x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Braun Handmixer Multimix 3 Hm3107Wh

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Braun Handmixer Multimix 3 Hm3107Wh
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Braun Handmixer Multimix 3 Hm3107Wh
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Braun Handmixer Multimix 3 Hm3107Wh
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/127906554.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/101199952.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/101199951.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185322627.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185322643.jpg?ts=1
Braun Braun Handmixer Multimix 3 Hm3107Wh Handmixer Multimix 3 Hm3107Wh Handmixer Multimix 3 Hm3107Wh Braun Handmixer Multimix 3 Hm3107Wh (4)
  • 08021098773258
  • HM3107WH
4
  • Functies & -programma's
    • Aantal snelheden: 5
  • Technische details
    • Turboknop: Ja
  • Functies
    • Keukenapparaat functies: Vaatwasserbestendig, Turboknop
  • Algemene kenmerken
    • Machine-wasbaar: Ja
    • Geslacht: Unisex
  • Design
    • Materiaal: Kunststof
    • Kleur: Grijs, Wit
  • 65.00 78.75 EUR 4
    4
    • Artencraft.nl Artencraft.nl
      7.83314915565864 (135)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Braun Handmixer Multimix 3 Hm3107Wh65.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon Amazon
      5.062893081761007 (2)
      500 watt EasyClick-systeem, voor nog sneller en eenvoudiger verwijderen van mixvoet en accessoires. 5 snelheden en turbo-functie, Gewicht...65.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Electromania Electromania
      7.663466666666667 (2)
      Handmixer - 500 W - 5 snelheden - turbo boost - metalen voet - afneembare staaf75.00, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Braun HM3107WH Handmixer 500W mixer78.75, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Adler Ad 4205 G Handmixer
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149288847.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151498042.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/210623752.jpg?ts=1
      Adler Adler Ad 4205 G Handmixer Ad 4205 G Handmixer Ad 4205 G Handmixer Een zeer handig 300 Watt mixer van Adler die onmisbaar is als hulpmiddel voor iedereen die taarten en koekjes bakt. (1)
      Adler Ad 4205 G Handmixer
      • 05908256836594
      3
      deal
    • Techwood Handmixer
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223859632.jpg?ts=1
      Techwood Techwood Handmixer Handmixer Handmixer Techwood Handmixer (1)
      Techwood Handmixer
      • 03760301552314
      2
    • Kenwood Handmixer 800W Hdp401Wh
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144047745.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161432494.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167988807.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158142189.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144047747.jpg?ts=1
      Kenwood Kenwood Handmixer 800W Hdp401Wh Handmixer 800W Hdp401Wh Handmixer 800W Hdp401Wh Bestel Staafmixer Kenwood HDP401W online. Bekijk alle Keukenmachines van het merk Kenwood bij Etrias. (3)
      Kenwood Handmixer 800W Hdp401Wh
      • 05011423186610
      • HDP401WH
      • 4003230
      4
    • Techwood TMM8001 - Handmixer - 5 Snelheden en Turbo
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/189914740.jpg?ts=1
      Techwood Techwood TMM8001 - Handmixer - 5 Snelheden en Turbo TMM8001 - Handmixer - 5 Snelheden en Turbo TMM8001 - Handmixer - 5 Snelheden en Turbo Techwood TMM8001 - Handmixer - 5 Snelheden en Turbo (1)
      Techwood TMM8001 - Handmixer - 5 Snelheden en Turbo
      • 03760196097846
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 67.00
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 67.00
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 67.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 67.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 67.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 67.00
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 65.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 65.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 65.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 65.00
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 65.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 65.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 65.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 65.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 65.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 65.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 65.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 65.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 65.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 65.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 65.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 65.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 65.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 65.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 65.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 65.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 65.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 65.00
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 65.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 65.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 65.00
    • partner@vergelijk.nl