x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Lavazza 6 x Lavazza Blue Line Crema e Aroma - koffiebonen - 1 kilo

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Lavazza 6 x Lavazza Blue Line Crema e Aroma - koffiebonen - 1 kilo
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Lavazza 6 x Lavazza Blue Line Crema e Aroma - koffiebonen - 1 kilo
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Lavazza 6 x Lavazza Blue Line Crema e Aroma - koffiebonen - 1 kilo
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/127968272.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/186065963.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/219343118.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231901018.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/217359796.jpg?ts=1
Lavazza Lavazza 6 x Lavazza Blue Line Crema e Aroma - koffiebonen - 1 kilo 6 x Lavazza Blue Line Crema e Aroma - koffiebonen - 1 kilo 6 x Lavazza Blue Line Crema e Aroma - koffiebonen - 1 kilo Crema e Aroma 1 zak (1)
  • 08000070024908
1
  • Algemene kenmerken
    • Koffie invoertype: Koffie capsule, Koffiebonen
  • Technische details
    • Drank types: Caffè crema, Espresso, Cappuccino
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht product: 1 g
  • 21.39 21.39 EUR 1
    1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Crema e Aroma 1 zak21.39, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Biocafe Koffiebonen Dark Roast Bio 500g
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/183637962.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/180069931.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/209316034.jpg?ts=1
      Biocafe Biocafe Koffiebonen Dark Roast Bio 500g Koffiebonen Dark Roast Bio 500g Koffiebonen Dark Roast Bio 500g Bonen uit Latijns Amerika om zelf te malen. De medium branding zorgt voor een verrassende complexiteit van frisse tonen en donkere chocolade. Het resultaat is een milde koffie met een aromatische afdronk om elke dag van te genieten. Ingredienten Melange van Arabica en Robusta bonen Gebruik Doe de zak na openen in een droge, luchtdichte bus, dan blijft koffie op z'n best! Binnen 2 weken gebruiken. Distributeur Udea BV Kempkens 1000 5465 PR VeghelTrefwoorden: Biologisch. (1)
      Biocafe Koffiebonen Dark Roast Bio 500g
      • 08711997011345
      4
    • Pure Africa Bergkoning Arabica koffiebonen 2 kg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147462754.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/202315530.jpg?ts=1
      Pure Africa Pure Africa Bergkoning Arabica koffiebonen 2 kg Bergkoning Arabica koffiebonen 2 kg Bergkoning Arabica koffiebonen 2 kg 2 x De Bergkoning 1.000 gram Arabica koffiebonen | Ethiopië (1)
      Pure Africa Bergkoning Arabica koffiebonen 2 kg
      • 08718657280196
      • PA020402
      1
    • TASSIMO - Jacobs Espresso Classico
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144705745.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/233066903.jpg?ts=1
      TASSIMO TASSIMO - Jacobs Espresso Classico - Jacobs Espresso Classico - Jacobs Espresso Classico Inhoud levering: 1 x 16 T-Discs JACOBS espresso classico (1)
      TASSIMO - Jacobs Espresso Classico
      • 08711000500552
      3
    • Grand Maestro Italiano - koffiebonen - Lungo Crema - 1 stuk
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/225628915.jpg?ts=1
      Grand Maestro Italiano Grand Maestro Italiano - koffiebonen - Lungo Crema - 1 stuk - koffiebonen - Lungo Crema - 1 stuk - koffiebonen - Lungo Crema - 1 stuk Een vol smakende lungo met een smeuïge body en een mild-intens 100% arabica karakter. Deze aromatische 100% arabica Gran Maestro Italiano Lungo Crema heeft een smeuïge body en mild-intens karakter. (1)
      Grand Maestro Italiano - koffiebonen - Lungo Crema - 1 stuk
      • 08719418014128
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 13.27
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 13.27
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 13.27
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 13.27
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 13.27
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 18.98
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 18.98
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 18.98
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 18.98
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 18.98
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 18.98
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 18.98
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 18.98
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 18.98
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 14.04
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 14.04
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 14.04
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 14.04
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 14.04
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 14.04
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 14.04
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 14.04
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 14.04
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 14.04
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 14.04
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 14.04
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 14.04
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 14.04
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 14.04
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 14.04
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 14.04
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 14.04
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 14.04
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 14.04
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 14.04
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 13.82
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 13.82
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 13.82
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 13.82
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 13.82
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 13.82
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 13.70
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 13.70
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 13.70
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 13.70
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 13.70
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 13.70
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 13.70
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 13.70
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 13.70
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 13.70
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 13.70
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 13.70
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 13.70
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 13.70
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 13.70
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 13.70
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 13.70
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 13.70
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 13.70
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 13.70
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 13.70
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 14.19
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 14.19
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 14.19
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 14.19
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 14.19
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 14.19
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 14.19
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 14.19
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 14.19
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 14.19
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 14.19
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 14.19
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 14.19
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 14.19
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 14.19
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 14.19
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 14.19
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 14.19
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 14.19
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 14.19
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 14.19
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 14.19
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 14.19
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 14.19
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 14.19
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 14.19
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 14.19
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 14.19
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 14.19
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 14.19
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 14.19
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 14.19
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 14.19
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 14.19
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 14.19
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 14.19
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 20.03
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 20.03
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 20.03
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 20.03
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 20.03
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 20.03
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 20.03
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 20.03
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 20.03
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 20.03
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 20.03
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 20.03
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 19.35
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 19.35
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 19.35
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 19.35
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 19.35
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 19.35
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 19.35
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 19.35
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 19.35
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 19.35
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 19.35
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 19.35
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 19.35
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 19.35
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 19.35
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 19.35
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 19.35
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 19.35
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 19.35
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 19.35
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 19.35
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 19.35
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 19.35
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 19.35
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 19.35
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 19.35
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 19.35
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 19.35
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 19.35
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 19.35
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 19.35
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 19.35
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 19.35
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 19.35
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 19.35
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 19.35
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 19.35
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 19.35
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 19.35
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 19.35
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 19.35
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 19.35
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 19.35
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 19.98
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 19.99
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 19.74
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 19.74
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 19.74
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 21.89
      • Sat Aug 20 02:00:00 CEST 2022 22.89
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 22.89
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 22.89
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 22.89
      • Wed Aug 24 02:00:00 CEST 2022 20.47
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 20.47
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 20.47
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 20.47
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 20.47
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 20.47
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 20.47
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 20.47
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 20.47
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 20.47
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 20.47
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 20.47
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 20.47
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 20.47
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 20.47
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 20.47
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 20.47
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 20.22
      • Sun Sep 11 02:00:00 CEST 2022 21.89
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 21.89
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 21.89
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 21.95
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 21.68
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 21.68
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 21.68
      • Sun Sep 18 02:00:00 CEST 2022 21.89
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 21.89
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 21.89
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 21.89
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 21.39
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 21.39
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 21.14
      • Sun Sep 25 02:00:00 CEST 2022 21.39
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 21.39
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 21.39
    • partner@vergelijk.nl