x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Soehnle Travel

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Soehnle Travel
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Soehnle Travel
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Soehnle Travel
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84513077.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158229135.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158230140.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84513078.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84513079.jpg
Soehnle Soehnle Travel Travel Travel Bent u op het vliegveld ook altijd bang dat uw koffer te zwaar is? Met deze bagageweegschaal weet u altijd hoeveel kilo's u bij zich heeft. U hangt uw koffer of tas aan de stabiele draagriem en deze geeft tot 50 kg nauwkeurig aan hoeveel kilo u meeneemt. Tip: Neem de weegschaal ook mee op vakantie, want door het compacte formaat past hij zo in uw (hand)bagage. Soehnle Travel bagageweegschaal (1)
  • 04006501661722
  • 00400501661722
  • 66172
3
  • Design
    • Kleur: Grijs, Zilver, Wit
    • Materiaal: Synthetisch, Kunststof, Roestvrijstaal
  • Gewicht en omvang
    • Hoogte: 5 cm
    • Breedte: 5.91 inch
  • Algemene kenmerken
    • Garantie: 2 jaar
    • Geslacht: Unisex
    • Soort personenweegschaal: Digitaal
  • Technische details
    • Beeldscherm type: LCD
    • BMR-bepaling (Basal Metabolic Rate): Nee
    • Body Mass Index (BMI) meting: Nee
    • Botmassa analyse: Nee
    • Lichaamsvet analyse: Nee
  • Functies
    • Lichaamswater analyse: Nee
    • Spiermassa: Nee
  • Functies & -programma's
    • Automatisch uitschakelen: Ja
  • Geheugen
    • Geheugenslots: 0
  • Prestatie
    • Maximum gewicht: 50 kg
  • 23.49 28.98 EUR 3
    3
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      bagageweegschaal digitaal travel23.49, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • 123schoon.nl 123schoon.nl
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Bent u op het vliegveld ook altijd bang dat uw koffer te zwaar is? Met deze bagageweegschaal weet u altijd hoeveel kilo's u bij zich heef...24.90, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Blokker.nl Blokker.nl
      7.215707833998528 (787)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      De Soehnle travel is een digitale kofferweegschaal die uw bagage tot 50 kg weegt. Ideaal om mee te nemen op reis. De kofferweegschaal wee...28.98, ? (offer_sdt_unknown)
      1
  • 0 0
    • Cosy & Trendy Bolzano - Schaal - D30.5xh7cm - Porselein
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160089577.jpg
      Cosy & Trendy Cosy & Trendy Bolzano - Schaal - D30.5xh7cm - Porselein Bolzano - Schaal - D30.5xh7cm - Porselein Bolzano - Schaal - D30.5xh7cm - Porselein Bolzano - Schaal - D30.5xh7cm - Porselein (1)
      Cosy & Trendy Bolzano - Schaal - D30.5xh7cm - Porselein
      • 05400968002477
      1
    • Cosy & Trendy Trentino - Dinerbord - D27cm - Keramiek - (set van 6)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/217531159.jpg
      Cosy & Trendy Cosy & Trendy Trentino - Dinerbord - D27cm - Keramiek - (set van 6) Trentino - Dinerbord - D27cm - Keramiek - (set van 6) Trentino - Dinerbord - D27cm - Keramiek - (set van 6) Trentino - Dinerbord - D27cm - Keramiek - (set van 6) (1)
      Cosy & Trendy Trentino - Dinerbord - D27cm - Keramiek - (set van 6)
      • 05400968111865
      1
    • Cosy & Trendy Eleonora Pink Bord in Aardewerk - 34x16cm (set van 4)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/177681752.jpg
      Cosy & Trendy Cosy & Trendy Eleonora Pink Bord in Aardewerk - 34x16cm (set van 4) Eleonora Pink Bord in Aardewerk - 34x16cm (set van 4) Eleonora Pink Bord in Aardewerk - 34x16cm (set van 4) Eleonora Pink Bord in Aardewerk - 34x16cm (set van 4) (1)
      Cosy & Trendy Eleonora Pink Bord in Aardewerk - 34x16cm (set van 4)
      • 05400968108896
      1
    • Cosy & Trendy Avantgarde - Dinerbord - 23x23cm - Porselein - (set van 6)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159484527.jpg
      Cosy & Trendy Cosy & Trendy Avantgarde - Dinerbord - 23x23cm - Porselein - (set van 6) Avantgarde - Dinerbord - 23x23cm - Porselein - (set van 6) Avantgarde - Dinerbord - 23x23cm - Porselein - (set van 6) Avantgarde - Dinerbord - 23x23cm - Porselein - (set van 6) (1)
      Cosy & Trendy Avantgarde - Dinerbord - 23x23cm - Porselein - (set van 6)
      • 05400968102306
      1
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 24.90
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 24.90
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 24.90
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 24.90
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 24.90
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 24.90
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 24.90
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 24.90
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 24.90
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 24.90
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 24.90
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 33.36
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 33.36
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 33.36
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 33.36
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 33.36
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 33.36
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 33.36
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 24.90
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 24.90
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 24.90
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 24.90
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 24.90
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 24.90
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 24.90
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 24.90
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 24.90
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 24.90
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 24.90
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 24.90
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 24.90
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 24.90
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 24.90
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 24.90
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 24.90
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 24.90
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 24.90
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 24.90
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 24.90
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 24.90
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 24.90
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 24.90
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 24.90
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 24.90
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 24.90
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 24.90
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 24.90
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 24.90
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 24.90
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 24.90
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 24.90
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 24.90
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 24.90
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 24.90
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 24.90
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 24.90
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 24.90
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 24.90
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 24.90
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 24.90
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 24.90
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 24.90
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 24.90
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 24.90
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 24.90
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 24.90
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 24.90
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 24.90
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 24.90
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 24.90
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 24.90
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 22.39
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 22.29
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 23.29
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 24.11
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 23.49
    • partner@vergelijk.nl