x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Gorilla Sports Halterbank - fitnessbank - verstelbare haltersteunen - belastbaar tot 200kg - wit

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Gorilla Sports Halterbank - fitnessbank - verstelbare haltersteunen - belastbaar tot 200kg - wit
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Gorilla Sports Halterbank - fitnessbank - verstelbare haltersteunen - belastbaar tot 200kg - wit
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Gorilla Sports Halterbank - fitnessbank - verstelbare haltersteunen - belastbaar tot 200kg - wit
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/197512263.jpg
Gorilla Sports Gorilla Sports Halterbank - fitnessbank - verstelbare haltersteunen - belastbaar tot 200kg - wit Halterbank - fitnessbank - verstelbare haltersteunen - belastbaar tot 200kg - wit Halterbank - fitnessbank - verstelbare haltersteunen - belastbaar tot 200kg - wit Verstelbare Halterbank (Wit) De ideale halterbank om thuis de borst, triceps en buikspieren te trainen. De verstelbare haltersteunen zijn te belasten tot 200 kg. Deze bank is voorzien van dipsteunen en ook te gebruiken voor incline benchpress. De bench is eenvoudig opklapbaar. Bankdrukken is dé manier om spiermassa te kweken. Helaas weten de meeste bezoekers van de sportschool dit, hierdoor moet je vaak lang wachten voordat er een halterbank vrij is. De oplossing: je haalt gewoon je eigen hal... (1)
  • 04260438730672
1
  • Prestatie
    • Maximum gewicht: 200 kg
  • Technische details
    • Opties voor sportartikelen: Verstelbaar
  • Design
    • Type sport uitvoering: Halterbank
    • Kleur: Zwart
    • Materiaal: Staal
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex
  • 145.90 145.90 EUR 1
    1
    • Gorillasports.nl Gorillasports.nl
      Verstelbare Halterbank (Wit) De ideale halterbank om thuis de borst, triceps en buikspieren te trainen. De verstelbare haltersteunen zijn...145.90, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Powertec Krachtapparatuur accessoire - Powertec Lat Tower Accessory - WB-LTA
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/207112490.jpg
      Powertec Powertec Krachtapparatuur accessoire - Powertec Lat Tower Accessory - WB-LTA Krachtapparatuur accessoire - Powertec Lat Tower Accessory - WB-LTA Krachtapparatuur accessoire - Powertec Lat Tower Accessory - WB-LTA (2)
      Powertec Krachtapparatuur accessoire - Powertec Lat Tower Accessory - WB-LTA
      • 00716542109995
      1
    • Gorilla Sports Buikspierbank - Fitnessbank - Opklapbaar - Belastbaar tot 100 kg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159910339.jpg
      Gorilla Sports Gorilla Sports Buikspierbank - Fitnessbank - Opklapbaar - Belastbaar tot 100 kg Buikspierbank - Fitnessbank - Opklapbaar - Belastbaar tot 100 kg Buikspierbank - Fitnessbank - Opklapbaar - Belastbaar tot 100 kg Buikspierbank (opklapbaar) Deze buikspierbank is het perfecte apparaat om de buikspieren mee aan te pakken. Het fijne van deze bank is dat je hem eenvoudig kunt verstellen (10 standen!) en op kunt vouwen. Ouderwetse sit-ups, ze zijn simpelweg niet te vervangen door trucjes, zalfjes of pilletjes. Op deze buikspierbank kun je je buikspieren en heupen op de klassieke manier te grazen nemen, totdat ze goed 'branden'. Met de sit-ups op dit fitness station, zul je voorgoed begrijpen waarom fitness ... (1)
      Gorilla Sports Buikspierbank - Fitnessbank - Opklapbaar - Belastbaar tot 100 kg
      • 04260200844026
      1
    • Tunturi UB90 Utility Bench Pro
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167515075.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/172942509.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/172944582.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/173021513.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/180024068.jpg
      Tunturi Tunturi UB90 Utility Bench Pro UB90 Utility Bench Pro UB90 Utility Bench Pro De Tunturi UB90 Utility Bench Pro heeft een zitting die je in drie standen verstelt en een rugleuning met 8 verschillende standen. Onder de slijtvaste bekleding zit een stevige foam voering. Verder heeft deze trainingsbank een rubberen draaghendel en wielen aan de achterkant om hem gemakkelijk te verplaatsen. Deze bank is 150 x 68 x 127 cm (L x B x H) en weegt 37 kg (1)
      Tunturi UB90 Utility Bench Pro
      • 08717842030844
      • 18TSUB9000
      3
      deal
    • Nohrd WallBar - Essen - 10 treden
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161542835.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150916739.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165187486.jpg
      Nohrd Nohrd WallBar - Essen - 10 treden WallBar - Essen - 10 treden WallBar - Essen - 10 treden Een wandrek is ideaal voor multifunctionele sport en fitness oefeningen. Veel fitness ruimtes en gymzalen hebben een wandrek voor oefeningen waarbij je klimt, hangt of zwaait met je lichaam. Nohrd Wallbar is het wandrek voor je eigen huis. Dit eikenhouten wandrek is een fitnessapparaat wat zonder enige moeite op gaat in je huiskamer of fysio praktijk. Het uitklapbare bovengedeelte maakt de Nohrd Wallbars extra geschikt voor fitness. Dit gedeelte maakt het gemakkelijker om traditionele optrek ... (7)
      Nohrd WallBar - Essen - 10 treden
      • 04260263010994
      3
    • min
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 145.90
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 145.90
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 145.90
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 145.90
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 145.90
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 145.90
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 145.90
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 145.90
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 145.90
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 145.90
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 145.90
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 145.90
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 145.90
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 145.90
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 145.90
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 145.90
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 145.90
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 145.90
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 145.90
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 145.90
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 145.90
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 145.90
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 145.90
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 145.90
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 145.90
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 145.90
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 145.90
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 145.90
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 145.90
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 145.90
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 145.90
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 145.90
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 145.90
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 145.90
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 145.90
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 145.90
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 145.90
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 145.90
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 145.90
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 145.90
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 145.90
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 145.90
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 145.90
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 145.90
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 145.90
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 145.90
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 145.90
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 145.90
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 145.90
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 145.90
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 145.90
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 145.90
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 145.90
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 145.90
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 145.90
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 145.90
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 145.90
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 145.90
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 145.90
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 145.90
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 145.90
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 145.90
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 145.90
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 145.90
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 145.90
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 145.90
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 145.90
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 145.90
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 145.90
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 145.90
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 145.90
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 145.90
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 145.90
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 145.90
    • partner@vergelijk.nl