x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Gardena Accu Grasschaar ComfortCut met steel op wielen

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Gardena Accu Grasschaar ComfortCut met steel op wielen
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Gardena Accu Grasschaar ComfortCut met steel op wielen
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Gardena Accu Grasschaar ComfortCut met steel op wielen
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/183807220.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/215796690.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/127720586.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147796530.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/127720589.jpg?ts=1
Gardena Gardena Accu Grasschaar ComfortCut met steel op wielen Accu Grasschaar ComfortCut met steel op wielen Accu Grasschaar ComfortCut met steel op wielen Gardena - Accu Grasschaar Comfortcut Met Steel Op Wielen (1)
  • 04078500042598
6
  • Algemene kenmerken
    • Telescopisch: Nee
  • Design
    • Materiaal: Synthetisch, Kunststof
    • Kleur: Grijs, Blauw
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 115 cm
    • Hoogte: 14 cm
    • Lengte: 35 cm
  • 109.00 219.00 EUR 6
    6
    • Amazon NL Marketplace Amazon NL Marketplace
      6.8 (1)
      Ideale gazonranden: snijd dankzij de telescoopsteel en de wielen de gazonranden nauwkeurig en comfortabel in rechte lichaamshouding Prakt...109.00, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Toolnation.nl Toolnation.nl
      9.178590075357656 (255)
      Gardena 9858-20 Accu Grasschaar ComfortCut met steel op wielen Bijzondere kenmerken Eenvoudig praktisch in gebruik De handige accugrassch...
      111.70, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Rotopino.nl Rotopino.nl
      119.00, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
    • Toolmax.nl Toolmax.nl
      9.262877075943639 (105)
      Bijzondere kenmerken * Met de GARDENA Accu Grasschaar ComfortCut met Buxusmes kunnen gazonranden gemakkelijk en nauwkeurig worden afgesne...121.18, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
    • Blokker Marketplace Blokker Marketplace
      Gardena - Accu Grasschaar Comfortcut Met Steel Op Wielen126.67, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Toppy.nl Toppy.nl
      Deze lader is o.a. geschikt voor de LPC Accu 12V-38Ah. De lader past in principe op alle 12 Volt accu's tot maximaal 130 Ah. De lader is ...219.00, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • Freund 1515 Graskantenschaar
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167371423.jpg?ts=1
      Freund Freund 1515 Graskantenschaar 1515 Graskantenschaar 1515 Graskantenschaar Freund 1515 graskantenschaar. Deze Freund 1515 graskantenschaar is multifunctioneel. Hiermee is het mogelijk om alle graskanten perfect bij te houden. De lengte van de Freund grasschaar 1515 is 30 cm. De messen zijn vervaardigd van gehard staal. Gras wordt meestal met een grasmaaier gemaaid. Vaak blijven er dan nog graskanten of lastige randjes over waar je met de machine niet bij kunt. Die kun je met een grastrimmer wegmaaien, maar voor kleine stukjes kun je ook een grasschaar gebruiken. Je ... (1)
      Freund 1515 Graskantenschaar
      • 04000925503606
      3
      deal
    • Bosch ISIO Gen III Buxusschaar
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/101164541.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/125203270.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157556944.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116042944.jpg?ts=1
      Bosch Bosch ISIO Gen III Buxusschaar ISIO Gen III Buxusschaar ISIO Gen III Buxusschaar Bosch accubuxusschaar Isio De nieuwe Isio accubuxusschaar levert altijd een perfect resultaat. \\n Voor de individuele vormgeving van kleine buxusboompjes op het balkon of uw struikjes op het terras of in de tuin de nieuwe Isio is handig, heel licht en altijd klaar voor gebruik. \\n Want de compacte en lichte lithium-ionaccu zorgt voor maximaal vermogen en korte laadtijden. Highlights * Geen zelfontlading, geen memory-effect, altijd klaar voor gebruik dankzij de innovatieve lithium-ionenaccu... (1)
      Bosch ISIO Gen III Buxusschaar
      • 03165140630610
      1
    • Talentools - Loopgraskantschaar - Verstelbaar - 360 Graden Draaibaar
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223779400.jpg?ts=1
      Talentools Talentools - Loopgraskantschaar - Verstelbaar - 360 Graden Draaibaar - Loopgraskantschaar - Verstelbaar - 360 Graden Draaibaar - Loopgraskantschaar - Verstelbaar - 360 Graden Draaibaar Talen Tools - Loopgraskantschaar - Verstelbaar - 360 graden draaibaar (1)
      Talentools - Loopgraskantschaar - Verstelbaar - 360 Graden Draaibaar
      • 08712448293730
      2
    • Makita DUM166RF 14,4 V Grasschaar
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/110226084.jpg?ts=1
      Makita Makita DUM166RF 14,4 V Grasschaar DUM166RF 14,4 V Grasschaar DUM166RF 14,4 V Grasschaar DUM166RF 14,4V Accu grasschaar Gebruikersvoordelen * Lichtgewicht en compact ontwerp voor optimale bewegingsvrijheid. * In 3 instelbare snijhoogten (10/15/25 mm) voor een goede afstemming met het gazon. * Geleverd met accu BL1430 en oplader DC18RA * Met beveiliging voor diepontlading van de accu: LED-indicator geeft de status aan. * Het mes kan zonder gereedschap vervangen worden. * Het frame zorgt ervoor dat de machine zich eenvoudig laat geleiden. * Stil, milieuvriendelijk en gezond door ge... (1)
      Makita DUM166RF 14,4 V Grasschaar
      • 00088381677325
      2
      deal
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 106.90
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 106.90
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 106.90
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 106.90
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 106.90
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 106.90
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 106.90
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 106.90
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 106.90
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 106.90
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 106.90
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 106.90
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 105.00
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 106.90
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 108.66
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 108.66
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 108.66
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 108.66
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 108.66
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 94.66
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 94.66
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 94.66
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 100.00
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 100.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 100.00
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 100.00
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 100.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 100.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 100.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 100.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 100.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 100.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 100.00
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 100.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 100.00
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 100.00
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 100.00
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 100.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 100.00
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 100.00
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 100.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 100.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 100.00
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 100.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 100.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 100.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 100.00
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 100.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 100.00
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 100.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 100.00
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 100.00
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 100.00
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 100.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 100.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 100.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 100.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 100.00
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 100.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 100.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 100.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 100.00
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 100.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 100.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 100.00
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 100.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 100.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 100.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 100.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 100.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 100.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 100.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 100.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 100.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 100.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 100.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 100.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 100.00
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 109.00
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 109.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 111.70
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 111.70
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 118.65
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 111.70
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 111.70
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 111.70
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 111.70
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 111.70
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 111.70
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 109.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 109.00
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 109.00
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 109.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 111.70
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 111.70
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 111.70
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 111.70
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 111.70
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 111.70
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 111.70
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 111.70
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 111.70
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 111.70
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 111.70
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 109.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 109.00
    • partner@vergelijk.nl