x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Tunturi Halterschijven - Halter gewichten - 2 x 0,50 kg - п 30 mm - Gietijzer

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Tunturi Halterschijven - Halter gewichten - 2 x 0,50 kg - п 30 mm - Gietijzer
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Tunturi Halterschijven - Halter gewichten - 2 x 0,50 kg - п 30 mm - Gietijzer
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Tunturi Halterschijven - Halter gewichten - 2 x 0,50 kg - п 30 mm - Gietijzer
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158941901.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/115065863.jpg?ts=1
Tunturi Tunturi Halterschijven - Halter gewichten - 2 x 0,50 kg - п 30 mm - Gietijzer Halterschijven - Halter gewichten - 2 x 0,50 kg - п 30 mm - Gietijzer Halterschijven - Halter gewichten - 2 x 0,50 kg - п 30 mm - Gietijzer Tunturi Halterschijven - Halter gewichten - 2 x 0,50 kg - 30 mm - Gietijzer (4)
  • 08717842018514
1
  • Design
    • Materiaal: Gietijzer
    • Kleur: Zwart
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex
  • 12.88 12.88 EUR 1
    1
    • Bol.com Bol.com
      7.556892350323385 (692)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.2-RC1/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Tunturi Halterschijven - Halter gewichten - 2 x 0,50 kg - 30 mm - Gietijzer12.88, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Gorilla Sports Vloermatten - Beschermingsmatten - Vloerbeschermer - 8 Stuks -
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/234087444.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/203592570.jpg?ts=1
      Gorilla Sports Gorilla Sports Vloermatten - Beschermingsmatten - Vloerbeschermer - 8 Stuks - Vloermatten - Beschermingsmatten - Vloerbeschermer - 8 Stuks - Vloermatten - Beschermingsmatten - Vloerbeschermer - 8 Stuks - ? 8 stuks ? Echte sportschool kwaliteit ? Bescherming voor de vloer? Uit te breiden door middel van een puzzelmat systeem ? Gezamenlijke oppervlakte is 2,88 m2 (1)
      Gorilla Sports Vloermatten - Beschermingsmatten - Vloerbeschermer - 8 Stuks -
      • 04260438733475
      2
    • Gorilla Sports Halterschijven Set - Bundel - 27,5 kg (4 x 5 kg, 2 x 2,5 kg & 2 x 1,25 kg) - Chroom - 30 mm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/228363914.jpg?ts=1
      Gorilla Sports Gorilla Sports Halterschijven Set - Bundel - 27,5 kg (4 x 5 kg, 2 x 2,5 kg & 2 x 1,25 kg) - Chroom - 30 mm Halterschijven Set - Bundel - 27,5 kg (4 x 5 kg, 2 x 2,5 kg & 2 x 1,25 kg) - Chroom - 30 mm Halterschijven Set - Bundel - 27,5 kg (4 x 5 kg, 2 x 2,5 kg & 2 x 1,25 kg) - Chroom - 30 mm De chromen halterschijven set met een totaal gewicht van 27,5 kg - variabel en praktisch tegelijk (1)
      Gorilla Sports Halterschijven Set - Bundel - 27,5 kg (4 x 5 kg, 2 x 2,5 kg & 2 x 1,25 kg) - Chroom - 30 mm
      • 04260200848383
      2
    • Men's Health Bumper Plate - Halterschijf - 50 Mm - 25 Kg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/179756562.jpg?ts=1
      Men's Health Men's Health Bumper Plate - Halterschijf - 50 Mm - 25 Kg Bumper Plate - Halterschijf - 50 Mm - 25 Kg Bumper Plate - Halterschijf - 50 Mm - 25 Kg De Men's Health Bumper Plate is een kwalitatief goede en sterke halterschijf voor jouw 50 mm halterstang. Met deze plate breng je jouw training naar een hoger niveau en train je zo intensief als jij dat wilt. De halterschijf De Men's Health Bumper Plate - Halterschijf heeft een hoogwaardige rubberen coating. Deze coating zorgt voor een mooie afwerking en het werkt als bescherming voor je vloer. Zo zul je dus minder snel beschadigingen op je vloer krijgen. De bumper plate heeft een stalen bori... (1)
      Men's Health Bumper Plate - Halterschijf - 50 Mm - 25 Kg
      • 04251563232186
      5
      deal
    • Capital Sports capital_sports Sports Elongate 2020 bumper plates 2 x 2,5kg hard rubber 50,4mm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204889292.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/218618040.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/218624731.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/218624730.jpg?ts=1
      Capital Sports Capital Sports capital_sports Sports Elongate 2020 bumper plates 2 x 2,5kg hard rubber 50,4mm capital_sports Sports Elongate 2020 bumper plates 2 x 2,5kg hard rubber 50,4mm capital_sports Sports Elongate 2020 bumper plates 2 x 2,5kg hard rubber 50,4mm Veelzijdig: twee 2,5 kg zware gewichtsschijven voor het trainen met of zonder halter, Universeel: opening van 50,4 mm met gladde, stalen binnenring, Lift it: ook ideaal voor squats, farmers walk of wall sits zonder halter, Shape up: versterkt de spieren voor een fitter en gezonder lichaamsgevoel, Vloerbeschermend: schokbestendig hard rubber, ideaal voor weight drops (1)
      Capital Sports capital_sports Sports Elongate 2020 bumper plates 2 x 2,5kg hard rubber 50,4mm
      • 04060656232329
      1
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 17.88
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 17.88
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 17.88
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 17.88
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 17.88
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 17.88
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 17.08
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 12.59
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 10.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 10.99
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 10.99
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 13.08
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 13.08
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 13.08
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 13.08
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 13.08
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 13.08
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 13.08
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 10.99
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 10.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 10.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 10.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 10.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 10.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 10.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 10.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 10.99
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 10.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 10.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 10.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 10.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 10.99
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 10.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 10.99
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 10.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 10.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 10.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 10.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 10.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 10.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 10.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 10.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 10.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 10.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 10.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 10.99
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 10.99
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 10.99
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 10.99
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 10.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 10.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 10.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 10.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 10.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 10.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 10.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 10.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 10.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 10.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 10.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 10.99
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 14.58
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 14.08
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 14.08
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 14.08
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 14.08
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 14.08
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 14.08
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 14.08
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 14.08
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 14.08
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 14.08
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 14.08
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 14.95
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 13.95
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 14.68
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 14.68
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 16.48
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 16.48
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 16.48
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 15.28
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 15.08
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 14.28
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 14.28
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 14.28
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 14.28
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 14.28
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 14.18
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 14.18
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 14.18
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 14.18
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 14.18
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 14.18
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 14.18
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 14.18
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 13.78
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 13.88
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 13.88
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 13.88
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 13.88
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 13.88
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 13.88
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 13.88
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 13.88
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 13.88
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 13.88
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 13.88
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 13.88
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 14.88
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 14.88
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 14.88
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 14.88
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 14.88
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 14.88
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 14.88
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 14.88
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 14.88
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 14.88
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 14.88
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 14.88
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 14.88
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 14.88
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 14.88
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 14.88
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 14.88
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 14.88
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 14.88
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 14.88
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 14.88
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 14.88
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 14.88
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 14.88
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 14.88
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 14.88
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 14.88
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 14.88
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 12.88
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 12.88
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 12.88
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 12.88
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 12.88
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 12.88
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 12.88
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 12.88
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 12.88
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 12.88
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 12.88
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 12.88
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 12.88
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 12.88
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 12.88
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 13.88
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 12.88
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 12.88
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 12.88
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 12.88
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 12.88
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 12.88
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 12.88
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 12.88
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 12.88
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 12.88
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 12.88
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 12.88
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 12.88
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 12.88
    • partner@vergelijk.nl