x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Segafredo - koffiebonen - Intermezzo

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Segafredo - koffiebonen - Intermezzo
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Segafredo - koffiebonen - Intermezzo
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Segafredo - koffiebonen - Intermezzo
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/173120736.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/173120159.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/173120738.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/187592224.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/206665706.jpg?ts=1
Segafredo Segafredo - koffiebonen - Intermezzo - koffiebonen - Intermezzo - koffiebonen - Intermezzo De Intermezzo is een icoon uit de Classic-Line van Segafredo. Dit zijn bijzonder geliefde koffiebonen die ongekend populair zijn bij liefhebbers van Italiaanse koffiesmaken. Met de Segafredo Intermezzo koffiebonen maak je een authentieke en heerlijke lungo en espresso. Hier proef je de topkwaliteit van jarenlange traditie en ervaring. Nieuw! Nu ook verkrijgbaar in een voordelige grootverpakking van 8 stuks. (4)
  • 08003410311171
2
good_buy
  • Algemene kenmerken
    • Koffie invoertype: Koffie capsule, Filterkoffie, Koffiebonen
    • Smaakprofiel: Fruitig
  • Technische details
    • Drank types: Filterkoffie, Espresso, Cappuccino
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht product: 1000 g
  • 13.41 20.98 EUR 2
    2
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Segafredo Intermezzo - 1 kg13.41, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Koffievoordeel.nl Koffievoordeel.nl
      De Intermezzo is een icoon uit de Classic-Line van Segafredo. Dit zijn bijzonder geliefde koffiebonen die ongekend populair zijn bij lief...20.98, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Douwe Egberts Koffie Douwe Egberts espresso bonen extra dark roast 1000gr
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/108258379.jpg?ts=1
      Douwe Egberts Douwe Egberts Koffie Douwe Egberts espresso bonen extra dark roast 1000gr Koffie Douwe Egberts espresso bonen extra dark roast 1000gr Koffie Douwe Egberts espresso bonen extra dark roast 1000gr Espresso Douwe Egberts Extra Dark Roast 1000gr (1)
      Douwe Egberts Koffie Douwe Egberts espresso bonen extra dark roast 1000gr
      • 08711000043301
      2
    • Geels Espresso Milano Donkere Bonen 1000g
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/112424732.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/109677914.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/179796973.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/183680019.jpg?ts=1
      Geels Geels Espresso Milano Donkere Bonen 1000g Espresso Milano Donkere Bonen 1000g Espresso Milano Donkere Bonen 1000g Espresso milano koffiebonen - donker gebrand Ingredienten Milano koffiebonen Droog en afgesloten bewaren. Distributeur: Geels Koffie en Thee A. Hofmanweg 42 2031 BL Haarlem (1)
      Geels Espresso Milano Donkere Bonen 1000g
      • 04006227012815
      5
      deal
    • Charles Liégeois Gemalen koffie Charles Liégeois "Équilibré", 500 g
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/188255458.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/105657813.jpg?ts=1
      Charles Liégeois Charles Liégeois Gemalen koffie Charles Liégeois "Équilibré", 500 g Gemalen koffie Charles Liégeois "Équilibré", 500 g Gemalen koffie Charles Liégeois "Équilibré", 500 g Zowel het aroma als de smaak van deze koffie worden gekenmerkt door een subtiele zoetheid en langzaam ontrafelende tonen van wilde aardbeien. De koffie is bijzonder licht: er is geen bitterheid of zuurgraad in de bereide drank. Een zoete nasmaak omhult het gehemelte na het drinken van een kopje.Deze melange biedt de perfecte combinatie van koffiesoorten uit verschillende regio's - Ethiopië, Honduras, Brazilië en Guatemala - terwijl de belangrijkste smaaknoten het resultaat zijn van een variëteit die afkomstig is uit de Afrikaanse regio Kivu.Tussen Congo en Rwanda ligt het Kivu-meer, terwijl ernaast, in de bergen, koffiebonen van de hoogste kwaliteit groeien. De grote hoogte, de rijke bodem en het tropische klimaat geven de koffie een sterke, weelderige smaak en een aangename, lang aanhoudende nasmaak.Ingrediënten: gemalen gebrande koffie.Bewaarcondities: droog en koel bewaren. (1)
      Charles Liégeois Gemalen koffie Charles Liégeois "Équilibré", 500 g
      • 05411651107119
      1
    • Charles Liégeois Gemalen koffie Charles Liégeois "Sublime", 500 g
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/105657644.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/181892466.jpg?ts=1
      Charles Liégeois Charles Liégeois Gemalen koffie Charles Liégeois "Sublime", 500 g Gemalen koffie Charles Liégeois "Sublime", 500 g Gemalen koffie Charles Liégeois "Sublime", 500 g Het aroma van deze koffie is nootachtig, met een vleugje honingachtige zoetheid. De smaak is intens en wordt gekenmerkt door tonen van karamel, cacao en honing. Een chocoladeachtige nasmaak omhult het gehemelte na het drinken.Deze melange biedt de perfecte combinatie van koffiesoorten uit verschillende regio's - Colombia, Brazilië en Honduras - terwijl de belangrijkste smaaktonen het resultaat zijn van een Guatemalteekse variëteit.In de hooglanden van Guatemala, waar de zon heet is en koffieplanten voortdurend gevoed worden door tropische regen, groeit koffie met een werkelijk uitzonderlijke smaak.Ingrediënten: gemalen gebrande koffie.Bewaarcondities: op een droge, koele plaats bewaren. (1)
      Charles Liégeois Gemalen koffie Charles Liégeois "Sublime", 500 g
      • 05411651107102
      1
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 7.35
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 7.35
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 7.35
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 7.35
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 7.35
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 7.35
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 7.35
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 7.35
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 7.35
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 7.35
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 7.35
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 7.35
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 7.35
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 7.35
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 7.35
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 7.35
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 7.35
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 7.35
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 7.35
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 7.35
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 7.35
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 7.35
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 7.35
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 7.35
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 7.35
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 7.35
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 7.35
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 7.35
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 7.35
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 7.35
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 7.35
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 7.35
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 7.35
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 7.35
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 7.35
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 7.35
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 7.76
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 7.76
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 7.76
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 7.76
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 7.76
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 7.76
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 7.76
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 7.76
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 7.76
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 7.76
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 7.76
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 7.76
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 7.76
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 7.76
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 7.76
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 7.76
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 7.76
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 7.76
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 7.76
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 7.76
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 7.76
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 7.76
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 7.76
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 7.76
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 7.76
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 7.76
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 7.76
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 7.76
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 7.76
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 7.76
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 7.76
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 7.76
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 7.76
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 7.76
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 7.76
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 7.76
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 7.76
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 7.76
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 7.76
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 7.76
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 7.76
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 7.76
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 7.76
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 7.76
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 7.76
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 7.76
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 7.76
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 7.76
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 7.76
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 7.76
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 7.76
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 7.76
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 7.76
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 7.76
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 7.76
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 7.76
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 7.76
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 7.76
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 7.76
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 7.76
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 7.76
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 13.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 14.48
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 14.48
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 14.48
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 14.48
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 14.06
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 13.95
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 13.98
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 13.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 13.96
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 13.96
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 13.96
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 13.98
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 13.99
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 14.21
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 13.98
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 13.99
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 15.48
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 15.48
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 15.48
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 13.76
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 13.76
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 13.71
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 13.71
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 13.96
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 13.56
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 13.56
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 13.56
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 13.98
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 13.76
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 13.96
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 13.96
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 13.56
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 13.71
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 13.81
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 11.99
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 11.99
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 11.99
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 12.86
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 12.46
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 12.71
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 12.71
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 12.71
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 13.95
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 13.98
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Sun Aug 14 02:00:00 CEST 2022 13.97
      • Mon Aug 15 02:00:00 CEST 2022 13.98
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 13.01
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 12.77
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 12.77
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 13.95
      • Sat Aug 20 02:00:00 CEST 2022 13.91
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 13.91
      • Mon Aug 22 02:00:00 CEST 2022 13.91
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 13.70
      • Wed Aug 24 02:00:00 CEST 2022 13.62
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 13.45
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 13.83
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 13.83
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 13.83
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 13.83
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 13.53
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 13.53
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 13.53
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 13.53
      • Sat Sep 03 02:00:00 CEST 2022 13.83
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 13.83
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 13.83
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 13.53
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 13.53
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 13.55
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 13.55
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 13.55
      • Sun Sep 11 02:00:00 CEST 2022 13.80
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 13.80
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 13.55
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 13.55
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 13.55
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 13.55
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 13.55
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 13.55
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 13.55
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 13.55
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 13.95
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 13.95
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 13.95
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 13.95
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 13.95
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 13.95
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 13.95
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 13.41
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 13.41
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 13.41
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 13.41
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 13.41
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 13.41
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 13.41
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 13.41
    • partner@vergelijk.nl