x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Makita UH201DZ | Buxusschaar | 12 V Max | 20 cm | Body | Zonder accu's en lader | in doos

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Makita UH201DZ | Buxusschaar | 12 V Max | 20 cm | Body | Zonder accu's en lader | in doos
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Makita UH201DZ | Buxusschaar | 12 V Max | 20 cm | Body | Zonder accu's en lader | in doos
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Makita UH201DZ | Buxusschaar | 12 V Max | 20 cm | Body | Zonder accu's en lader | in doos
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/152207706.jpg?ts=1
Makita Makita UH201DZ | Buxusschaar | 12 V Max | 20 cm | Body | Zonder accu's en lader | in doos UH201DZ | Buxusschaar | 12 V Max | 20 cm | Body | Zonder accu's en lader | in doos UH201DZ | Buxusschaar | 12 V Max | 20 cm | Body | Zonder accu's en lader | in doos Zonder accu's en lader, in doos Lichtgewicht en compact ontwerp voor optimale bewegingsvrijheid.Met een meslengte van 20 cm is de UH201D ideaal voor precisiewerk en het knippen van middelgrote oppervlakken.Dubbelsnijdende messen voor een mooi knipresultaa (4)
  • 00088381837507
4
good_buy
deal
  • Design
    • Kleur: Multi, Groen
  • 84.99 107.69 EUR 4
    4
    • Toolsvoordelig.nl Toolsvoordelig.nl
      5.104637785019441 (3)
      Zonder accu's en lader, in doos Lichtgewicht en compact ontwerp voor optimale bewegingsvrijheid.Met een meslengte van 20 cm is de UH201D ...
      84.99, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
    • Amazon Amazon
      5.062893081761007 (2)
      Aantal verpakkingen: 1 Afmetingen verpakking (L × B × H): 16,0 zm 17,8 zm 55,4 zm Verpakkingsgewicht: 1,8 kg Kleur: Blauw, Gewicht: 2.5 P...85.91, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Toolmax.nl Toolmax.nl
      9.262877075943639 (105)
      Bijzondere Kenmerken * Lichtgewicht en compact ontwerp voor optimale bewegingsvrijheid. * Dubbelsnijdende messen voor een mooi knipresult...87.36, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
    • Toolnation.nl Toolnation.nl
      9.178590075357656 (255)
      Makita UH201DZ Buxusschaar 10,8 Volt excl. accu"s en lader + 5 jaar dealer garantie Nu totaal 5 jaar garantie op Makita Machines(*) (*) b...
      91.54, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Bahco M926 Knabbelschaar - 250mm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147204386.jpg?ts=1
      Bahco Bahco M926 Knabbelschaar - 250mm M926 Knabbelschaar - 250mm M926 Knabbelschaar - 250mm Innovatie heeft de basis voor groei, maakt Bahco een leading van handgereedschappen. Bahco is de vlag van de SNA Europe company., Gewicht: 1.0582188576 Pond, Fabrikant: BAHCO (2)
      Bahco M926 Knabbelschaar - 250mm
      • 07311518161071
      2
    • Makita DUM166RF 14,4 V Grasschaar
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/110226084.jpg?ts=1
      Makita Makita DUM166RF 14,4 V Grasschaar DUM166RF 14,4 V Grasschaar DUM166RF 14,4 V Grasschaar DUM166RF 14,4V Accu grasschaar Gebruikersvoordelen * Lichtgewicht en compact ontwerp voor optimale bewegingsvrijheid. * In 3 instelbare snijhoogten (10/15/25 mm) voor een goede afstemming met het gazon. * Geleverd met accu BL1430 en oplader DC18RA * Met beveiliging voor diepontlading van de accu: LED-indicator geeft de status aan. * Het mes kan zonder gereedschap vervangen worden. * Het frame zorgt ervoor dat de machine zich eenvoudig laat geleiden. * Stil, milieuvriendelijk en gezond door ge... (1)
      Makita DUM166RF 14,4 V Grasschaar
      • 00088381677325
      2
      deal
    • Bosch ISIO Gen III Buxusschaar
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/101164541.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/125203270.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157556944.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116042944.jpg?ts=1
      Bosch Bosch ISIO Gen III Buxusschaar ISIO Gen III Buxusschaar ISIO Gen III Buxusschaar Bosch accubuxusschaar Isio De nieuwe Isio accubuxusschaar levert altijd een perfect resultaat. \\n Voor de individuele vormgeving van kleine buxusboompjes op het balkon of uw struikjes op het terras of in de tuin de nieuwe Isio is handig, heel licht en altijd klaar voor gebruik. \\n Want de compacte en lichte lithium-ionaccu zorgt voor maximaal vermogen en korte laadtijden. Highlights * Geen zelfontlading, geen memory-effect, altijd klaar voor gebruik dankzij de innovatieve lithium-ionenaccu... (2)
      Bosch ISIO Gen III Buxusschaar
      • 03165140630610
      1
    • Talentools - Loopgraskantschaar - Verstelbaar - 360 Graden Draaibaar
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223779400.jpg?ts=1
      Talentools Talentools - Loopgraskantschaar - Verstelbaar - 360 Graden Draaibaar - Loopgraskantschaar - Verstelbaar - 360 Graden Draaibaar - Loopgraskantschaar - Verstelbaar - 360 Graden Draaibaar Talen Tools - Loopgraskantschaar - Verstelbaar - 360 graden draaibaar (1)
      Talentools - Loopgraskantschaar - Verstelbaar - 360 Graden Draaibaar
      • 08712448293730
      2
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 81.99
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 81.99
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 81.99
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 81.99
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 81.99
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 81.99
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 81.99
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 81.99
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 81.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 81.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 81.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 81.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 81.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 81.99
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 81.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 81.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 81.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 81.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 81.99
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 81.99
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 81.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 81.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 81.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 81.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 81.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 81.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 81.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 81.99
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 81.99
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 83.43
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 83.43
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 83.43
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 83.43
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 83.43
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 83.43
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 84.24
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 84.24
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 84.24
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 84.24
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 84.24
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 84.24
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 84.24
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 84.24
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 84.24
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 84.24
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 84.24
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 84.24
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 84.24
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 84.24
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 84.24
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 84.24
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 84.24
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 84.24
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 84.24
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 84.24
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 84.24
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 84.24
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 84.24
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 84.24
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 84.24
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 84.24
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 84.24
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 84.24
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 84.24
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 84.24
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 84.24
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 84.24
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 84.24
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 84.24
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 84.24
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 84.24
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 84.24
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 84.24
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 84.24
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 84.24
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 84.24
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 84.24
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 84.24
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 84.24
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 84.24
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 84.24
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 84.24
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 84.24
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 84.24
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 84.24
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 84.24
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 84.24
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 84.24
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 84.24
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 84.24
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 84.24
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 84.24
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 84.24
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 84.24
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 84.24
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 84.24
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 84.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 84.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 84.99
    • partner@vergelijk.nl