Philips Electric mixer - - HR3705/10 - 300 W - 5 speeds + turbo - White

Beste koopBeste koop
43,89
Waarom deze keuze?
Reviews
96 / 100Levertijd
65 / 100Prijs
100 / 100Winkelkwaliteit
96 / 100
Niet altijd de laagste prijs, wel de beste totaalscore.
Sorteer op:
 
Beste prijs
43,89

Plus- en minpunten

door onze specialisten

Lichtgewicht en ergonomisch ontwerp, makkelijk te hanteren
Snelle en gelijkmatige mengresultaten door kegelvormige gardes
Vijf snelheden en turbofunctie voor veelzijdig gebruik
Accessoires van roestvrij staal, vaatwasserbestendig
Eenvoudig schoon te maken en op te bergen met snoerclip
Snoer is relatief kort (ca. 1 meter)
Kan luidruchtig zijn op hogere snelheden
Niet geschikt voor zeer zwaar deeg of grote hoeveelheden

De Philips HR3705/10 handmixer is populair vanwege het lichte, ergonomische ontwerp en de snelle, gelijkmatige mengresultaten dankzij de kegelvormige gardes. Met vijf snelheden en een turbofunctie is hij veelzijdig inzetbaar voor beslag, slagroom en licht deeg. De accessoires zijn van roestvrij staal en kunnen in de vaatwasser. Het apparaat is eenvoudig schoon te maken en op te bergen dankzij de snoerclip. Let wel op: het snoer is aan de korte kant en op hoge snelheden maakt de mixer relatief veel geluid. Voor zeer zwaar deeg of grote hoeveelheden is dit model minder geschikt. Over het algemeen is dit een betrouwbare keuze voor dagelijks gebruik, maar voor intensief kneden of grote porties zijn er krachtigere alternatieven.

Reviews van Philips Electric mixer - - HR3705/10 - 300 W - 5 speeds + turbo - White

4,6

Gebaseerd op 13 reviews

5
9
4
3
3
1
2
0
1
0
Sorteer op:
Fijne mixer

Heb het laatst besteld, ben er super tevreden mee. Heb al meerdere dingen gebakken en de turbo stand is ook fijn mee te werken en een goeie prijs. Echt een aanrader!

Jashaina

31 oktober 2024

Nu geweldig goed

Ik heb de eerste 24 sept gekocht en twee weken geleden terug gebracht naar de Blokker. Hij deed het niet meer alleen de turbo. Foutje in de montage denken we. Omruilen geen probleem en nu dik tevreden Mijn eerste mixer heb ik 42 jaar gehad!

JAM

18 oktober 2024

Zeer goede mixer

Vorige maand gekocht ben er zeer te vreden over zou hem iedereen aanbevelen

Monique

18 oktober 2024

Werkt prima

Veel krachtiger dan mijn vorige mixer. De eerste keren slagroom kloppen werd een fiasco. Nu klop ik die gewoon op de laagste stand en dan gaat het goed. Nog geen brooddeeg o.i.d. geprobeerd, maar ik ga er vanuit dat dit geen probleem is.

Ingrid1986

28 augustus 2024

Good en simple. Voor alledaagse nood.

Simpel en goede qualiteit. Doet wat het moet, voor alledaags gebruik. De stand met kom rotatie helpt met mijn mobiele beperkingen. Niet aan te raden voor gevoelige precisie bakken, daarvoor beter een keukenrobot in huis halen.

Nindegalathiel

6 mei 2024

Powered byTrustvoice logo

Prijsontwikkeling

Laden prijsgegevens...

Specificaties Philips Electric mixer - - HR3705/10 - 300 W - 5 speeds + turbo - White

Inhoud van de verpakking
Inclusief komNee
Maatbeker inbegrepenNee
DeeghakenJa
StaafmixervoetNee
Hakmolen inbegrepenNee
KloppersJa
Technische details
Vermogen300 Watt
TurboknopJa
Lengte snoer in meters1.2 m
Functies & -programma's
Aantal snelheden5
Algemene kenmerken
Materiaal behuizingRVS, Kunststof
Design
KleurRoze, Zwart, Wit
MateriaalKunststof