x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Inventum MK560S

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Inventum MK560S
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Inventum MK560S
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Inventum MK560S
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/213646879.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/213647425.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/213647427.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/213647419.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/213647421.jpg?ts=1
Inventum Inventum MK560S MK560S MK560S MK560S Met de Inventum melkopschuimer MK560S kun je tot 150 ml melk opschuimen en tot 300 ml melk verwarmen. De melkopschuimer is snoerloos bij te vullen en uit te schenken. Zodra het melkschuim of de warme melk klaar is, schakelt de melkopschuimer automatisch uit. In slechts 90 seconden heb je melkschuim voor een heerlijke cappuccino of latte macchiato. De speciale coating aan de binnenkant maakt het schoonmaken extra makkelijk. - snoerloze melkopschuimer - opschuimen en verwarmen - capaciteit 150-300 milliliter - klaar binnen 90 seconden - eenvoudige bediening op handvat (42)
  • 08712876105162
  • MK560S
6
good_buy
  • Technische details
    • Opschuimcapaciteit: 150 ml
    • Soort bediening: Knoppen
    • Afneembaar deksel: Ja
    • Bescherming tegen oververhit raken: Ja
    • Indicatielampje: Ja
    • Type stroombron: AC
    • Voet met draaihoek van 360 graden: Ja
  • Functies
    • Keukenapparaat functies: Automatisch uitschakelen, Draadloos, Anti-aanbaklaag
  • Algemene kenmerken
    • Melkopwarmcapaciteit: 300 ml
    • Draadloos: Ja
    • Anti-aanbaklaag: Ja
    • Geslacht: Unisex
    • Machine-wasbaar: Nee
  • Design
    • Kleur: Zilver, Zwart
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 17.5 cm
    • Diepte: 11 cm
    • Hoogte: 19.5 cm
  • Functies & -programma's
    • Automatisch uitschakelen: Ja
  • 34.99 65.94 EUR 6
    6
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Inventum MK560S - Elektrische melkopschuimer - RVS34.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Electroworld.nl Electroworld.nl
      MK560S Met de Inventum melkopschuimer MK560S kun je tot 150 ml melk opschuimen en tot 300 ml melk verwarmen. De melkopschuimer is snoerlo...50.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • MediaMarkt MediaMarkt
      8.387116350036353 (4943)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.10/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      De Inventum Mk560B is een automatische melkopschuimer voor heerlijk melkschuim binnen 90 seconden. Je kunt in dit apparaat tot 150 ml mel...52.98, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Expert.nl Expert.nl
      9.135175791379282 (1744)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.10/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      De Inventum MK560S Rvs is een melkopschuimer die eenvoudig te gebruiken is. Met dit apparaat kan je melk heel makkelijk laten schuimen vo...56.90, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • BCC BCC
      8.675170706435662 (4741)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.10/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Met de Inventum melkopschuimer MK560S in de kleur zilver kun je tot 150 ml melk opschuimen en tot 300 ml melk verwarmen. De melkopschuime...59.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • EP.nl EP.nl
      7.664961636828644 (2)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.10/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Inventum MK560S melkopschuimer
      65.94, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Moa Melkopschuimer Electrisch - Bpa Vrij - Wit - Mf5w
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223721320.jpg?ts=1
      Moa Moa Melkopschuimer Electrisch - Bpa Vrij - Wit - Mf5w Melkopschuimer Electrisch - Bpa Vrij - Wit - Mf5w Melkopschuimer Electrisch - Bpa Vrij - Wit - Mf5w MOA Melkopschuimer Electrisch - BPA vrij - Voor Opschuimen en Verwarmen - Wit - MF5W (2)
      Moa Melkopschuimer Electrisch - Bpa Vrij - Wit - Mf5w
      • 08718001906963
      1
    • DistinQ Melkopschuimer – Inductiemelkopschuimer Elektrisch – Elektrische Melkopschuimer vaatwasserbestendig - Voor Opschuimen en Verwarmen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/251810534.jpg?ts=1
      DistinQ DistinQ Melkopschuimer – Inductiemelkopschuimer Elektrisch – Elektrische Melkopschuimer vaatwasserbestendig - Voor Opschuimen en Verwarmen Melkopschuimer – Inductiemelkopschuimer Elektrisch – Elektrische Melkopschuimer vaatwasserbestendig - Voor Opschuimen en Verwarmen Melkopschuimer – Inductiemelkopschuimer Elektrisch – Elektrische Melkopschuimer vaatwasserbestendig - Voor Opschuimen en Verwarmen DistinQ® Melkopschuimer Inductiemelkopschuimer Elektrisch Elektrische Melkopschuimer vaatwasserbestendig - Voor Opschuimen en Verwarmen (2)
      DistinQ Melkopschuimer – Inductiemelkopschuimer Elektrisch – Elektrische Melkopschuimer vaatwasserbestendig - Voor Opschuimen en Verwarmen
      • 08720256690245
      1
    • Silvercrest Elektrische melkopschuimer (Zwart)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/234674311.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/233170272.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/190100611.jpg?ts=1
      Silvercrest Silvercrest Elektrische melkopschuimer (Zwart) Elektrische melkopschuimer (Zwart) Elektrische melkopschuimer (Zwart) Elektrische melkopschuimer - Silvercrest (2)
      Silvercrest Elektrische melkopschuimer (Zwart)
      • 04056233895933
      1
    • Esperanza Melkopschuimer Latte - Rood
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167666654.jpg?ts=1
      Esperanza Esperanza Melkopschuimer Latte - Rood Melkopschuimer Latte - Rood Melkopschuimer Latte - Rood Esperanza Melkopschuimer Latte - Rood (2)
      Esperanza Melkopschuimer Latte - Rood
      • 05901299931226
      2
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 59.95
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 59.95
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 59.95
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 59.95
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 59.95
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 59.95
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 59.95
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 39.99
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 39.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 39.99
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 39.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 39.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 39.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 59.95
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 59.95
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 47.99
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 47.99
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 47.99
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 47.99
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 47.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 47.99
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 50.95
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 50.95
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 50.95
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 50.95
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 42.98
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 50.95
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 50.95
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 50.95
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 50.95
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 50.95
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 50.95
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 50.95
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 50.95
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 50.95
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 50.95
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 50.95
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 50.95
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 50.95
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 34.99
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 34.99
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 34.99
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 34.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 34.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 34.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 34.99
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 50.95
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 50.95
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 50.95
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 50.95
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 50.95
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 50.95
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 50.95
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 50.95
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 50.95
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 50.95
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 50.95
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 50.95
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 50.95
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 50.95
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 50.95
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 50.95
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 50.95
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 50.95
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 50.95
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 50.95
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 50.95
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 50.95
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 50.95
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 50.95
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 50.95
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 50.95
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 50.95
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 50.95
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 50.95
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 50.95
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 50.95
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 50.95
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 34.99
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 34.99
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 34.99
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 34.99
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 34.99
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 34.99
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 34.99
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 34.99
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 34.99
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 34.99
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 34.99
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 34.99
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 34.99
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 34.99
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 50.95
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 50.95
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 50.95
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 34.99
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 34.99
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 34.99
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 34.99
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 34.99
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 34.99
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 34.99
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 34.99
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 34.99
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 34.99
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 34.99
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 34.99
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 34.99
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 34.99
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 50.95
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 50.95
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 50.95
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 50.95
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 50.95
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 50.95
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 50.95
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 50.95
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 50.95
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 50.95
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 50.95
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 50.95
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 50.95
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 50.95
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 50.95
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 50.95
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 50.95
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 50.95
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 50.95
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 50.95
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 50.95
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 50.95
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 50.95
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 50.95
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 50.95
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 50.95
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 50.95
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 50.95
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 50.95
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 50.95
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 50.95
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 59.95
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sun Sep 04 02:00:00 CEST 2022 59.95
      • Mon Sep 05 02:00:00 CEST 2022 59.95
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 59.95
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 59.95
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 59.95
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sun Sep 11 02:00:00 CEST 2022 59.95
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 59.95
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 59.95
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 59.95
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sun Sep 18 02:00:00 CEST 2022 59.95
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 59.95
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 59.95
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 59.95
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 47.96
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sun Sep 25 02:00:00 CEST 2022 59.95
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 59.95
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 39.99
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 59.95
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 39.99
      • Fri Sep 30 02:00:00 CEST 2022 50.95
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 50.95
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 50.95
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 50.95
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 50.95
      • Wed Oct 05 02:00:00 CEST 2022 50.95
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 50.95
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 50.95
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 50.95
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 50.95
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 50.95
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 50.95
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 50.95
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 50.95
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 50.95
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 50.95
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 50.95
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 50.95
      • Tue Oct 18 02:00:00 CEST 2022 50.95
      • Wed Oct 19 02:00:00 CEST 2022 50.95
      • Thu Oct 20 02:00:00 CEST 2022 50.95
      • Fri Oct 21 02:00:00 CEST 2022 50.95
      • Sat Oct 22 02:00:00 CEST 2022 50.95
      • Sun Oct 23 02:00:00 CEST 2022 50.95
      • Mon Oct 24 02:00:00 CEST 2022 50.95
      • Tue Oct 25 02:00:00 CEST 2022 50.95
      • Wed Oct 26 02:00:00 CEST 2022 50.95
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 50.95
      • Fri Oct 28 02:00:00 CEST 2022 50.95
      • Sat Oct 29 02:00:00 CEST 2022 50.95
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 50.95
      • Mon Oct 31 01:00:00 CET 2022 50.95
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 50.95
      • Wed Nov 02 01:00:00 CET 2022 50.95
      • Thu Nov 03 01:00:00 CET 2022 50.95
      • Fri Nov 04 01:00:00 CET 2022 50.95
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 50.95
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 50.95
      • Mon Nov 07 01:00:00 CET 2022 42.99
      • Tue Nov 08 01:00:00 CET 2022 42.99
      • Wed Nov 09 01:00:00 CET 2022 42.99
      • Thu Nov 10 01:00:00 CET 2022 41.98
      • Fri Nov 11 01:00:00 CET 2022 34.99
      • Sat Nov 12 01:00:00 CET 2022 34.99
      • Sun Nov 13 01:00:00 CET 2022 34.99
      • Mon Nov 14 01:00:00 CET 2022 34.99
      • Tue Nov 15 01:00:00 CET 2022 34.99
      • Wed Nov 16 01:00:00 CET 2022 34.99
      • Thu Nov 17 01:00:00 CET 2022 34.99
      • Fri Nov 18 01:00:00 CET 2022 34.99
      • Sat Nov 19 01:00:00 CET 2022 34.99
      • Sun Nov 20 01:00:00 CET 2022 34.99
      • Mon Nov 21 01:00:00 CET 2022 34.99
      • Tue Nov 22 01:00:00 CET 2022 34.99
      • Wed Nov 23 01:00:00 CET 2022 34.99
      • Thu Nov 24 01:00:00 CET 2022 41.98
      • Fri Nov 25 01:00:00 CET 2022 34.95
      • Sat Nov 26 01:00:00 CET 2022 34.95
      • Sun Nov 27 01:00:00 CET 2022 34.95
      • Mon Nov 28 01:00:00 CET 2022 34.95
      • Tue Nov 29 01:00:00 CET 2022 49.95
      • Wed Nov 30 01:00:00 CET 2022 34.99
    • partner@vergelijk.nl