x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Rommelsbacher Bonenmaler / Koffiemolen Ekm 200 - Rommelsbacher

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Rommelsbacher Bonenmaler / Koffiemolen Ekm 200 - Rommelsbacher
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Rommelsbacher Bonenmaler / Koffiemolen Ekm 200 - Rommelsbacher
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Rommelsbacher Bonenmaler / Koffiemolen Ekm 200 - Rommelsbacher
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/213160431.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/210003378.jpg?ts=1
Rommelsbacher Rommelsbacher Bonenmaler / Koffiemolen Ekm 200 - Rommelsbacher Bonenmaler / Koffiemolen Ekm 200 - Rommelsbacher Bonenmaler / Koffiemolen Ekm 200 - Rommelsbacher Behuizing van hoogwaardige kwaliteit: elegante hoogglans kunststof met exclusieve roestvrijstalen elementen. Stille, robuuste en aromabehoudende schijfmolen; 2 hoogwaardige maalschijven van staal. Maalgraad individueel instelbaar van grof tot extra fijn; draaiknop voor 2 tot 12 porties. Transparante bonenhouder met aromabeschermdeksel. Inhoud: 250 gram; uitneembare poederopvangbak. Aparte aan/uit-schakelaar; uitneembare maalstempel voor een makkelijke reiniging; comfortabele en veilige bedien... (1)
  • 04053757137631
  • 04001797863003
  • EKM200
3
  • Technische details
    • Koffiebonen capaciteit: 250 g
    • Vermogen: 110 Watt
    • Fijne maling: Ja
    • Ruwe maling: Ja
    • Snoeropslag: Ja
  • Algemene kenmerken
    • Bediening: Elektrisch
  • Design
    • Kleur: Zwart
    • Materiaal: Synthetisch, Kunststof
  • Gewicht en omvang
    • Hoogte: 265 mm
  • Functies
    • Makkelijk schoon te maken: Ja
  • 64.85 91.03 EUR 3
    3
    • Amazon Amazon
      5.062893081761007 (2)
      Behuizing van hoogwaardige kwaliteit: elegante hoogglans kunststof met exclusieve roestvrijstalen elementen. Stille, robuuste en aromabeh...64.85, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Rommelsbacher - Bonenmaler / koffiemolen EKM 20073.99, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
    • Blokker Marketplace Blokker Marketplace
      Bonenmaler / koffiemolen met platte maalschijven van Rommelsbacher. Voor heerlijke verse koffie!91.03, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • ECM S-Automatik 64 Koffiemolen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/122115217.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84528570.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/178389989.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84528572.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84528573.jpg?ts=1
      ECM ECM S-Automatik 64 Koffiemolen S-Automatik 64 Koffiemolen S-Automatik 64 Koffiemolen De snelste bonemaler in zijn klasse Slechts 3,8 seconden nodig om 7 gram koffiete malen De ECM Molen S-Aurtomatik 64 is de meest indrukwekkende molen voor thuis De molen iserg eenvoudig in gebruik Bent u op zoek naar een ECM en wilt u meer informatie? Kom dan eens proeven en ervarenbijons in de winkel op City Plaza in Nieuwegein. (1)
      ECM S-Automatik 64 Koffiemolen
      • 04260013824130
      • E89150
      1
    • HorecaTraders Koffiemolen met Doseerder | 1 kg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133900698.jpg?ts=1
      HorecaTraders HorecaTraders Koffiemolen met Doseerder | 1 kg Koffiemolen met Doseerder | 1 kg Koffiemolen met Doseerder | 1 kg Specificaties: Inhoud klok: 1 kg. Doseerregeling van 5 tot 12 g. Messen Ø 60 mm. Tijdsspanne continue gebruik 30 min. Veiligheidsgraad IP 21. N.B.: akoestische geluidswaarde (80 dB). Afmetingen:180x310x(H)560 kW : 0,3 Voltage: 230/1N 50Hz Gewicht: 8 kg M³ : 0,08 (2)
      HorecaTraders Koffiemolen met Doseerder | 1 kg
      1
      deal
    • HorecaTraders Koffiemolen met Doseerder
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133902403.jpg?ts=1
      HorecaTraders HorecaTraders Koffiemolen met Doseerder Koffiemolen met Doseerder Koffiemolen met Doseerder Koffiemolen voor het malen van hele koffiebonen. Door uw koffiebonen zelf te malen zal uw koffie nog verser smaken. Specificaties: Antitrilling onderstel. Inhoud klok: 1,5 kg. Doseerregeling van 5 tot 12 g. Messen Ø 65 mm. Tijdsspanne continue gebruik: 30 min. Veiligheidsgraad IP 21. NB: akoestische geluidswaarde (63 dB). Afmetingen: 270x460x(H)630 mm kW : 0,5 Volt : 230/1N 50Hz Gewicht: 13 kg M³ : 0,16 (1)
      HorecaTraders Koffiemolen met Doseerder
      1
      deal
    • Inno cuisinno Koffiemolen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165390049.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/203646264.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/89989856.jpg?ts=1
      Inno cuisinno Inno cuisinno Koffiemolen Koffiemolen Koffiemolen Bestel Koffiemolen Inno Cuisinno Essenhout Walnoot online. Bekijk alle Keukenmachines van het merk Inno Cuisinno bij Etrias. (4)
      Inno cuisinno Koffiemolen
      • 08717853281990
      • 281990
      3
    • min
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 49.85
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 49.85
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 49.85
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 49.85
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 49.85
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 49.85
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 49.85
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 49.85
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 49.85
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 49.85
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 49.85
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 49.85
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 49.85
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 49.85
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 49.85
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 49.85
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 49.85
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 49.85
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 49.85
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 49.85
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 49.85
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 49.85
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 49.85
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 49.85
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 76.99
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 75.57
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 75.57
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 75.57
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 75.57
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 75.57
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 75.57
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 49.85
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 49.85
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 49.85
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 49.85
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 64.85
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 64.85
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 64.85
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 64.85
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 64.85
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 64.85
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 64.85
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 64.85
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 64.85
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 64.85
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 64.85
    • partner@vergelijk.nl