x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

VIVERE Sunbrella Braziliaanse Hangmat Dove Met Houten Standaard

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews VIVERE Sunbrella Braziliaanse Hangmat Dove Met Houten Standaard
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties VIVERE Sunbrella Braziliaanse Hangmat Dove Met Houten Standaard
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
VIVERE Sunbrella Braziliaanse Hangmat Dove Met Houten Standaard
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/233194730.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/182502179.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/182502181.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/182501391.jpg?ts=1
VIVERE VIVERE Sunbrella Braziliaanse Hangmat Dove Met Houten Standaard Sunbrella Braziliaanse Hangmat Dove Met Houten Standaard Sunbrella Braziliaanse Hangmat Dove Met Houten Standaard Deze Braziliaanse hangmat-combo is ruim genoeg om lekker met z'n tweeën in weg te dommelen. Stralende kleuren of een neutraal patroon - bepaal helemaal zelf hoe u deze hangmat tot het pronkstuk van uw tuin maakt. Heeft u geen zin om 20 jaar te wachten tot die bomen groot genoeg zijn? Plaats deze standaard in uw tuin en het relaxen kan direct beginnen! Dankzij de gemakkelijk verstelbare hangmathaken kunt u zelf bepalen hoe hoog of laag u ligt. Het massief grenen is op verantwoorde wijze conform FSC-normen geproduceerd. Daarmee dragen wij bij aan gezonde, sterke bossen en kunt u onbezorgd relaxen! (1)
  • 00713799004486
2
  • Design
    • Kleur: Multi
    • Materiaal: Textiel, Katoen
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 119 cm
    • Hoogte: 104 cm
  • 352.50 390.54 EUR 2
    2
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Vivere Double Sunbrella Hangmat met Solid Pine standaard (250 CM) - Dove352.50, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Amazon.nl Amazon.nl
      5.062893081761007 (2)
      Deze Braziliaanse hangmat-combo is ruim genoeg om lekker met z'n tweeën in weg te dommelen. Stralende kleuren of een neutraal patroon - b...390.54, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Fatboy Headdemock met standaard
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/186315118.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84559971.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/186315114.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/186315107.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/186315109.jpg?ts=1
      Fatboy Fatboy Headdemock met standaard Headdemock met standaard Headdemock met standaard Headdemock Hangmat Jeansblauw (l) 120 X (b) 80 X (h) 29 Cm: maakt je interieur bijzonder! De Fatboy Headdemock hangmat is 330 centimeter lang, 127 centimeter breed en 110 centimeter hoog. Plaats genoeg dus. Het frame is gemaakt van metaal en rubber, de stof van de hangmat is van waterafstotend en UV-resistent polyester. De hangmat is verkrijgbaar in de kleuren bruin, donkerblauw, lichtgrijs, lime, oranje, petrol, rood, roze, taupe, turquoise, wit, zwart, zand, jeansblauw, okergeel en paars. Het maximaal draagvermogen van de hangmat is 200 kilogram. Met de bijgeleverde draagtas kun je de Fatboy hangmat eenvoudig vervoeren, het gewicht van de hangmat is 28 kilogram. Je kunt de Fatboy Headdemock hangmat eenvoudig reinigen met lauw water en neutrale zeep. (1)
      Fatboy Headdemock met standaard
      • 08718164875328
      2
    • Campz Nylon Hangmat Ultralight, violet 2022 Hangmatten
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/172700522.jpg?ts=1
      Campz Campz Nylon Hangmat Ultralight, violet 2022 Hangmatten Nylon Hangmat Ultralight, violet 2022 Hangmatten Nylon Hangmat Ultralight, violet 2022 Hangmatten Belangrijkste informatie: Type: Hangmat; Materiaal type: Ultralicht Weefsel; Materiaal: 100 % nylon; Aantal personen: 1; Afmetingen: Maximale capaciteit: 120 kg; Verpakkingsgrootte (cm): 21 x 14; Oppervlakte (L x B): 275 x 137; Totale lengte: 300 cm; Gewicht (ca.): 0.65 kg; Details: Aanvullende gegevens: Materiaal: 210T Nylon, inclusief opbergzak (1)
      Campz Nylon Hangmat Ultralight, violet 2022 Hangmatten
      • 04052406319244
      1
      deal
    • Progarden Hangmat Met Metalen Standaard
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/210644297.jpg?ts=1
      Progarden Progarden Hangmat Met Metalen Standaard Hangmat Met Metalen Standaard Hangmat Met Metalen Standaard Ontspan en geniet van de zon op het strand in deze hangmat van ProGarden. (3)
      Progarden Hangmat Met Metalen Standaard
      • 08719202945874
      • X28000030
      3
    • Amazonas Hangmat Arte vino
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116581476.jpg?ts=1
      Amazonas Amazonas Hangmat Arte vino Hangmat Arte vino Hangmat Arte vino Amazonas Hangmat Arte Vino (1)
      Amazonas Hangmat Arte vino
      • 04030454006149
      1
    • min
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 332.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 332.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 332.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 332.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 332.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 332.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 332.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 332.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 332.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 332.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 332.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 332.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 332.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 332.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 332.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 332.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 332.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 332.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 332.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 332.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 332.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 332.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 332.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 332.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 332.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 332.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 332.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 332.00
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 352.50
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 352.50
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 352.50
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 352.50
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 352.50
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 352.50
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 352.50
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 352.50
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 352.50
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 352.50
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 352.50
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 352.50
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 352.50
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 352.50
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 352.50
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 352.50
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 352.50
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 352.50
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 352.50
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 352.50
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 352.50
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 352.50
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 352.50
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 352.50
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 352.50
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 352.50
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 352.50
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 352.50
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 352.50
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 352.50
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 352.50
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 352.50
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 352.50
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 352.50
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 352.50
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 352.50
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 352.50
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 352.50
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 352.50
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 352.50
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 352.50
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 352.50
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 352.50
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 352.50
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 352.50
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 352.50
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 352.50
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 352.50
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 352.50
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 352.50
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 352.50
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 352.50
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 352.50
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 352.50
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 352.50
    • partner@vergelijk.nl