x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Blokker Klimboom Caty Xl 82 Cm Zwart

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Blokker Klimboom Caty Xl 82 Cm Zwart
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Blokker Klimboom Caty Xl 82 Cm Zwart
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Blokker Klimboom Caty Xl 82 Cm Zwart
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/215795857.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167461555.jpg
Blokker Blokker Klimboom Caty Xl 82 Cm Zwart Klimboom Caty Xl 82 Cm Zwart Klimboom Caty Xl 82 Cm Zwart Klimboom caty Zwart xl 82 cm (1)
  • 08712901018641
3
  • Algemene kenmerken
    • Soort krabpaal: Krabpaal
  • Design
    • Kleur: Zwart
  • 28.70 34.89 EUR 3
    3
    • Medpets.nl Medpets.nl
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Boon Klimboom Caty XL is een krabpaal van 82 cm hoog en is omweven met sisal. Een perfect kattenaccessoire om de nagels aan te krabben! D...28.70, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon NL Marketplace Amazon NL Marketplace
      6.8 (1)
      Klimboom caty Zwart xl 82 cm34.89, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
    • Blokker Marketplace Blokker Marketplace
      Klimboom Caty XL 82 cm zwart, komt uit het assortiment krabpaal & -meubelen, koop hem gemakkelijk en goedkoop online!34.89, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • Gebr. De Boon Boon Krabpaal Klimmeubel 2-Gaats Creme / taupe
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160376679.jpg
      Gebr. De Boon Gebr. De Boon Boon Krabpaal Klimmeubel 2-Gaats Creme / taupe Boon Krabpaal Klimmeubel 2-Gaats Creme / taupe Boon Krabpaal Klimmeubel 2-Gaats Creme / taupe Boon Krabpaal Klimmeubel 2-Gaats Creme / taupe (1)
      Gebr. De Boon Boon Krabpaal Klimmeubel 2-Gaats Creme / taupe
      • 08712901076290
      1
    • Adori Krabpaal Mosey - Krabpaal - 60*70*160 cm 31.2 kg Grijs Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160575073.jpg
      Adori Adori Krabpaal Mosey - Krabpaal - 60*70*160 cm 31.2 kg Grijs Zwart Krabpaal Mosey - Krabpaal - 60*70*160 cm 31.2 kg Grijs Zwart Krabpaal Mosey - Krabpaal - 60*70*160 cm 31.2 kg Grijs Zwart Adori Krabpaal Mosey - Krabpaal - 60*70*160 cm 31.2 kg Grijs Zwart (1)
      Adori Krabpaal Mosey - Krabpaal - 60*70*160 cm 31.2 kg Grijs Zwart
      • 08711621966881
      1
    • Adori Kyra Krab En Ligmeubel - Krabpaal - 36x36x36 cm Naturel Beige
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133722057.jpg
      Adori Adori Kyra Krab En Ligmeubel - Krabpaal - 36x36x36 cm Naturel Beige Kyra Krab En Ligmeubel - Krabpaal - 36x36x36 cm Naturel Beige Kyra Krab En Ligmeubel - Krabpaal - 36x36x36 cm Naturel Beige Adori Kyra Krab En Ligmeubel - Krabpaal - 36x36x36 cm Naturel Beige (1)
      Adori Kyra Krab En Ligmeubel - Krabpaal - 36x36x36 cm Naturel Beige
      • 08711621960742
      1
    • Adori Krabpaal Sam 40x40x90 cm - Krabpaal - Creme&Wit
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145732046.jpg
      Adori Adori Krabpaal Sam 40x40x90 cm - Krabpaal - Creme&Wit Krabpaal Sam 40x40x90 cm - Krabpaal - Creme&Wit Krabpaal Sam 40x40x90 cm - Krabpaal - Creme&Wit Adori Krabpaal Sam 40x40x90 cm - Krabpaal - Creme&Wit (1)
      Adori Krabpaal Sam 40x40x90 cm - Krabpaal - Creme&Wit
      • 08711621962852
      1
    • min
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 28.80
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 28.80
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 28.80
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 28.80
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 28.80
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 28.80
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 28.80
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 28.80
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 28.80
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 28.80
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 28.80
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 28.80
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 28.80
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 28.80
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 28.80
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 28.80
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 28.80
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 28.80
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 28.80
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 28.80
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 28.80
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 28.80
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 28.80
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 28.80
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 28.80
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 28.80
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 28.80
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 28.80
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 28.80
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 27.70
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 27.70
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 28.85
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 28.85
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 28.70
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 28.70
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 28.70
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 28.70
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 28.70
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 28.70
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 28.70
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 28.70
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 28.70
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 28.70
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 28.70
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 28.70
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 28.70
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 28.70
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 28.70
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 28.70
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 28.70
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 28.70
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 28.70
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 28.70
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 28.70
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 28.70
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 28.70
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 28.70
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 28.70
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 28.70
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 28.70
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 28.70
    • partner@vergelijk.nl