x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Vipack - Kledingkast Alex - 2 deuren

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Vipack - Kledingkast Alex - 2 deuren
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Vipack - Kledingkast Alex - 2 deuren
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Vipack - Kledingkast Alex - 2 deuren
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/79193798.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/215588030.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/215588031.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/216259872.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/138833620.jpg?ts=1
Vipack Vipack - Kledingkast Alex - 2 deuren - Kledingkast Alex - 2 deuren - Kledingkast Alex - 2 deuren De Alex kledingkast van Vipack is gemaakt van massief vurenhout met zwarte details. De kast heeft 2 paneeldeuren met aan de onderkant een lade. De handgrepen zijn verwerkt in de panelen. Bovenin de kast is een legplank bevestigd met daaronder een roede om kleding aan op te hangen. De kast staat iets van de grond af op vierkante poten. Het fraai bewerkte vurenhout in combinatie met de zwarte details geeft een stoere uitstraling.Kenmerken- Zelfbouw pakket met eenvoudige montage instructie- Stoe... (1)
  • 05420070209748
3
  • Technische details
    • Aantal laden: 0
  • Design
    • Aantal schappen: 2
    • Aantal deuren: 2
    • Materiaal: Vurenhout, Hout
    • Meubel stijl: Landelijk
    • Kleur: Beige, Bruin, Zwart
  • Algemene kenmerken
    • Hang en leg gedeeltes: Ja
    • Geslacht: Unisex
  • Ergonomie
    • Met wielen: Nee
  • Gewicht en omvang
    • Lengte: 55 cm
    • Breedte (cm): 100 cm
    • Hoogte: 200 cm
    • Diepte: 55 cm
  • 859.99 1140.00 EUR 3
    3
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      draaideurkast Alex859.99, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
    • Otto Otto
      4.683463763403694 (112)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.2-RC1/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Vipack Kledingkast Alex van gedeeltelijk massief grenen en mdf in 2 breedten1124.94, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
    • Wehkamp Wehkamp
      8.574051124180603 (700)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.2-RC1/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      De Alex kledingkast van Vipack is gemaakt van massief vurenhout met zwarte details. De kast heeft 2 paneeldeuren met aan de onderkant een...1140.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • vidaXL Schappensysteem Met Waszak Telescopisch Aluminium
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223674116.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166771168.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166771163.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166771174.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166771166.jpg?ts=1
      vidaXL vidaXL Schappensysteem Met Waszak Telescopisch Aluminium Schappensysteem Met Waszak Telescopisch Aluminium Schappensysteem Met Waszak Telescopisch Aluminium Ons uitschuifbare schappensysteem biedt een uniek en veelzijdig middel om je kleding en andere spullen te ordenen. Dit systeem heeft 2 verstelbare schappen en een waszak. (1)
      vidaXL Schappensysteem Met Waszak Telescopisch Aluminium
      • 08720286041802
      1
    • Goossens Kledingkast Miami, 180 cm breed, 210 cm hoog, 1x spiegeldeur re en 1x schuifdeur li
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/170091516.jpg?ts=1
      Goossens Goossens Kledingkast Miami, 180 cm breed, 210 cm hoog, 1x spiegeldeur re en 1x schuifdeur li Kledingkast Miami, 180 cm breed, 210 cm hoog, 1x spiegeldeur re en 1x schuifdeur li Kledingkast Miami, 180 cm breed, 210 cm hoog, 1x spiegeldeur re en 1x schuifdeur li Ben je op zoek naar een strak design en een zee van opbergruimte? Slaapkamerkast Miami is wat je zoekt! De kledingkast is door de strakke vormgeving gemakkelijk te combineren met verschillende woonstijlen. De onvoorstelbaar scherpe prijs-kwaliteitverhouding zorgt voor de perfecte match. De kledingkast is voorzien van twee grote schuifdeuren in de door jou gekozen kleur. Je kunt ook kiezen voor spiegeldeuren, waardoor kledingkast Miami nóg praktischer wordt. De kast heeft standaard twee roedes... (4)
      Goossens Kledingkast Miami, 180 cm breed, 210 cm hoog, 1x spiegeldeur re en 1x schuifdeur li
      • 08718823070583
      18
      deal
    • Wiemann Zweefdeurkast Alaska met chromen strip
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185186462.jpg?ts=1
      Wiemann Wiemann Zweefdeurkast Alaska met chromen strip Zweefdeurkast Alaska met chromen strip Zweefdeurkast Alaska met chromen strip WIEMANN Zweefdeurkast Alaska met chromen strip (1)
      Wiemann Zweefdeurkast Alaska met chromen strip
      • 04056858811196
      1
    • Wiemann Draaideurkast KIRUNA met champagneglas en spiegel
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185200257.jpg?ts=1
      Wiemann Wiemann Draaideurkast KIRUNA met champagneglas en spiegel Draaideurkast KIRUNA met champagneglas en spiegel Draaideurkast KIRUNA met champagneglas en spiegel WIEMANN Draaideurkast KIRUNA met champagneglas en spiegel (1)
      Wiemann Draaideurkast KIRUNA met champagneglas en spiegel
      • 04038059469727
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 734.25
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 734.25
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 734.25
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 734.25
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 979.00
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 914.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 914.00
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 914.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 914.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 914.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 914.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 914.00
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 724.46
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 724.46
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 724.46
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 724.46
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 724.46
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 724.46
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 724.46
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 724.46
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 724.46
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 724.46
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 724.46
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 724.46
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 724.46
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 724.46
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 724.46
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 724.46
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 724.46
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 724.46
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 724.46
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 724.46
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 724.46
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 724.46
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 724.46
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 724.46
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 724.46
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 724.46
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 724.46
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 724.46
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 724.46
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 724.46
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 724.46
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 724.46
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 724.46
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 724.46
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 724.46
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 724.46
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 724.46
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 724.46
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 724.46
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 724.46
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 724.46
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 724.46
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 724.46
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 724.46
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 724.46
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 724.46
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 724.46
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 724.46
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 724.46
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 724.46
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 724.46
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 869.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 869.00
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 724.46
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 869.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 869.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 869.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 869.00
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 724.46
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 875.00
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 869.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 869.00
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 875.00
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 869.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 869.00
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 1035.00
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 724.46
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 869.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 869.00
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 724.46
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 724.46
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 724.46
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 869.00
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 724.46
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 724.46
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 875.00
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 724.46
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 724.46
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 869.00
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 724.46
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 724.46
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 729.39
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 729.39
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 1124.94
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 848.59
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 869.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 869.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 869.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 869.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 869.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 869.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 869.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 869.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 869.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 869.00
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 1124.94
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 1124.94
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 1124.94
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 848.59
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 848.59
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 848.59
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 848.59
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 929.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 929.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 929.00
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 1124.94
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 929.00
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 916.99
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 916.99
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 916.99
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 1124.94
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 916.99
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 1124.94
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 912.00
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 1124.94
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 1124.94
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 1124.94
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 1124.94
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 1124.94
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 1124.94
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 1124.94
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 1124.94
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 1124.94
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 1124.94
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 1124.94
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 1124.94
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 855.00
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 859.99
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 859.99
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 859.99
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 859.99
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 859.99
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 859.99
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 859.99
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 859.99
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 859.99
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 859.99
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 859.99
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 1124.94
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 859.99
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 1124.94
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 859.99
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 859.99
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 859.99
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 859.99
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 1124.94
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 859.99
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 1124.94
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 1124.94
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 1124.94
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 859.99
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 1124.94
      • Sun Aug 14 02:00:00 CEST 2022 859.99
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 859.99
    • partner@vergelijk.nl