x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Power Dynamics PDM-C805A 8-kanaals mixer met versterker, USB poort en SD sleuf

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Power Dynamics PDM-C805A 8-kanaals mixer met versterker, USB poort en SD sleuf
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Power Dynamics PDM-C805A 8-kanaals mixer met versterker, USB poort en SD sleuf
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Power Dynamics PDM-C805A 8-kanaals mixer met versterker, USB poort en SD sleuf
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/90999271.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/238434986.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/238434985.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/238434984.jpg?ts=1
Power Dynamics Power Dynamics PDM-C805A 8-kanaals mixer met versterker, USB poort en SD sleuf PDM-C805A 8-kanaals mixer met versterker, USB poort en SD sleuf PDM-C805A 8-kanaals mixer met versterker, USB poort en SD sleuf Power Dynamics PDM-C805A 8-Kanaals Mixer met Versterker en Bluetooth (1)
  • 08715693295900
2
  • Technische details
    • Aantal kanalen: 8
  • Design
    • Kleur: Zwart
  • 194.99 199.00 EUR 2
    2
    • Electronic-star.nl Electronic-star.nl
      Compact en robuust: 8-kanaals mixer met 800W vermogen en een stabiele ombouw, Multimedia: USB poort, SD sleuf, MP3 speler en bluetooth re...194.99, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Power Dynamics PDM-C805A 8-Kanaals Mixer met Versterker en Bluetooth199.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • PreSonus StudioLive AR8c hybride 8-kanaals mixer
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149857169.jpg?ts=1
      PreSonus PreSonus StudioLive AR8c hybride 8-kanaals mixer StudioLive AR8c hybride 8-kanaals mixer StudioLive AR8c hybride 8-kanaals mixer 1 stuks (1)
      PreSonus StudioLive AR8c hybride 8-kanaals mixer
      • 00673454008627
      • 00673454008641
      2
    • Pioneer DDJ-FLX6
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167514370.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/170857050.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169330720.jpg?ts=1
      Pioneer Pioneer DDJ-FLX6 DDJ-FLX6 DDJ-FLX6 Compleet nieuw merge-effect - Breng meer drama in je sets door heel eenvoudig verschillende muziekstijlen te mengen. Ongeacht de BPM of het geluid van de volgende track kun je altijd een spannende overgang creëren. Druk gewoon op de knop en draai hem zo snel of zo langzaam als je wilt om spanning op te bouwen. Jog Cutter maak professioneel klinkende kras-effecten met slechts één hand schakel de Jog Cutter in en beweeg de Jog Wheel om een professioneel klinkend kras-effect op de laatste hot c... (17)
      Pioneer DDJ-FLX6
      • 04573201242181
      • 7271057
      • DDJ-FLX6
      2
    • Denon DJ SC5000M
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146551601.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/187235929.jpg?ts=1
      Denon Denon DJ SC5000M DJ SC5000M DJ SC5000M De Denon DJ SC5000M 's werelds eerste media player met 7 inch gemotoriseerd jogwheel. (1)
      Denon DJ SC5000M
      • 00694318023785
      2
    • Reloop RMX-33i
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/220482969.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158355246.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158355249.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/100075132.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/119363607.jpg?ts=1
      Reloop Reloop RMX-33i RMX-33i RMX-33i Met de Reloop RMX-33i mix je op 3 kanalen tegelijk. Je gebruikt de 4 colour effecten om je DJ set interessant te houden. Zo voeg je eenvoudig een bit crusher toe of filter je de bas weg met de low pass filter. Als je de filter de andere kant op draait, ve (1)
      Reloop RMX-33i
      • 04043034101660
      • VRRMX33I
      • 232340
      1
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 209.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 209.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 209.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 209.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 209.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 209.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 209.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 209.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 209.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 209.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 209.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 209.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 209.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 209.00
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 194.99
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 194.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 194.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 194.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 194.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 194.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 194.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 194.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 194.99
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 194.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 194.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 194.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 194.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 194.99
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 194.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 194.99
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 194.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 194.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 194.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 194.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 194.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 194.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 194.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 194.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 194.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 194.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 194.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 194.99
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 194.99
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 194.99
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 194.99
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 194.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 194.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 194.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 194.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 194.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 194.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 194.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 194.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 194.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 194.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 194.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 194.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 194.99
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 194.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 194.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 194.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 194.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 194.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 194.99
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 194.99
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 194.99
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 194.99
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 194.99
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 194.99
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 194.99
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 194.99
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 194.99
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 194.99
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 194.99
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 194.99
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 194.99
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 194.99
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 194.99
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 194.99
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 194.99
    • partner@vergelijk.nl