x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Apple iPhone 7 Plus 32GB - Black

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Apple iPhone 7 Plus 32GB - Black
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Apple iPhone 7 Plus 32GB - Black
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Apple iPhone 7 Plus 32GB - Black
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116433872.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144616040.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/122442638.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/111275690.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/103101227.jpg?ts=1
Apple Apple iPhone 7 Plus 32GB - Black iPhone 7 Plus 32GB - Black iPhone 7 Plus 32GB - Black HELDERSTE IPHONEMet de iPhone 7 Plus 32GB Zwart overtreft Apple de kwaliteiten die de vorige generatie succesvol maakten door prestaties en een batterijlevensduur te bieden die nog nooit eerder op een iPhone zijn gezien. Met zijn 5,5 Full HD Retina-display heeft hij het helderste en meest levendige iPhone-scherm en levert hij filmische standaardkleuren. Wat je dus op het scherm ziet is een nog getrouwe weergave van de echte wereld. Hij is ook voorzien van de gloednieuwe A10 Fusion-chip, die t... (3)
  • 00190198155948
  • 04251661111192
  • 08712421546181
  • 00190198156082
  • 00190198156099
  • 00190198156211
  • 08712421532061
  • 00190198543738
  • 00190198155962
  • MNQM2ZD/A?NL
  • 104033770
  • 8983050
  • MNQM2QN/A
  • 9029732
  • 3659169
  • 000000000000222772
  • 22021266/MNQM2ZD
  • 946653
  • MNQM2FS/A
  • APPIP7P32BFI
  • MNQM2ZD/A
1
  • 5.5 inch GOOD Op dit grote scherm zie je alles perfect. Ook ideaal voor een filmpje
  • 7 MP AVERAGE Vergeleken met andere telefoons heeft deze een gemiddelde camera, goed genoeg voor Facebook foto’s
  • Harde schijf
    • Hardeschijfcapaciteit: 32 GB
    • Compatibele geheugenkaarten: Niet ondersteund
    • Maximale grootte geheugenkaart: 0 GB
  • Design
    • Kleur: Zwart
    • Materiaal: Kunststof, Glas, Metaal
    • Ouderentelefoon: Nee
  • Beeldscherm
    • Beeldschermdiagonaal in inch: 5.5 inch
    • Curved tv: Platte TV
    • Display type: IPS
    • Night mode: Ja
    • Pixeldichtheid: 401 ppi
    • Resolutie: 1920 x 1080
    • Touch technology: Multi-Touch
    • Touchscreen: Ja
  • Software
    • Meegeleverd besturingssysteem: iOS
    • Geschikt voor Windows: Windows 8, Windows 7, Windows 10
  • Netwerk
    • Netwerk: 2G, 3G, 4G
    • 4G: Ja
    • 4G standaarden: LTE
    • Bluetoothprofielen: A2DP
    • 2G standaarden: EDGE
    • Wi-Fi Direct: Ja
    • Wifi-standaard: WiFi a
    • WiFi-verbinding: Ja
  • Algemene kenmerken
    • Kenmerken mobiele telefoon: GPS, NFC, Stappenteller, Vingerafdruksensor, Waterbestendig, Bluetooth
    • Design: Rechthoek
    • Duale simkaart: Nee
    • Type telefoon: Smartphone
    • FM-radio: Nee
    • Garantie: 2 jaar
    • Geïntegreerde radio: Nee
    • Geluid: Stereo
    • Geschikt voor: Tweede camera (voorop)
    • Geslacht: Kinderen, Unisex
    • Spraakactivering: Ja
  • Geheugen
    • Interne RAM: 3 GB
    • Memory card slot: Nee
    • RAM maximum prise en charge : 3 GB
  • Accu/Batterij
    • Batterij levensduur (uur): 21 Uur
    • Batterijtechnologie: Lithium-ion polymer (LiPo)
    • Batterijtype: Lithium-Ion (Li-Ion)
    • Accucapaciteit: 2900 mAh
    • Snel opladen: Nee
    • Stand-by-tijd: 16 dagen
  • Camera
    • Resolutie camera achterzijde: 12 megapixel
    • Resolutie camera voorzijde: 7 megapixel
    • Autofocus: Ja
    • Beeldstabilisator: Nee, Ja
    • Front camera: Ja
    • Ingebouwde flitser: Nee
    • Second camera: 2.2 megapixel
    • Sluitertijd tweede camera achterzijde: 12
    • Tweede camera: Ja
    • Video recording: Ja
  • Technische details
    • Beschermd tegen: Waterbestendig, Spatwaterdicht
    • Type SIM kaart: Nano SIM
    • Audiocompressieformaten: AAC
    • Geheugen uitbreiding: Nee
    • Geleverde stroom door de batterij: 2900 mAh
    • Refurbished: Nee
    • Gyroscope: Ja
    • HD type: Full HD
    • Hoofdtelefoon aansluiting: Nee
    • Internet TV: Ja
    • Light sensor: Ja
    • Ondersteunde beeldformaten: GIF
    • Optische zoom: 2
    • Schokbestendig: Nee
    • Spatwaterbestendig: Ja
    • Stand-by tijd: 384 Uur
    • Stem-bevelen: Ja
    • Stofwerend: Ja
    • Tweede scherm: Nee
    • Vluchtmode: Ja
    • Waterdicht: Ja
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 7.79 cm
    • Breedte: 77.9 mm
    • Diepte: 0.73 cm
    • Diepte product: 7.3 mm
    • Gewicht product: 188 g
    • Hoogte: 15.82 cm
    • Hoogte: 158.2 mm
  • Energie
    • Standby time (3G): 384 Uur
    • Talk time (3G): 21 Uur
  • Accessoires
    • Klaar voor: Ja
  • Functies
    • E-mail & Multimedia Push Functie: Ja
    • Mms-functie: Ja
    • Sms-functie: Ja
  • Inhoud van de verpakking
    • Snelstartgids: Ja
  • Audio
    • Muziekspeler: Ja
  • Beveiliging
    • International Protection (IP) code: IP67
    • Vingerafdruklezer: Ja
  • Data-uitwisseling
    • GPRS: Ja
  • Mediaformaten
    • Ondersteund videoformaat: M4V, mp4
  • Mediatypes
    • AirPlay: Ja
  • Navigatie
    • Electronisch kompas: Ja
  • Prestatie
    • Accelerometer: Ja
    • Barometer: Ja
    • GPS: Ja
    • Ingebouwde stappenteller: Ja
  • Processor
    • Aantal processoren: 4
    • Processor-kloksnelheid: 4 GHz
  • Scherpstellen
    • Smile detection: Ja
  • Telefoonfuncties
    • Video call: Ja
  • Verbindingsmogelijkheden
    • Bluetooth: Ja
    • GPS-functie: Ja
    • Near Field Communication (NFC): Ja
  • Publiceren
    • Jaar van introductie: 2016
    • Introductiejaar: 2016
  • Overig
    • Minimaal benodigde schijfruimte: 32 GB
  • 179.00 179.00 EUR 1
    1
    • Back Market Back Market
      HELDERSTE IPHONEMet de iPhone 7 Plus 32GB Zwart overtreft Apple de kwaliteiten die de vorige generatie succesvol maakten door prestaties ...179.00, ? (offer_sdt_unknown)
      1
  • 0 0
    • Blackview A55 3GB/16GB Green
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/214584932.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/233248849.jpg?ts=1
      Blackview Blackview A55 3GB/16GB Green A55 3GB/16GB Green A55 3GB/16GB Green Blackview A55316GbVerde (2)
      Blackview A55 3GB/16GB Green
      • 06931548308263
      2
    • Samsung Galaxy Note 9 128 GB Blauw (Ocean Blue) Simlockvrij | Refurbished - Als nieuw
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/174836462.jpg?ts=1
      Samsung Samsung Galaxy Note 9 128 GB Blauw (Ocean Blue) Simlockvrij | Refurbished - Als nieuw Galaxy Note 9 128 GB Blauw (Ocean Blue) Simlockvrij | Refurbished - Als nieuw Galaxy Note 9 128 GB Blauw (Ocean Blue) Simlockvrij | Refurbished - Als nieuw Galaxy Note 9 (7)
      Samsung Galaxy Note 9 128 GB Blauw (Ocean Blue) Simlockvrij | Refurbished - Als nieuw
      1
    • Motorola moto g31-smartphone | 16,33 cm (6,43") FHD+-scherm, Android 11-besturingssysteem | 64 GB intern geheugen | 4 GB RAM | Octa-core processor |
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/228896455.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237893973.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237893983.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237893986.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237893989.jpg?ts=1
      Motorola Motorola moto g31-smartphone | 16,33 cm (6,43") FHD+-scherm, Android 11-besturingssysteem | 64 GB intern geheugen | 4 GB RAM | Octa-core processor | moto g31-smartphone | 16,33 cm (6,43") FHD+-scherm, Android 11-besturingssysteem | 64 GB intern geheugen | 4 GB RAM | Octa-core processor | moto g31-smartphone | 16,33 cm (6,43") FHD+-scherm, Android 11-besturingssysteem | 64 GB intern geheugen | 4 GB RAM | Octa-core processor | moto g31-smartphone | 16,33 cm (6,43 inch) FHD+-scherm, Android 11-besturingssysteem | 64 GB intern geheugen | 4 GB RAM | Octa-core processor | kleur: Sterling Blue (3)
      Motorola moto g31-smartphone | 16,33 cm (6,43") FHD+-scherm, Android 11-besturingssysteem | 64 GB intern geheugen | 4 GB RAM | Octa-core processor |
      • 00840023225406
      • PASU0026SE
      2
    • OPPO Reno6 Pro 5G 256GB Grijs
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/227751775.jpg?ts=1
      OPPO OPPO Reno6 Pro 5G 256GB Grijs Reno6 Pro 5G 256GB Grijs Reno6 Pro 5G 256GB Grijs 6781195 (18)
      OPPO Reno6 Pro 5G 256GB Grijs
      • 06944284690530
      • 6944284690530
      2
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 171.00
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 170.00
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 169.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 169.00
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 177.00
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 169.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 169.00
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 165.00
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 167.00
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 167.00
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 166.00
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 165.00
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 175.00
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 165.00
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 165.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 165.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 165.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 165.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 165.00
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 149.00
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 146.00
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 146.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 146.00
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 153.00
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 152.00
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 151.00
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 145.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 145.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 150.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 150.00
    • partner@vergelijk.nl