x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Illy Donkere Branding Koffiebonen 1500 gr.

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Illy Donkere Branding Koffiebonen 1500 gr.
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Illy Donkere Branding Koffiebonen 1500 gr.
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Illy Donkere Branding Koffiebonen 1500 gr.
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/219721949.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/73758255.jpg?ts=1
Illy Illy Donkere Branding Koffiebonen 1500 gr. Donkere Branding Koffiebonen 1500 gr. Donkere Branding Koffiebonen 1500 gr. illy Intenso Espresso Koffiebonen - 6 x 250 gram (1)
  • 08003753917481
1
  • Technische details
    • Drank types: Espresso
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht product: 1500 g
  • Design
    • Kleur: Zwart, Zilver
  • 49.95 49.95 EUR 1
    1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      illy Intenso Espresso Koffiebonen - 6 x 250 gram49.95, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • Charles Liégeois Gemalen koffie Charles Liégeois "Sublime", 500 g
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/105657644.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/181892466.jpg?ts=1
      Charles Liégeois Charles Liégeois Gemalen koffie Charles Liégeois "Sublime", 500 g Gemalen koffie Charles Liégeois "Sublime", 500 g Gemalen koffie Charles Liégeois "Sublime", 500 g Het aroma van deze koffie is nootachtig, met een vleugje honingachtige zoetheid. De smaak is intens en wordt gekenmerkt door tonen van karamel, cacao en honing. Een chocoladeachtige nasmaak omhult het gehemelte na het drinken.Deze melange biedt de perfecte combinatie van koffiesoorten uit verschillende regio's - Colombia, Brazilië en Honduras - terwijl de belangrijkste smaaktonen het resultaat zijn van een Guatemalteekse variëteit.In de hooglanden van Guatemala, waar de zon heet is en koffieplanten voortdurend gevoed worden door tropische regen, groeit koffie met een werkelijk uitzonderlijke smaak.Ingrediënten: gemalen gebrande koffie.Bewaarcondities: op een droge, koele plaats bewaren. (1)
      Charles Liégeois Gemalen koffie Charles Liégeois "Sublime", 500 g
      • 05411651107102
      1
    • Charles Liégeois Gemalen koffie Charles Liégeois "Équilibré", 500 g
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/188255458.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/105657813.jpg?ts=1
      Charles Liégeois Charles Liégeois Gemalen koffie Charles Liégeois "Équilibré", 500 g Gemalen koffie Charles Liégeois "Équilibré", 500 g Gemalen koffie Charles Liégeois "Équilibré", 500 g Zowel het aroma als de smaak van deze koffie worden gekenmerkt door een subtiele zoetheid en langzaam ontrafelende tonen van wilde aardbeien. De koffie is bijzonder licht: er is geen bitterheid of zuurgraad in de bereide drank. Een zoete nasmaak omhult het gehemelte na het drinken van een kopje.Deze melange biedt de perfecte combinatie van koffiesoorten uit verschillende regio's - Ethiopië, Honduras, Brazilië en Guatemala - terwijl de belangrijkste smaaknoten het resultaat zijn van een variëteit die afkomstig is uit de Afrikaanse regio Kivu.Tussen Congo en Rwanda ligt het Kivu-meer, terwijl ernaast, in de bergen, koffiebonen van de hoogste kwaliteit groeien. De grote hoogte, de rijke bodem en het tropische klimaat geven de koffie een sterke, weelderige smaak en een aangename, lang aanhoudende nasmaak.Ingrediënten: gemalen gebrande koffie.Bewaarcondities: droog en koel bewaren. (1)
      Charles Liégeois Gemalen koffie Charles Liégeois "Équilibré", 500 g
      • 05411651107119
      1
    • Nescafe Dolce Gusto - Espresso Intenso - 16 capsules
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156615918.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/101731198.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155175139.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/119800158.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/134721604.jpg?ts=1
      Nescafe Nescafe Dolce Gusto - Espresso Intenso - 16 capsules Dolce Gusto - Espresso Intenso - 16 capsules Dolce Gusto - Espresso Intenso - 16 capsules "Met deze Espresso wordt uw koffiebreak ongetwijfeld Intenso genieten! " Wilt u een nóg intensere Espresso beleving? Beloon uzelf dan met een NESCAFÉ® Dolce Gusto® Espresso Intenso. De stevige koffieshot om de dag mee door te komen! Premium koffie van wereldklasse. (3)
      Nescafe Dolce Gusto - Espresso Intenso - 16 capsules
      • 07613031529681
      • 07613031526406
      • 12045793
      • DG12045793
      1
    • Segafredo - koffiebonen - CafeSenza Cafeïnevrij
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/154896324.jpg?ts=1
      Segafredo Segafredo - koffiebonen - CafeSenza Cafeïnevrij - koffiebonen - CafeSenza Cafeïnevrij - koffiebonen - CafeSenza Cafeïnevrij De CafeSenza is dé oplossing voor koffieliefhebbers die willen genieten van een lekkere espresso of lungo, alleen dan zonder cafeïne. Geniet van deze overheerlijke decaf van Segafredo en overtuig uzelf van de milde smaak en ronde afdronk. (2)
      Segafredo - koffiebonen - CafeSenza Cafeïnevrij
      • 08003410333401
      • 08003410933403
      1
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 47.75
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 47.75
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 47.75
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 47.75
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 47.75
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 47.75
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 47.75
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 47.75
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 47.75
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 47.75
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 47.75
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 47.75
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 47.75
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 47.75
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 47.75
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 47.75
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 47.75
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 47.75
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 47.75
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 47.75
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 47.75
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 47.75
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 47.75
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 47.75
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 47.75
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 47.75
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 47.75
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 47.75
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 48.50
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 48.50
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 48.50
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 48.50
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 48.50
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 48.50
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 48.50
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 48.50
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 48.50
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 48.50
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 48.50
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 48.50
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 48.50
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 48.50
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 48.50
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 45.42
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 45.42
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 45.42
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 45.42
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 45.42
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 45.42
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 45.42
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 45.42
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 45.42
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 45.42
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 45.42
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 45.42
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 45.42
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 45.42
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 45.42
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 45.42
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 45.42
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 45.42
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 45.42
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 45.42
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 45.42
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 45.42
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 45.42
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 45.42
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 45.42
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 45.42
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 45.42
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 45.42
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 45.42
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 45.42
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 45.42
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 45.42
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 45.42
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 45.42
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 45.42
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 45.42
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 45.42
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 45.42
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 45.42
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 45.42
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 45.42
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 45.42
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 45.42
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 45.42
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 45.42
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 45.42
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 45.42
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 45.42
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 45.42
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 45.42
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 45.42
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 45.42
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 45.42
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 45.42
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 45.42
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 45.42
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 45.42
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 45.42
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 45.42
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 45.42
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 45.42
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 45.42
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 45.42
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 45.42
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 45.42
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 45.42
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 45.42
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 45.42
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 45.42
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 45.42
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 45.42
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 45.42
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 45.42
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 45.42
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 45.42
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 45.42
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 45.42
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 45.42
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 45.42
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 45.42
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 45.42
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 45.42
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 45.42
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 45.42
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 45.42
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 45.42
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 45.42
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 45.42
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 45.42
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 45.42
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 45.42
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 45.42
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 45.42
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 45.42
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 45.42
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 45.42
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 45.42
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 45.42
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 45.42
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 45.42
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 49.95
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 48.90
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 48.90
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 48.90
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 48.90
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 48.90
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 48.90
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 48.90
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 48.90
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 48.90
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 48.90
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 48.90
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 49.95
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 49.95
    • partner@vergelijk.nl