x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Woood Kastindeling Kaat Wit

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Woood Kastindeling Kaat Wit
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Woood Kastindeling Kaat Wit
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Woood Kastindeling Kaat Wit
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231221965.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231221966.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/226309632.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237133215.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237133214.jpg?ts=1
Woood Woood Kastindeling Kaat Wit Kastindeling Kaat Wit Kastindeling Kaat Wit Dit interieurpakket is een eventuele aanvulling op de 2-drs kasten Connect met lades. Dit extra interieurpakket bevat een verticaal tussenschot en 3 gedeelde legplanken. Standaard heeft de kast Connect het hang-/leg interieur (1 roede + 1 legplank). (24)
  • 08714713037162
3
good_buy
  • Design
    • Materiaal: Kunststof, Hout
    • Kleur: Wit
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 55 cm
    • Hoogte: 0 cm
    • Diepte: 0 cm
  • 60.76 79.95 EUR 3
    3
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      WOOOD Connect Kast Interieurpakket 2-Deurs met Lade - Melamine - wit60.76, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
    • Woonexpress.nl Woonexpress.nl
      7.2 (1)
      - LET OP: dit is alleen een kastindeling - kastindeling geschikt voor 2 en 3-deurs kast Kaat - past in Connect kledingkasten van Woood - ...
      67.96, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
    • Intenswonen.nl Intenswonen.nl
      Dit interieurpakket is een eventuele aanvulling op de 2-drs kasten Connect met lades. Dit extra interieurpakket bevat een verticaal tusse...79.95, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • Borchardt Möbel Kledingkast DOLLY Hoogte 185 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/230037141.jpg?ts=1
      Borchardt Möbel Borchardt Möbel Kledingkast DOLLY Hoogte 185 cm Kledingkast DOLLY Hoogte 185 cm Kledingkast DOLLY Hoogte 185 cm Praktische garderobekast uit het programma »Dolly«. Deze bijzondere garderobekast is bijzonder overtuigend door veel bergruimte en een aansprekend design. De praktische uitvoering biedt ruimte voor (1)
      Borchardt Möbel Kledingkast DOLLY Hoogte 185 cm
      • 04255607600399
      1
    • Wiemann Zweefdeurkast ORION Glazen front
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/215591315.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/75117285.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/232912371.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/213161600.jpg?ts=1
      Wiemann Wiemann Zweefdeurkast ORION Glazen front Zweefdeurkast ORION Glazen front Zweefdeurkast ORION Glazen front WIEMANN Zweefdeurkast ORION Glazen front (1)
      Wiemann Zweefdeurkast ORION Glazen front
      • 04056858341440
      1
    • Fresh To Go Kledingkast Niveau
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/170012081.jpg?ts=1
      Fresh To Go Fresh To Go Kledingkast Niveau Kledingkast Niveau Kledingkast Niveau Moderne garderobekast met 6 laden. In 3 kleuren: wit, plankeikenkleur met witte of lavakleurige ladefronten. Gemakkelijk te onderhouden kunststof oppervlak. Binnendecor linnen grijs. Lijstgrepen van (1)
      Fresh To Go Kledingkast Niveau
      • 04038062085785
      1
    • Roba Kinderrek Constantin
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/235214841.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237355830.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237355831.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237355829.jpg?ts=1
      Roba Roba Kinderrek Constantin Kinderrek Constantin Kinderrek Constantin De modieuze open kast »Constantin« in moderne landhuisstijl van Roba biedt extra bergruimte in de kinderkamer. Het bijzonder mooie freeswerk in de deur vormt samen met de hoogwaardige mdf-fronten een (1)
      Roba Kinderrek Constantin
      • 04005317302706
      1
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 69.95
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 69.14
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 69.14
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 69.14
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 69.20
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 69.20
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 69.20
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 69.20
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 69.20
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 69.26
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 69.26
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 69.26
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 69.26
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 67.67
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 67.67
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 67.67
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 67.67
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 67.67
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 67.82
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 67.82
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 67.82
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 67.82
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 67.82
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 67.82
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 69.95
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 67.83
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 67.89
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 67.90
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 67.90
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 67.90
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 67.90
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 67.90
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 67.90
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 67.90
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 67.90
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 67.90
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 68.95
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 63.96
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 63.96
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 63.96
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 63.96
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 63.96
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 63.96
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 63.96
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 63.96
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 63.96
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 79.95
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 79.95
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 67.91
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 67.91
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 70.95
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 70.95
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 67.91
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 67.86
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 67.86
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 67.93
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 67.93
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 67.93
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 67.93
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 67.93
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 67.95
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 67.96
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 67.98
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 67.96
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 67.96
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 67.96
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 67.96
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 67.96
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 67.96
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 67.96
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 67.96
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 67.96
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 68.22
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 68.22
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 68.22
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 68.23
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 67.96
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 67.96
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 68.26
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 68.26
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 68.34
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 68.34
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 68.34
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 68.34
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 68.34
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 68.40
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 68.40
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 59.56
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 59.59
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 59.59
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 59.59
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 59.68
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 59.68
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 59.68
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 59.68
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 60.60
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 60.60
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 60.73
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 60.73
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 60.73
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 60.73
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 60.73
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 60.78
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 60.81
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 60.92
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 61.03
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 61.03
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 61.03
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 61.03
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 60.58
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 60.42
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 60.42
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 60.42
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 60.42
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 60.45
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 60.45
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 60.51
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 60.51
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 60.51
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 60.51
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 60.51
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 63.70
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 63.74
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 63.74
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 65.87
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 65.87
      • Sun Jul 10 02:00:00 CEST 2022 60.76
      • Mon Jul 11 02:00:00 CEST 2022 60.76
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 60.76
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 60.76
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 60.76
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 60.76
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 60.76
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 60.76
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 65.88
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 60.76
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 60.76
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 60.76
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 60.76
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 60.76
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 60.76
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 60.76
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 60.76
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 60.76
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 60.76
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 60.76
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 60.76
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 60.76
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 60.76
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 60.76
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 60.76
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 60.76
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 60.76
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 60.76
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 60.76
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 60.76
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 60.76
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 60.76
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 63.20
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 63.20
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 63.20
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 63.20
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 63.20
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 63.20
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 63.20
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 63.20
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 63.20
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 63.20
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 63.20
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 63.20
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 63.20
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 63.20
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 71.96
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 71.96
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 63.95
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 63.95
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 63.95
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 64.95
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 71.96
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 71.96
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 71.96
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 71.96
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 71.96
      • Mon Sep 05 02:00:00 CEST 2022 71.96
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 63.20
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 60.72
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 60.72
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 63.20
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 60.72
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 60.72
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 60.72
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 60.72
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 60.72
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 63.20
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 63.20
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 63.20
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 63.20
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 63.20
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 63.20
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 63.20
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 71.96
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 71.96
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 71.96
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 71.96
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 71.96
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 71.96
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 71.96
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 71.96
      • Fri Sep 30 02:00:00 CEST 2022 79.95
      • Sat Oct 01 02:00:00 CEST 2022 79.95
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Mon Oct 03 02:00:00 CEST 2022 79.95
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Thu Oct 06 02:00:00 CEST 2022 79.95
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Sat Oct 22 02:00:00 CEST 2022 64.95
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 64.95
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 64.95
      • Tue Oct 25 02:00:00 CEST 2022 64.20
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 64.20
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 64.20
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 64.20
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 64.20
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 64.20
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 64.20
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 64.20
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 64.20
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 64.20
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 64.20
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 64.20
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 64.20
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 64.20
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 64.20
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 64.20
      • Thu Nov 10 01:00:00 CET 2022 59.25
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 59.25
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 59.25
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 59.25
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 59.25
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 59.25
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 59.25
      • Thu Nov 17 01:00:00 CET 2022 57.56
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 57.56
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 57.56
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 57.56
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 57.56
      • Tue Nov 22 01:00:00 CET 2022 63.96
      • Wed Nov 23 01:00:00 CET 2022 57.56
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 57.56
      • Fri Nov 25 01:00:00 CET 2022 57.56
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 57.56
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 57.56
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 57.56
      • Tue Nov 29 01:00:00 CET 2022 57.56
      • Wed Nov 30 01:00:00 CET 2022 79.95
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 79.95
      • Fri Dec 02 01:00:00 CET 2022 72.68
      • Sat Dec 03 01:00:00 CET 2022 60.76
      • Sun Dec 04 01:00:00 CET 2022 60.76
    • partner@vergelijk.nl