x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Rain Design mBar pro Foldable Laptop Stand grijs

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Rain Design mBar pro Foldable Laptop Stand grijs
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Rain Design mBar pro Foldable Laptop Stand grijs
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Rain Design mBar pro Foldable Laptop Stand grijs
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/217811101.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128024393.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166011539.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166011546.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166039361.jpg?ts=1
Rain Design Rain Design mBar pro Foldable Laptop Stand grijs mBar pro Foldable Laptop Stand grijs mBar pro Foldable Laptop Stand grijs Rain Design mBar pro Foldable Laptop Stand grijs De mBar Laptop Stand van Rain Design is simpel, maar erg effectief doordat deze op te vouwen is. Uitgevouwen verhoogt de standaard je MacBook met 7,5 cm, wat beter is voor je ergonomische houding. Bijkomend voordeel is dat het verhogen van je MacBook je apparaat koeler houdt. Dat is voordelig voor de werking en de duur van de accu. De Stand is simpel op te vouwen. Dan is hij nog maar 12,4mm groot en gemakkelijk mee te nemen. (1)
  • 00891607000902
3
  • Design
    • Kleur: Grijs
  • 54.99 59.99 EUR 3
    3
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Rain Design mBar Pro opplooibare stand f/ MacBook/MacBook Pro/Laptop Standaard - Grijs54.99, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Amac.nl Amac.nl
      mBar Pro mBar Pro is ontworpen om je onderweg comfortabel te laten werken waar jij je MacBook ook meeneemt. mBar Pro verhoogt en kantelt ...59.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • SBSupply.nl SBSupply.nl
      7.92776886035313 (3)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Rain Design mBar pro Foldable Laptop Stand grijs De mBar Laptop Stand van Rain Design is simpel, maar erg effectief doordat deze op te vo...59.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Fellowes Maxi Cool Laptopstandaard
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/154180594.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158379756.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158379755.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/210050736.jpg?ts=1
      Fellowes Fellowes Maxi Cool Laptopstandaard Maxi Cool Laptopstandaard Maxi Cool Laptopstandaard Deze laptopstandaard van Fellowes is voorzien van een stille ventilator die gevoed wordt door zijn USB-aansluiting. Zo houdt hij uw laptop koel terwijl u er op werkt. Tevens geeft hij uw notebook een helling van 75mm om comfortabel en ergonomisch te typen. Hij is geschikt voor laptops tot 17. (2)
      Fellowes Maxi Cool Laptopstandaard
      • 00043859613069
      • 262601
      • 8018901
      1
    • R-Go Tools R-Go Essential Monitorstandaard Zilver
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133170845.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/82137732.jpg?ts=1
      R-Go Tools R-Go Tools R-Go Essential Monitorstandaard Zilver R-Go Essential Monitorstandaard Zilver R-Go Essential Monitorstandaard Zilver R-Go Tools Steel Essential, Monitorverhoger, Zilver (1)
      R-Go Tools R-Go Essential Monitorstandaard Zilver
      • 08719274490111
      • 00640522565870
      • 6829825
      • RGOSC030
      2
    • NeoMounts NSMONITOR10 Monitorstandaard Transparant
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/153587248.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/233406017.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159136939.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155336510.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/225709034.jpg?ts=1
      NeoMounts NeoMounts NSMONITOR10 Monitorstandaard Transparant NSMONITOR10 Monitorstandaard Transparant NSMONITOR10 Monitorstandaard Transparant Met de Neomounts by Newstar NSMONITOR10 Monitorstandaard Transparant creëer je ruimte op je bureau. Plaats jouw monitor op de standaard en ruim je toetsenbord eronder op wanneer je hem niet gebruikt. Zo heb je altijd een opgeruimde werkplek. Met een hoogte van 8 centimeter zet je jouw monitor daarnaast op de juiste kijkhoogte. Dankzij het glazen oppervlak zie je in 1 oogopslag wat er onder de standaard ligt en houd je overzicht. (2)
      NeoMounts NSMONITOR10 Monitorstandaard Transparant
      • 08717371445478
      • 6305338
      • NSMONITOR10
      3
    • R-Go Tools R-Go Treepod Bio-based Multistandaard
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133184641.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/152201464.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/225987100.jpg?ts=1
      R-Go Tools R-Go Tools R-Go Treepod Bio-based Multistandaard R-Go Treepod Bio-based Multistandaard R-Go Treepod Bio-based Multistandaard Werken in een correcte rechte houding doe je dankzij de R-Go Treepod Bio-Based Multistandaard. De standaard kan worden gebruikt voor tablets en laptops en is voornamelijk gemaakt van hout. De houder is in hoogte verstelbaar, waardoor je altijd plezierig en comfortabel kunt werken. (1)
      R-Go Tools R-Go Treepod Bio-based Multistandaard
      • 08719274490241
      • RGOTPW
      • 6829693
      1
    • min
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 59.95
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 59.95
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 59.95
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 54.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 54.99
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 54.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 54.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 54.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 54.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 54.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 54.99
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 54.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 54.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 54.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 54.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 54.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 54.99
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 54.99
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 54.99
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 54.99
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 54.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 54.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 54.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 54.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 54.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 54.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 54.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 54.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 54.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 54.99
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 54.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 54.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 54.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 54.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 54.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 54.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 54.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 54.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 54.99
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 54.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 54.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 54.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 54.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 54.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 54.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 54.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 54.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 54.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 54.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 54.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 54.99
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 54.99
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 54.99
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 54.99
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 54.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 54.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 54.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 54.99
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 54.99
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 54.99
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 54.99
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 54.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 54.99
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 54.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 54.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 54.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 54.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 54.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 54.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 54.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 54.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 54.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 54.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 54.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 54.99
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 59.95
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 54.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 54.99
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 54.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 54.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 54.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 54.99
    • partner@vergelijk.nl