x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

WOLF-Garten Ambition V 378 E

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews WOLF-Garten Ambition V 378 E
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties WOLF-Garten Ambition V 378 E
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
WOLF-Garten Ambition V 378 E
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/232378689.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156698577.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163054201.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141290577.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141290578.jpg?ts=1
WOLF-Garten WOLF-Garten Ambition V 378 E Ambition V 378 E Ambition V 378 E Wolf EL verticuteermachine VA 378 E. Verticuteren en beluchten voor een gezond groen gazon met de VA 378 E. Uit onze collectie gereedschap. Van het merk WOLF-Garten maar met Warentuin - kwaliteit & services. Warentuin heeft alles voor huis, tuin en dier! Wolf EL verticuteermachine VA 378 E, dit komt uit het assortiment cultivators, frees & verticuteermachines, koop hem gemakkelijk en goedkoop online! Dit product verkopen wij per stuk tenzij anders aangeven. (6)
  • 04009269306232
  • 09002719020035
  • 16AFFHPA650
4
good_buy
  • Technische details
    • Maaibreedte: 37 cm
    • Inhoud opvangbak: 50 L
    • Aanbevolen gazongrootte: 400 m²
    • Vermogen: 1500 Watt
    • Grasvangbak: ja
  • Functies
    • Functies grasmaaier: Gras opvangbak, In hoogte verstelbaar
  • Geluidsproductie
    • Geluidsniveau: 97 dB
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht: 15 kg
  • Algemene kenmerken
    • Garantie: 3 jaar
  • Ergonomie
    • In hoogte verstelbaar: Ja
  • Design
    • Kleur: Rood
    • Materiaal: Kunststof
  • 217.94 359.89 EUR 9
    5
    • Blokker Marketplace Blokker Marketplace
      Wolf EL verticuteermachine VA 378 E, komt uit het assortiment cultivators, frees & verticuteermachines, leuk artikel om te hebben.217.94, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Coolblue.nl Coolblue.nl
      8.857790020089912 (1050)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Met de Wolf Garten Ambition VA 378 E is je gazon altijd in optimale conditie. De 1800 watt verticuteermachine graaft zich met 12 dubbele ...229.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Coolblue Groningen Coolblue Groningen
      8.419063884586812 (6)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Met de Wolf Garten Ambition VA 378 E is je gazon altijd in optimale conditie. De 1800 watt verticuteermachine graaft zich met 12 dubbele ...229.99, 6.5831725, 53.2165862 LOW
      5
    • Toolmax.nl Toolmax.nl
      9.436012937349288 (127)
      Bijzondere kenmerken * Minimaal 1 keer per jaar dient het gazon ontdaan te worden van gazonvilt door middel van verticuteren. Dit kan bij...257.90, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
    • Warentuin.nl Warentuin.nl
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Wolf EL verticuteermachine VA 378 E. Verticuteren en beluchten voor een gezond groen gazon met de VA 378 E. Uit onze collectie gereedscha...
      259.89, 1w (offer_sdt_1_week)
      1
  • 0 0
    • Makita DLM530PT4 | LXT 2x18 V | accu Grasmaaier | 53 cm | SET
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/187602260.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167208970.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/178059613.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/215524202.jpg?ts=1
      Makita Makita DLM530PT4 | LXT 2x18 V | accu Grasmaaier | 53 cm | SET DLM530PT4 | LXT 2x18 V | accu Grasmaaier | 53 cm | SET DLM530PT4 | LXT 2x18 V | accu Grasmaaier | 53 cm | SET 5,0 Ah accu (4 st), duo snellader, in doos Krachtige accumaaier met een stalen maaidek en een maaibreedte van 53 cm. Werkt op twee accu's, maar plaatsing van vier accu's mogelijk voor het verdubbelen van de looptijd. Standaard geleverd met mulchplug voor (1)
      Makita DLM530PT4 | LXT 2x18 V | accu Grasmaaier | 53 cm | SET
      • 00088381894449
      2
      deal
    • WOLF-Garten Benzine Verticuteermachine VA 357 B
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/125212632.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145615654.jpg?ts=1
      WOLF-Garten WOLF-Garten Benzine Verticuteermachine VA 357 B Benzine Verticuteermachine VA 357 B Benzine Verticuteermachine VA 357 B WOLF-Garten Benzine verticuteermachine VA 357 B - werkbreedte 35 cm - opvangzak 45 l - B&S motor - moshark - verticuteren - opvangen (1)
      WOLF-Garten Benzine Verticuteermachine VA 357 B
      • 04009269306249
      2
    • Bosch UniversalRotak 470 Grasmaaier Elektrisch 1400 W Snijbreedte max. 36 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/241407294.jpg?ts=1
      Bosch Bosch UniversalRotak 470 Grasmaaier Elektrisch 1400 W Snijbreedte max. 36 cm UniversalRotak 470 Grasmaaier Elektrisch 1400 W Snijbreedte max. 36 cm UniversalRotak 470 Grasmaaier Elektrisch 1400 W Snijbreedte max. 36 cm Bosch Home and Garden 06008B9002 Grasmaaier 1 stuk(s) (1)
      Bosch UniversalRotak 470 Grasmaaier Elektrisch 1400 W Snijbreedte max. 36 cm
      • 03165140937115
      1
    • Stiga Twinclip 950 V Benzine Grasmaaier | ST 200 OHV Autochoke | 48cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/220545093.jpg?ts=1
      Stiga Stiga Twinclip 950 V Benzine Grasmaaier | ST 200 OHV Autochoke | 48cm Twinclip 950 V Benzine Grasmaaier | ST 200 OHV Autochoke | 48cm Twinclip 950 V Benzine Grasmaaier | ST 200 OHV Autochoke | 48cm Bijzondere kenmerken * De STIGA Twinclip 950 V benzine grasmaaier is een stevige en veelzijdige gazonmaaier met achterwielaandrijving en maaidek met 48 cm maaibreedte. * De grasmaaier kan gebruikt worden voor 4 verschillende maaisytemen: grasopvang, zijuitworp, achteruitworp of mulching. * Uitgerust met plug-in textiel opvangbak van 70 liter, deflector voor zijwaartse uitworp en mulchplug. * Aangedreven door een betrouwbare STIGA ST 200 OHV Autochoke benzinemotor met netto vermogen van 3,2 kW / 2900 tpm. * Het hybride chassis in staal en aluminium zorgt voor sterkte en duurzaamheid. * Centrale regeling voor maaihoogte in 7 standen van 25 tot 77 mm. * Speciaal mes met dubbele snijvlakken voor maximale efficiëntie en een perfect maairesultaat. * Ergonomische duwhendel is verstelbaar in één beweging en inklapbaar voor plaatsbesparend compact. Technische gegevens * (1)
      Stiga Twinclip 950 V Benzine Grasmaaier | ST 200 OHV Autochoke | 48cm
      • 08008984852730
      2
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 189.99
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 189.99
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 190.00
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 189.99
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 189.99
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 184.99
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 184.99
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 184.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 184.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 184.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 184.99
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 184.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 184.99
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 185.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 185.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 185.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 185.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 185.00
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 189.99
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 189.95
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 189.95
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 189.95
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 189.95
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 189.95
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 189.95
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 183.99
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 183.99
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 183.99
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 183.95
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 183.95
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 183.95
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 183.95
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 183.95
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 183.95
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 183.95
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 183.95
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 183.95
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 183.95
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 182.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 182.95
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 182.95
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 182.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 182.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 182.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 182.95
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 182.95
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 182.95
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 182.95
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 182.95
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 182.95
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 218.50
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 218.50
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 218.50
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 218.50
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 218.50
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 218.50
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 182.95
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 182.95
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 182.95
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 218.50
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 218.50
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 218.50
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 218.50
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 184.00
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 184.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 184.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 184.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 184.00
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 180.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 180.00
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 210.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 210.00
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 210.00
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 210.00
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 210.00
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 210.00
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 182.95
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 182.95
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 197.00
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 197.00
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 197.00
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 197.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 197.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 197.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 197.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 197.00
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 182.95
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 182.95
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 182.95
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 197.00
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 182.99
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 182.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 182.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 182.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 182.99
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 182.99
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 182.99
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 182.99
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 179.99
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 179.99
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 179.99
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 179.99
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 179.99
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 179.99
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 179.99
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Mon Aug 15 02:00:00 CEST 2022 179.99
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 179.99
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 182.99
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 182.99
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 182.99
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 176.99
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 176.99
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 176.99
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 176.99
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 176.99
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 176.99
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 176.99
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 176.99
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 176.99
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 176.99
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 176.99
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 176.99
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 176.99
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 176.99
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 176.99
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 176.99
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 176.99
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 176.99
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 176.99
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 176.99
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 176.99
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 217.94
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 183.99
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 217.94
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 217.94
      • Sat Oct 01 02:00:00 CEST 2022 217.94
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 217.94
      • Mon Oct 03 02:00:00 CEST 2022 217.94
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 217.94
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 217.94
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 217.94
    • partner@vergelijk.nl