een camera met een resolutie van twee megapixel. Door de hulpknop kunnen contacten gewaarschuwd worden in een geval van nood. (3)
      Doro 5860 senioren mobiele telefoon
      • 07322460082055
      204
    • Samsung Galaxy J1 SM-J100H 4GB Wit
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/139693929.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/219819494.jpg?ts=1
      Samsung Samsung Galaxy J1 SM-J100H 4GB Wit Galaxy J1 SM-J100H 4GB Wit Galaxy J1 SM-J100H 4GB Wit Productbeschrijving: De Samsung Galaxy J1 is een relatief eenvoudige en daardoor betaalbare Android-smartphone van Samsung. De J1 beschikt in de hoeken over stootranden die in dezelfde kleur van het toestel zijn meegespoten. Dat geeft net even wat meer stevigheid zonder in te boeten op het uiterlijk.Het toestel is refurbished (gereviseerd) met enkel originele Samsung onderdelen met 24 maanden garantie. Belangrijkste Samsung Galaxy J1 specificaties * Dual-core-processor op 1,2 GHz * 4GB aan op... (2)
      Samsung Galaxy J1 SM-J100H 4GB Wit
      • 08806086786782
      1
    • Nokia 301ZWA GSM-LOS NOKIA
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/219819403.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/219819481.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169075135.jpg?ts=1
      Nokia Nokia 301ZWA GSM-LOS NOKIA 301ZWA GSM-LOS NOKIA 301ZWA GSM-LOS NOKIA Nokia 206 origineel De Nokia 206 is een budget-telefoon die zowel beschikbaar is in een single-sim als in een dual-sim uitvoering. Dankzij de EasySwap-technologie kan je bij de dual-sim uitvoering eenvoudig van simkaart wisselen zonder het toestel te hoeven uitschakelen. De Nokia 206 draait op Series S40; internet is mogelijk via GPRS/EDGE en de Nokia Xpress-browser. Apps voor Facebook en eBuddy Chat zijn voorgeinstalleerd. De Nokia 206 is verder voorzien van een 2,4-inch kleurendisplay, een ... (1)
      Nokia 301ZWA GSM-LOS NOKIA
      • 06438158571532
      • A00011136
      1
    • Samsung E1200i origineel
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/219819379.jpg?ts=1
      Samsung Samsung E1200i origineel E1200i origineel E1200i origineel Productbeschrijving: Met de Samsung E1200iheb je een stijlvolle telefoon op zak die zeer gemakkelijk is in gebruik. Met zijn compacte afmetingen neem je je telefoon gemakkelijk mee. Deze mobiele telefoon heeft een groot 1.52 inch TFT kleurendisplay. Op het display van je Samsung E1200ikijk je met groot gemak naar alle toepassingen van je telefoon. Dankzij de krachtige 800 mAh batterij kun je langer genieten van je telefoon.Het toestel is een refurbished (gereviseerd) Samsung E1200imet enkel o... (2)
      Samsung E1200i origineel
      • 08715557012384
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 299.25
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 292.27
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 292.27
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 273.32
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 279.30
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 279.30
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 279.30
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 279.30
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 279.30
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 265.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 265.99
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 265.99
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 265.99
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 317.99
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 317.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 317.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 317.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 317.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 317.99
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 270.99
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 265.99
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 252.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 252.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 252.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 252.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 252.99
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 252.99
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 252.99
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 252.99
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 252.99
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 294.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 294.99
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 294.99
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 410.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 410.00
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 399.00
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 398.00
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 398.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 398.00
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 398.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 398.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 398.00
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 398.00
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 398.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 398.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 398.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 398.00
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 415.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 415.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 415.00
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 397.00
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 397.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 397.00
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 389.00
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 389.00
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 389.00
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 389.00
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 389.00
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 389.00
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 389.00
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 389.00
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 389.00
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 389.00
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 394.95
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 394.95
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 394.95
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 394.95
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 394.95
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 394.95
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 394.95
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 394.95
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 394.95
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 394.95
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 394.95
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 394.95
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 394.95
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 394.95
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 394.95
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 394.95
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 394.95
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 394.95
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 394.95
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 394.95
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 394.00
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 394.00
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 394.00
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 419.79
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 240.00
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 419.79
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 419.79
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 419.79
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 419.79
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 404.36
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 404.36
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 404.36
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 404.36
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 404.36
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 404.36
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 404.36
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 392.95
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 392.95
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 392.95
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 392.95
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 392.95
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 392.95
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 393.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 393.00
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 404.36
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 404.36
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 404.36
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 389.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 389.00
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 404.36
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 404.36
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 404.36
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 404.36
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 404.36
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 404.36
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 404.36
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 404.36
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 404.36
    • partner@vergelijk.nl