x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Gardena PowerMax Li-40/32

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Gardena PowerMax Li-40/32
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Gardena PowerMax Li-40/32
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Gardena PowerMax Li-40/32
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231964597.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84529091.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158254611.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158254604.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/248735497.jpg?ts=1
Gardena Gardena PowerMax Li-40/32 PowerMax Li-40/32 PowerMax Li-40/32 Hoge trekkracht: krachtige PowerPlus-motor met extra lange batterijduur, ideaal voor kleine en middelgrote tuinen met een gazon tot 280 m² Centrale hoogteverstelling: eenvoudige maaihoogte-instelling met behulp van het QuickFit-systeem Gazonkam: om dicht bij de rand te maaien Ergonomisch gevormde handgrepen: ErgoTec-handgrepen Duw in een natuurlijke handpositie, Gewicht: 23.0052370397 Pond, Fabrikant: GARDENA (1)
  • 04078500022880
  • 05033-20
  • 05033-20.000.00
4
  • Algemene kenmerken
    • Soort grasmaaier: Duwgrasmaaier
    • Aantal maaihoogte standen: 10
    • Garantie: 2 jaar
    • Geslacht: Volwassenen, Unisex
  • Technische details
    • Maaibreedte: 32 cm
    • Inhoud opvangbak: 30 L
    • Minimale snij-hoogte: 20 mm
    • Maximale snij-hoogte: 60 mm
    • Aanbevolen gazongrootte: 280 m²
    • Cutting clearance adjustment: 10
    • Geluidsdruk: 73 dB
    • Geluidsvermogen niveau: 96 dB
    • Grasvangbak: ja
    • Ingangsspanning: 40 V
    • Oplaadtijd (min): 90 Minuten
    • Type stroombron: Batterij/Accu, Accu
    • Zelf-rijdend: Nee
  • Functies
    • Functies grasmaaier: Gras opvangbak
  • Geluidsproductie
    • Geluidsniveau: 96 dB
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht: 8.9 kg
    • Breedte (cm): 38 cm
    • Breedte: 380 mm
    • Diepte: 70 cm
    • Gewicht product: 8900 g
    • Hoogte: 32.5 cm
    • Lengte: 70 cm
  • Leeftijd
    • Leeftijdsgroep: Volwassene
  • Design
    • Kleur: Zwart, Groen, Grijs, Blauw
    • Materiaal: Staal, Kunststof
  • Accu/Batterij
    • Aantal batterijen inbegrepen: 1
    • Batterijtechnologie: Lithium-Ion (Li-Ion)
    • Accucapaciteit: 2600 mAh
  • Beeldscherm
    • Geìntegreerde display: Ja
  • Indicatie
    • Indicatie 'batterij wordt opgeladen': Ja
  • 349.00 399.89 EUR 4
    4
    • Bol.com Bol.com
      7.556892350323385 (692)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.11/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      GARDENA - PowerMax - Grasmaaier (gemotoriseerd) - Maaibreedte 32 cm - Gazons tot 280m²349.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon.nl Amazon.nl
      5.062893081761007 (2)
      Hoge trekkracht: krachtige PowerPlus-motor met extra lange batterijduur, ideaal voor kleine en middelgrote tuinen met een gazon tot 280 m...349.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Toolnation.nl Toolnation.nl
      9.178590075357656 (255)
      Gardena 5033-20 Accumaaier PowerMax Li-40/32 Bijzondere kenmerken Krachtige accutechnologie De vervangbare lithium-ionaccu is krachtig, o...
      356.08, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Warentuin.nl Warentuin.nl
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.11/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Accumaaier PowerMax Li-40/32 van Gardena. De producten van Gardena zijn van hoge kwaliteit, voor een lage prijs! Uit onze collectie geree...
      379.90, 1w (offer_sdt_1_week)
      1
  • 0 0
    • Black & Decker BEMW 481 ES QS 1800 W Grasmaaier 42 cm met Easysteer
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143632966.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204752792.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/251943733.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/124280900.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/251944551.jpg?ts=1
      Black & Decker Black & Decker BEMW 481 ES QS 1800 W Grasmaaier 42 cm met Easysteer BEMW 481 ES QS 1800 W Grasmaaier 42 cm met Easysteer BEMW 481 ES QS 1800 W Grasmaaier 42 cm met Easysteer BLACK+DECKER BEMW481ES-QS Grasmaaier - 1800W - 42cm - gesnoerd (1)
      Black & Decker BEMW 481 ES QS 1800 W Grasmaaier 42 cm met Easysteer
      • 05035048682852
      • 5035048682852
      1
    • Stihl RT 6112 ZL Krachtige Benzine Zitmaaier
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168385300.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/153515991.jpg?ts=1
      Stihl Stihl RT 6112 ZL Krachtige Benzine Zitmaaier RT 6112 ZL Krachtige Benzine Zitmaaier RT 6112 ZL Krachtige Benzine Zitmaaier Stihl RT 6112 ZL Krachtige Benzine Zitmaaier De Stihl RT 6112ZL zitmaaier is in alle opzichten sportief te noemen en overtuigt door het snelle en precieze werk. Super op grote grasperken, en met de krachtige 2 cylinder motor, zelfs in zware omstandigheden goed te gebruiken. Voor een constante snijkwaliteit zorgen de grote snijbreedte, het synchroon maai-werk en de snijhoogteverstelling die je vanuit de ergonomisch gevormde cockpit bedient. Regelbare snelheid Met de 1 pedaal-wielaandrijving verander je vlot van rijrichting en bespaar je jezelf moeizame manoeuvres. Met het drukgevoelige pedaal regel je heel precies elke snelheid tussen het maximum en de volledige stilstand. En met het aparte rempedaal kun je de zitmaaier onmiddellijk stoppen. Ook de praktische sabelgreep om de gras-opvangbox van 350 liter leeg te maken, bedien je comfortabel vanuit de (4)
      Stihl RT 6112 ZL Krachtige Benzine Zitmaaier
      • 00886661779147
      1
      deal
    • Twinckels outfit voor Gardena Robotmaaier Sileno - Lieveheersbeestje
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/176351176.jpg?ts=1
      Twinckels Twinckels outfit voor Gardena Robotmaaier Sileno - Lieveheersbeestje outfit voor Gardena Robotmaaier Sileno - Lieveheersbeestje outfit voor Gardena Robotmaaier Sileno - Lieveheersbeestje Twinckels outfit voor Gardena Robotmaaier Sileno - Lieveheersbeestje (1)
      Twinckels outfit voor Gardena Robotmaaier Sileno - Lieveheersbeestje
      • 08718182892369
      1
    • Twinckels outfit voor Gardena Robotmaaier Sileno - Panter Roze
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/176351214.jpg?ts=1
      Twinckels Twinckels outfit voor Gardena Robotmaaier Sileno - Panter Roze outfit voor Gardena Robotmaaier Sileno - Panter Roze outfit voor Gardena Robotmaaier Sileno - Panter Roze Twinckels outfit voor Gardena Robotmaaier Sileno - Panter Roze (1)
      Twinckels outfit voor Gardena Robotmaaier Sileno - Panter Roze
      • 08718182892390
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 295.20
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 295.20
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 295.20
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 295.20
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 295.20
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 295.20
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 295.20
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 295.20
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 295.20
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 295.20
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 295.20
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 295.20
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 295.20
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 295.20
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 295.20
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 295.20
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 295.20
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 295.20
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 295.20
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 295.20
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 295.20
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 295.20
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 295.20
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 295.20
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 295.20
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 295.20
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 295.20
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 295.20
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 295.20
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 295.20
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 295.20
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 295.20
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 295.20
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 295.20
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 295.20
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 295.20
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 295.20
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 295.20
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 295.20
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 295.20
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 295.20
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 295.20
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 295.20
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 295.20
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 295.20
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 295.20
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 295.20
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 295.20
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 295.20
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 295.20
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 274.50
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 274.50
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 274.50
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 274.50
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 274.50
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 274.50
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 274.50
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 274.50
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 274.50
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 274.50
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 274.50
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 274.50
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 274.50
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 274.50
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 274.50
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 274.50
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 274.50
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 274.50
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 274.50
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 274.50
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 274.50
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 274.50
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 274.50
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 274.50
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 274.50
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 274.50
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 274.50
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 274.50
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 274.50
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 274.50
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 274.50
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 274.50
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 274.50
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 274.50
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 274.50
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 274.50
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 274.50
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 274.50
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 274.50
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 274.50
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 274.50
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 274.50
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 274.50
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 274.50
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 274.50
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 274.50
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 289.00
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 289.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 289.00
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 289.00
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 289.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 289.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 289.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 289.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 289.00
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 329.00
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 329.00
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 329.00
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 329.00
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 329.00
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 329.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 329.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 329.00
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 329.00
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 327.00
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 329.00
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 324.20
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 296.10
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 296.10
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 296.10
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 279.65
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 279.65
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 279.65
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 274.00
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 274.00
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 230.30
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 230.30
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 230.30
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 230.30
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 230.30
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 230.30
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 230.30
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 211.88
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 211.88
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 211.88
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 211.96
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 211.96
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 211.96
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 211.96
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 274.00
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 274.00
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 274.00
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 274.00
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 274.00
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 274.00
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 274.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 274.00
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 328.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 328.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 328.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 328.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 328.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 328.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 328.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 328.00
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 328.00
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 325.04
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 325.04
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 320.10
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 320.10
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 320.10
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 320.10
      • Mon Aug 15 02:00:00 CEST 2022 320.10
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 316.09
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 316.09
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 316.09
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 314.38
      • Sat Aug 20 02:00:00 CEST 2022 312.84
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 312.84
      • Mon Aug 22 02:00:00 CEST 2022 312.84
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 310.21
      • Wed Aug 24 02:00:00 CEST 2022 308.08
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 308.08
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 308.08
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 308.08
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 308.08
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 308.08
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 308.08
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 308.08
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 306.35
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 302.91
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 302.91
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 302.91
      • Mon Sep 05 02:00:00 CEST 2022 302.91
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 300.86
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 300.86
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 300.86
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 300.86
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 300.86
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 300.86
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 300.86
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 300.86
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 300.86
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 300.86
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 300.86
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 300.86
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 300.86
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 300.86
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 300.86
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 300.86
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 300.86
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 300.86
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 300.86
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 300.86
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 300.86
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 300.86
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 300.86
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 299.00
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Sat Oct 01 02:00:00 CEST 2022 299.00
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Mon Oct 03 02:00:00 CEST 2022 299.00
      • Tue Oct 04 02:00:00 CEST 2022 299.00
      • Wed Oct 05 02:00:00 CEST 2022 299.00
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Sat Oct 15 02:00:00 CEST 2022 299.00
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Sat Oct 22 02:00:00 CEST 2022 299.00
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Sat Oct 29 02:00:00 CEST 2022 339.00
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 339.00
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 339.00
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 339.00
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 339.00
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 339.00
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 339.00
      • Sun Nov 06 01:00:00 CET 2022 339.00
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 339.00
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 339.00
      • Wed Nov 09 01:00:00 CET 2022 339.00
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 339.00
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 339.00
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 339.00
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 339.00
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 339.00
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 339.00
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 339.00
      • Thu Nov 17 01:00:00 CET 2022 339.00
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 339.00
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 339.00
      • Sun Nov 20 01:00:00 CET 2022 339.00
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 339.00
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 339.00
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 339.00
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 339.00
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 339.00
      • Sat Nov 26 01:00:00 CET 2022 339.00
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 339.00
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 339.00
      • Tue Nov 29 01:00:00 CET 2022 349.00
      • Wed Nov 30 01:00:00 CET 2022 349.00
      • Thu Dec 01 01:00:00 CET 2022 349.00
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 349.00
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 349.00
    • partner@vergelijk.nl