x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Vipack - Kledingkast Amori - 3 deuren

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Vipack - Kledingkast Amori - 3 deuren
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Vipack - Kledingkast Amori - 3 deuren
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Vipack - Kledingkast Amori - 3 deuren
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/197197573.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/215588040.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/138834484.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/135448180.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/138834479.jpg?ts=1
Vipack Vipack - Kledingkast Amori - 3 deuren - Kledingkast Amori - 3 deuren - Kledingkast Amori - 3 deuren Baby Nora Vipack draaideurkast Amori - 159 x 190 x 57 cm - wit - kinderkast (1)
  • 05420070214155
3
  • Technische details
    • Aantal laden: 0
  • Design
    • Aantal schappen: 6
    • Aantal deuren: 3
    • Materiaal: Hout
    • Meubel stijl: Modern
    • Kleur: Wit
  • Algemene kenmerken
    • Hang en leg gedeeltes: Ja
    • Geslacht: Unisex
  • Ergonomie
    • Met wielen: Nee
  • Gewicht en omvang
    • Lengte: 57 cm
    • Breedte (cm): 159 cm
    • Hoogte: 190 cm
    • Diepte: 57 cm
  • Overig
    • Laden: Nee
  • 1062.65 1510.94 EUR 34
    4
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Baby Nora Vipack draaideurkast Amori - 159 x 190 x 57 cm - wit - kinderkast1062.65, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
    • Beddenreus Amersfoort Beddenreus Amersfoort
      In deze kledingkast passen alle rokjes, jurken en truitjes van uw kind. De hartjes in de drie deuren geven de witte kast een romantische ...
      1417.00, 5.3695629, 52.16343089999999 NONE
      31
    • Beddenreus.nl Beddenreus.nl
      In deze kledingkast passen alle rokjes, jurken en truitjes van uw kind. De hartjes in de drie deuren geven de witte kast een romantische ...
      1102.70, 1w (offer_sdt_1_week)
      1
    • Otto Otto
      4.683463763403694 (112)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.4/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Van VIPACK FURNITURE. Garderobekast Amori. Droommooie garderobekast met hartvormige uitsnijdingen in de deuren. Fronten en zijkanten in k...1510.94, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • Hioshop Fox Kledingkast 2 Deuren Mat Zwart.
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/248254465.jpg?ts=1
      Hioshop Hioshop Fox Kledingkast 2 Deuren Mat Zwart. Fox Kledingkast 2 Deuren Mat Zwart. Fox Kledingkast 2 Deuren Mat Zwart. Fox kledingkast 2 deuren mat zwart. Je ontvangt meubels van een goede kwaliteit met een aangenaam comfort, gemaakt in een stijlvol en mooi design. Onze meubels zijn zeer aantrekkelijk geprijsd. Creëer uw eigen persoonlijke stijl met een nie (1)
      Hioshop Fox Kledingkast 2 Deuren Mat Zwart.
      • 05713035075411
      1
      deal
    • vidaXL Gangkast 55x25x189 Cm Spaanplaat Wit
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223918209.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/227297771.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/227295855.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/227297765.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/227297778.jpg?ts=1
      vidaXL vidaXL Gangkast 55x25x189 Cm Spaanplaat Wit Gangkast 55x25x189 Cm Spaanplaat Wit Gangkast 55x25x189 Cm Spaanplaat Wit Onze compacte halkast met een eenvoudig en chique ontwerp houdt je gang opgeruimd en netjes! De kast is perfect voor in de hal of inloopkast. Deze kledingkast is gemaakt van hoogwaardig bewerkt hout en is daardoor stabiel en stevig. Deze hoge kast heeft 5 vakken, waardoor je voldoende opbergruimte hebt voor je kleding, hoeden, handschoenen en andere spullen. Hij is makkelijk schoon te maken met een vochtige doek. (1)
      vidaXL Gangkast 55x25x189 Cm Spaanplaat Wit
      • 08720286016435
      2
    • Hioshop Gry Kledingkast 2 Deuren, 1 Lade Wit.
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/230733660.jpg?ts=1
      Hioshop Hioshop Gry Kledingkast 2 Deuren, 1 Lade Wit. Gry Kledingkast 2 Deuren, 1 Lade Wit. Gry Kledingkast 2 Deuren, 1 Lade Wit. 1 kledingrek.Ral 9003. (1)
      Hioshop Gry Kledingkast 2 Deuren, 1 Lade Wit.
      • 07448128227276
      1
      deal
    • Rauch Zweefdeurkast Toma inclusief rekinzet met 3 stoffen dozen en extra planken
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/243943558.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/179631441.jpg?ts=1
      Rauch Rauch Zweefdeurkast Toma inclusief rekinzet met 3 stoffen dozen en extra planken Zweefdeurkast Toma inclusief rekinzet met 3 stoffen dozen en extra planken Zweefdeurkast Toma inclusief rekinzet met 3 stoffen dozen en extra planken rauch Zweefdeurkast Toma inclusief rekinzet met 3 stoffen dozen en extra planken (1)
      Rauch Zweefdeurkast Toma inclusief rekinzet met 3 stoffen dozen en extra planken
      • 04047054204974
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 966.75
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 966.75
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 966.75
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 966.75
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 1289.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 1289.00
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 1062.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 1062.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 1062.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 1062.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 1062.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 1062.00
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 953.86
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 953.86
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 953.86
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 953.86
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 953.86
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 953.86
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 953.86
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 953.86
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 953.86
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 953.86
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 953.86
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 953.86
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 953.86
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 953.86
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 953.86
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 953.86
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 953.86
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 953.86
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 953.86
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 953.86
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 953.86
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 953.86
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 953.86
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 953.86
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 953.86
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 953.86
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 953.86
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 953.86
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 953.86
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 953.86
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 953.86
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 953.86
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 953.86
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 953.86
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 953.86
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 953.86
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 953.86
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 953.86
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 953.86
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 953.86
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 953.86
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 953.86
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 953.86
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 953.86
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 953.86
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 953.86
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 953.86
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 953.86
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 953.86
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 953.86
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 953.86
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 1062.00
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 966.75
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 966.75
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 1324.94
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 1324.94
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 1324.94
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 953.86
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 953.86
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 953.86
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 953.86
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 953.86
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 953.86
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 1324.94
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 1062.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 1062.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 1062.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 1062.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 1062.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 1062.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 1062.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 1062.00
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 1324.94
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 1062.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 1062.00
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 1324.94
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 1324.94
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 788.29
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 788.29
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 788.29
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 788.29
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 788.29
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 788.29
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 1324.94
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 1062.00
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 1324.94
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 1324.94
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 1324.94
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 1324.94
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 1324.94
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 1324.94
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 1324.94
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 1324.94
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 1324.94
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 1324.94
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 1324.94
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 1324.94
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 1324.94
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 1324.94
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 1062.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 1062.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 1062.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 1062.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 1062.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 1062.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 1062.00
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 1020.19
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 1062.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 1062.00
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 1324.94
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 1324.94
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 1324.94
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 1062.00
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 1062.00
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 1062.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 1062.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 1062.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 1062.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 1062.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 1062.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 1062.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 1062.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 1062.00
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 1324.94
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 1324.94
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 1324.94
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 1062.65
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 1062.65
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 1062.65
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 1062.65
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 1062.65
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 1062.65
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 1062.65
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 1062.65
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 1062.65
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 1062.65
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 1062.65
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 1202.00
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 1324.94
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 1324.94
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 1324.94
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 1324.94
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 1062.65
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 1062.65
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 1062.65
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 1324.94
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 1062.65
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 1324.94
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 1324.94
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 1324.94
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 1324.94
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 1324.94
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 1324.94
      • Mon Aug 15 02:00:00 CEST 2022 1062.65
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 1324.94
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 1324.94
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 1324.94
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 1062.65
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 1062.65
      • Sun Aug 21 02:00:00 CEST 2022 1324.94
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 1324.94
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 1324.94
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 1324.94
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 1324.94
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 1324.94
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 1324.94
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 1324.94
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 1324.94
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 1324.94
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 1062.65
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 1324.94
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 1324.94
      • Sat Sep 03 02:00:00 CEST 2022 1062.65
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 1062.65
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 1062.65
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 1062.75
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 1062.75
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 1062.75
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 1062.75
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 1062.75
      • Sun Sep 11 02:00:00 CEST 2022 1062.65
      • Mon Sep 12 02:00:00 CEST 2022 1510.94
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 1062.65
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 1102.70
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 1202.00
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 1102.70
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 1202.00
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 1202.00
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 1202.00
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 1510.94
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 1062.65
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 1510.94
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 1062.65
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 1510.94
      • Sun Sep 25 02:00:00 CEST 2022 1062.65
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 1062.65
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 1456.95
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 1456.95
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 1062.65
      • Fri Sep 30 02:00:00 CEST 2022 1456.95
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 1456.95
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 1456.95
      • Mon Oct 03 02:00:00 CEST 2022 1062.65
      • Tue Oct 04 02:00:00 CEST 2022 1456.95
      • Wed Oct 05 02:00:00 CEST 2022 1062.65
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 1062.65
    • partner@vergelijk.nl