x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Sennheiser e 825-S dynamische zangmicrofoon

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Sennheiser e 825-S dynamische zangmicrofoon
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Sennheiser e 825-S dynamische zangmicrofoon
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Sennheiser e 825-S dynamische zangmicrofoon
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/113997260.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/127851832.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/120112014.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/216562806.jpg?ts=1
Sennheiser Sennheiser e 825-S dynamische zangmicrofoon e 825-S dynamische zangmicrofoon e 825-S dynamische zangmicrofoon Nierkarakteristieken bieden uitstekende feedback en onderdrukking van de uitloop Robuuste metalen constructie Interne demping isoleert omgevingsgeluiden Ideaal voor club, instrument en zang PA Stille aan- en uitschakelaar (1)
  • 00615104045118
  • 04006087045114
  • 004511
  • E825S
2
  • Algemene kenmerken
    • Microfoon bedieningsmodus: cardioide
    • Land van herkomst: Duitsland
  • Overig
    • Device interface: XLR-3
  • Technische details
    • Verbinding: Bedraad
  • Design
    • Kleur: Grijs, Zwart
  • Gewicht en omvang
    • Doorsnede (cm): 4.8 cm
    • Gewicht product: 330 g
    • Hoogte: 18 cm
  • Inhoud van de verpakking
    • Koffer: Ja
    • User guide: Ja
  • 80.80 85.00 EUR 2
    2
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Sennheiser e 825-S Zwart, Grijs Microfoon voor podiumpresentaties80.80, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Amazon NL Marketplace Amazon NL Marketplace
      6.8 (1)
      Nierkarakteristieken bieden uitstekende feedback en onderdrukking van de uitloop Robuuste metalen constructie Interne demping isoleert om...85.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Boya Mini Condensator Microfoon BY-DMR7 met Recorder
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237293128.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237293127.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237293126.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237293125.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/154387466.jpg?ts=1
      Boya Boya Mini Condensator Microfoon BY-DMR7 met Recorder Mini Condensator Microfoon BY-DMR7 met Recorder Mini Condensator Microfoon BY-DMR7 met Recorder Boya Mini Condensator Microfoon BY-DMR7 met Recorder De BY-DMR7 van BOYA is een richtmicrofoon met een geïntegreerde recorder. De BY-DMR7 is speciaal ontworpen voor DSLR- en video camera's en zeer geschikt bij bijvoorbeeld het opnemen van interviews, gesprekken tussen twee personen of presentaties. Door de flash recorder die in de richtmicrofoon zit kunt u direct opnames opslaan op MicroSD geheugenkaarten. Toepassing Boya BY-DMR7 De BY-DMR7 is een richtmicrofoon met een supercardioïde richtin... (1)
      Boya Mini Condensator Microfoon BY-DMR7 met Recorder
      • 06971008020212
      • 03760173049264
      • BY-DMR7
      • 176019
      • 6971008020212
      • 350244
      4
    • Sennheiser MKE 1-EW
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148828528.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/208964808.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/216561483.jpg?ts=1
      Sennheiser Sennheiser MKE 1-EW MKE 1-EW MKE 1-EW De kleinste professionele clip-on microfoon van Sennheiser. Ideaal voor musicals, liveshows en uitzendingen. Vol, natuurlijk geluid en hoge spraakverstaanbaarheid. Ongevoelig voor zweet dankzij het beschermende membraan. (1)
      Sennheiser MKE 1-EW
      • 00615104170551
      • 04044155045475
      • 502876
      1
    • Saramonic SR-XLM1 Mono Lavalier Microfoon
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150522145.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159972330.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/217314498.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/239177809.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/239177810.jpg?ts=1
      Saramonic Saramonic SR-XLM1 Mono Lavalier Microfoon SR-XLM1 Mono Lavalier Microfoon SR-XLM1 Mono Lavalier Microfoon De Saramonic SR-XLM1 Mono Lavalier Microfoon is een kwalitatieve microfoon en zeer geschikt in gebruik in combinatie met digitale spiegelreflexcamera's, camcorders, recorders en Saramonic apparaten. (1)
      Saramonic SR-XLM1 Mono Lavalier Microfoon
      • 04897040886536
      1
    • Auna MIC-900WH USB microfoonset V4 condensatormicrofoon plopbescherming microfoonarm - wit
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/107106990.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/233979306.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/233979305.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/233979304.jpg?ts=1
      Auna Auna MIC-900WH USB microfoonset V4 condensatormicrofoon plopbescherming microfoonarm - wit MIC-900WH USB microfoonset V4 condensatormicrofoon plopbescherming microfoonarm - wit MIC-900WH USB microfoonset V4 condensatormicrofoon plopbescherming microfoonarm - wit Studio-microfoonset: USB condensatormicrofoon met plopbescherming en microfoonarm voor snelle, professionele geluidsopnames thuis, USB condensatormicrofoon met uitgesproken nierkarakteristiek ideaal voor spraak- en zangopnames - in een stabiele metalen behuizing met geïntegreerde 16 mm elektretmicrofooncapsule, Plug & play ondersteuning via Windows en Mac, incl. microfoonspin met 3/8" tot 5/8" draadadapter, USB kabel en beschermende hoes, Inclusief microfoonarm met perfecte houvast (belastba... (1)
      Auna MIC-900WH USB microfoonset V4 condensatormicrofoon plopbescherming microfoonarm - wit
      • 04260528634781
      1
      deal
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 78.00
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 78.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 78.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 78.00
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 78.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 78.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 78.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 78.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 78.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 78.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 78.00
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 79.00
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 79.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 79.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 79.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 79.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 79.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 79.00
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 78.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 78.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 78.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 78.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 78.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 78.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 78.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 78.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 78.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 78.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 78.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 78.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 78.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 78.00
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 78.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 78.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 78.00
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 78.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 78.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 78.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 78.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 78.00
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 78.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 78.00
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 78.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 78.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 78.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 78.00
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 78.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 78.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 78.00
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 78.00
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 78.00
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 78.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 78.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 78.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 78.00
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 78.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 78.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 78.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 78.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 78.00
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 72.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 78.00
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 78.00
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 78.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 78.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 78.00
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 78.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 78.00
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 69.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 75.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 75.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 75.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 75.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 75.00
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 78.00
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 78.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 78.00
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 78.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 78.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 78.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 78.00
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 75.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 75.00
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 75.00
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 75.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 75.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 75.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 75.00
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 75.00
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 75.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 75.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 75.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 75.00
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 75.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 75.00
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 75.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 75.00
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 75.00
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 75.00
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 75.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 75.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 75.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 75.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 75.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 75.00
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 81.88
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 81.88
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 81.88
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 81.88
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 81.88
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 81.88
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 81.88
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 81.88
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 81.88
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 81.88
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 81.88
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 75.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 75.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 75.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 75.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 75.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 75.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 75.00
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 69.00
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 69.00
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 69.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 69.00
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 75.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 75.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 75.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 75.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 75.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 75.00
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 75.00
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 75.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 75.00
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 75.00
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 80.80
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 80.80
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 80.80
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 80.80
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 80.80
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 80.80
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 80.80
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 80.80
    • partner@vergelijk.nl