x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Gorilla Sports Gewichtsschijf - Halterschijf - 30 kg - Gietijzer - 30 mm

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Gorilla Sports Gewichtsschijf - Halterschijf - 30 kg - Gietijzer - 30 mm
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Gorilla Sports Gewichtsschijf - Halterschijf - 30 kg - Gietijzer - 30 mm
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Gorilla Sports Gewichtsschijf - Halterschijf - 30 kg - Gietijzer - 30 mm
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/234088827.jpg?ts=1
Gorilla Sports Gorilla Sports Gewichtsschijf - Halterschijf - 30 kg - Gietijzer - 30 mm Gewichtsschijf - Halterschijf - 30 kg - Gietijzer - 30 mm Gewichtsschijf - Halterschijf - 30 kg - Gietijzer - 30 mm Deze gietijzeren halterschijf van 30 kg is een zeer robuust en onbreekbaar gewicht. De ideale aanvulling op je dumbellset of complete halterset maar ook op zichzelf te gebruiken in combinatie met tal van oefeningen. De diameter van de opening is 30 mm. Let op, per stuk! Er zijn voordeelsets verkrijgbaar. Kijk hier voor alle halterschijven! (1)
  • 04260200842947
1
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht: 21 kg
  • Design
    • Materiaal: Gietijzer
    • Kleur: Zwart, Grijs
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex
  • 95.90 95.90 EUR 1
    1
    • Gorillasports.nl Gorillasports.nl
      Deze gietijzeren halterschijf van 30 kg is een zeer robuust en onbreekbaar gewicht. De ideale aanvulling op je dumbellset of complete hal...95.90, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Capital Sports Renit Hi Temp Bumper Plates 50,4 mm aluminium kern rubber 2 x 15 kg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/106583091.jpg?ts=1
      Capital Sports Capital Sports Renit Hi Temp Bumper Plates 50,4 mm aluminium kern rubber 2 x 15 kg Renit Hi Temp Bumper Plates 50,4 mm aluminium kern rubber 2 x 15 kg Renit Hi Temp Bumper Plates 50,4 mm aluminium kern rubber 2 x 15 kg twee gewichtsschijven van 15 kg voor lange halters of Olympic-Bars, 50,4 mm opening, stootvaste kern uit aluminium, beschermt de bodem door stootopvangend rubber (1)
      Capital Sports Renit Hi Temp Bumper Plates 50,4 mm aluminium kern rubber 2 x 15 kg
      • 04260467729371
      1
    • Toorx Bumper Plates - Challenge
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/232371987.jpg?ts=1
      Toorx Toorx Bumper Plates - Challenge Bumper Plates - Challenge Bumper Plates - Challenge De Toorx Professional Bumper plates zijn olympische gekleurde rubberen halterschijven met een boorgat van 50 mm diameter. Dit boorgat omvat nog een extra roestvrije stalen bescherming om het gewicht soepeler aan en af de olympische bar te brengen. De Challenge bumperplates van Toorx Professional hebben een specifieke kleur die voldoen aan de reglementen van de Internationale Gewichtheffen Federatie. Verkrijgbaar in 5 verschillende maten met desbetreffende kleur 5 kg: grijs 10 kg: groen 15 kg:... (1)
      Toorx Bumper Plates - Challenge
      • 08029975992617
      1
    • Gorilla Sports Halterschijven Bundel - 6x5kg - Gripper Gietijzer Rubber Coating
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/187649260.jpg?ts=1
      Gorilla Sports Gorilla Sports Halterschijven Bundel - 6x5kg - Gripper Gietijzer Rubber Coating Halterschijven Bundel - 6x5kg - Gripper Gietijzer Rubber Coating Halterschijven Bundel - 6x5kg - Gripper Gietijzer Rubber Coating Deze voordelige set bestaat uit 6 gietijzeren gripper halterschijven van elk 5 kg met rubberen coating. De gewichten passen op halterstangen met een diameter van 30 mm. De perfecte aanvulling op jouw halterset! (1)
      Gorilla Sports Halterschijven Bundel - 6x5kg - Gripper Gietijzer Rubber Coating
      • 04260200848185
      2
    • RYZOR Halterschijf - 20 Kg - Rubber - Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/226611358.jpg?ts=1
      RYZOR RYZOR Halterschijf - 20 Kg - Rubber - Zwart Halterschijf - 20 Kg - Rubber - Zwart Halterschijf - 20 Kg - Rubber - Zwart Ryzor Halterschijf - 20 Kg - Rubber - Zwart (1)
      RYZOR Halterschijf - 20 Kg - Rubber - Zwart
      • 08719688042715
      1
      deal
    • min
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 95.90
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 95.90
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 95.90
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 95.90
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 95.90
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 95.90
    • partner@vergelijk.nl