x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Medisana Warmtekussen met overtrek 61148

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Medisana Warmtekussen met overtrek 61148
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Medisana Warmtekussen met overtrek 61148
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Medisana Warmtekussen met overtrek 61148
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161359080.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237466286.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/255434542.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/252154301.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/255434487.jpg?ts=1
Medisana Medisana Warmtekussen met overtrek 61148 Warmtekussen met overtrek 61148 Warmtekussen met overtrek 61148 4 temperatuurinstellingen en tweekleurig omkeerbaar ontwerpHoes machinewasbaar op 30 ° CAfneembare hoes van aangenaam zacht bovenmateriaalVeiligheidssysteem met oververhittingsbeveiligingErgonomisch ontworpen controller met LED-bedieningsdisplay aan beide zijden voor rechts- en linkshandigenSnelle verwarming met 100 wattUltrazacht ademend kussenAutomatische uitschakeling na 90 minuten (17)
  • 04015588611483
  • 4015588611483
4
  • Design
    • Materiaal: Polyester
    • Kleur: Grijs
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht product: 728 g
  • 28.94 46.99 EUR 4
    4
    • Otto Otto
      4.683463763403694 (112)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.11/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Medisana Verwarmingskussen HP 60528.94, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
    • Artencraft.nl Artencraft.nl
      7.83314915565864 (135)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.11/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      4 temperatuurinstellingen en tweekleurig omkeerbaar ontwerpHoes machinewasbaar op 30 ° CAfneembare hoes van aangenaam zacht bovenmateriaa...32.94, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Medisana HP 605 Warmtekussen33.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Vida XL.nl Vida XL.nl
      3.6438528885588184 (7)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.11/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Dit elektrische kussen HP 605 van Medisana zorgt voor een aangenaam zacht gevoel terwijl het je spieren verwarmt en ontspant. Het kussen ...46.99, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Adler Elektrisch Verwarmingskussen AD 7412 - 80W
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/227111554.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/205588170.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/205588171.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/249935518.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/249935515.jpg?ts=1
      Adler Adler Elektrisch Verwarmingskussen AD 7412 - 80W Elektrisch Verwarmingskussen AD 7412 - 80W Elektrisch Verwarmingskussen AD 7412 - 80W Dit verwarmingskussen ziet er niet alleen heel mooi uit maar helpt tevens bij het wegnemen of minimaliseren van bepaalde reumatische klachten. (3)
      Adler Elektrisch Verwarmingskussen AD 7412 - 80W
      • 05903887801782
      • AD 7412
      • 67025245
      3
      deal
    • Sogo Elektrische Deken 160x140 Cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/230745874.jpg?ts=1
      Sogo Sogo Elektrische Deken 160x140 Cm Elektrische Deken 160x140 Cm Elektrische Deken 160x140 Cm Sogo 20221 - Elektrische Deken - 160x140 cm - 3 Warmtestanden (6)
      Sogo Elektrische Deken 160x140 Cm
      • 08425490135476
      1
    • Mesko Elektrische Deken - Wit - 80x150cm - 60w - Polyester - Warmtedeken
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/249503114.jpg?ts=1
      Mesko Mesko Elektrische Deken - Wit - 80x150cm - 60w - Polyester - Warmtedeken Elektrische Deken - Wit - 80x150cm - 60w - Polyester - Warmtedeken Elektrische Deken - Wit - 80x150cm - 60w - Polyester - Warmtedeken Elektrische deken - Wit - 80x150cm - 60W - Polyester - Warmtedeken (6)
      Mesko Elektrische Deken - Wit - 80x150cm - 60w - Polyester - Warmtedeken
      • 05903887804950
      1
    • Wellcare Elektrische Voetenwarmer Cosy Fleece l21xb26
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/230737585.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/251595657.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169405657.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169405656.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169405654.jpg?ts=1
      Wellcare Wellcare Elektrische Voetenwarmer Cosy Fleece l21xb26 Elektrische Voetenwarmer Cosy Fleece l21xb26 Elektrische Voetenwarmer Cosy Fleece l21xb26 Wellcare Cosy Voetenwarmer (Lichtgrijs) WE167FWH (1)
      Wellcare Elektrische Voetenwarmer Cosy Fleece l21xb26
      • 04712977120518
      2
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 28.94
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 28.94
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 28.94
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 28.94
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 28.94
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 28.92
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 28.92
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 28.62
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 28.43
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 28.43
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 28.43
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 28.43
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 28.91
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 28.74
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 28.74
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 28.74
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 28.74
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 28.74
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 27.99
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 27.99
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 28.14
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 28.94
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 28.90
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 28.90
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 28.94
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 28.94
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 28.93
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 28.47
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 27.82
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 28.94
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 28.94
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 28.94
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 28.94
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 28.94
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 28.94
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 28.94
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 29.94
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 29.94
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 29.94
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 29.94
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 29.94
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 29.94
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 29.94
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 29.94
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 32.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 33.99
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 33.99
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 32.80
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 32.80
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 32.80
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 32.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 32.99
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 30.79
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 31.89
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 30.99
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 29.72
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 29.72
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 29.72
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 29.72
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 29.72
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 29.72
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 29.72
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 29.72
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 29.72
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 29.72
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 29.72
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 29.72
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 29.72
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 29.72
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 29.72
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 29.72
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 29.72
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 29.72
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 29.72
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 29.72
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 29.72
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 29.72
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 29.72
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 29.72
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 29.72
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 29.72
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 29.72
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 29.72
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 29.72
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 29.72
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 29.72
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 29.72
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 29.72
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 29.72
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 32.99
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 35.29
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 32.99
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 35.29
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 35.29
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 35.99
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 35.99
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 34.89
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 35.99
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 34.89
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 32.80
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 32.80
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 32.59
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 32.39
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 32.80
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 32.49
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 32.49
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 32.80
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 32.29
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 29.72
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 29.72
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 32.49
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 32.49
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 32.99
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 32.49
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 32.49
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 29.72
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 29.72
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 29.72
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 29.72
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 29.72
      • Mon Aug 15 02:00:00 CEST 2022 25.99
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 25.99
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 25.99
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 25.99
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 25.99
      • Sat Aug 20 02:00:00 CEST 2022 25.99
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 25.99
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 25.99
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 25.99
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 25.99
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 25.99
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 25.99
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 25.99
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 25.99
      • Mon Aug 29 02:00:00 CEST 2022 28.94
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 26.99
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 28.94
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 28.94
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 28.94
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 28.94
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 28.94
      • Mon Sep 05 02:00:00 CEST 2022 28.94
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 28.87
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 28.87
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 28.87
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 28.94
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 28.94
      • Sun Sep 11 02:00:00 CEST 2022 28.94
      • Mon Sep 12 02:00:00 CEST 2022 25.99
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 25.99
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 25.99
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 25.99
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 25.99
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 32.55
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 32.55
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 32.55
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 25.99
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 32.55
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 32.55
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 32.55
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 32.55
      • Sun Sep 25 02:00:00 CEST 2022 32.55
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 32.55
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 32.55
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 28.94
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 28.94
      • Fri Sep 30 02:00:00 CEST 2022 28.94
      • Sat Oct 01 02:00:00 CEST 2022 32.55
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 32.55
      • Mon Oct 03 02:00:00 CEST 2022 32.55
      • Tue Oct 04 02:00:00 CEST 2022 35.21
      • Wed Oct 05 02:00:00 CEST 2022 35.21
      • Thu Oct 06 02:00:00 CEST 2022 35.21
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 35.21
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 35.21
      • Sun Oct 09 02:00:00 CEST 2022 47.31
      • Mon Oct 10 02:00:00 CEST 2022 29.89
      • Tue Oct 11 02:00:00 CEST 2022 28.94
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 28.94
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 28.94
      • Fri Oct 14 02:00:00 CEST 2022 27.95
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 27.95
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 27.95
      • Mon Oct 17 02:00:00 CEST 2022 25.99
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 25.99
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 25.99
      • Thu Oct 20 02:00:00 CEST 2022 25.99
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 25.99
      • Sat Oct 22 02:00:00 CEST 2022 25.99
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 25.99
      • Mon Oct 24 02:00:00 CEST 2022 25.99
      • Tue Oct 25 02:00:00 CEST 2022 25.99
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 25.99
      • Thu Oct 27 02:00:00 CEST 2022 25.99
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 25.99
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 25.99
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 25.99
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 25.99
      • Tue Nov 01 01:00:00 CET 2022 28.94
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 28.94
      • Thu Nov 03 01:00:00 CET 2022 32.80
      • Fri Nov 04 01:00:00 CET 2022 32.80
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 32.80
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 32.80
      • Mon Nov 07 01:00:00 CET 2022 28.94
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 28.94
      • Wed Nov 09 01:00:00 CET 2022 28.94
      • Thu Nov 10 01:00:00 CET 2022 28.94
      • Fri Nov 11 01:00:00 CET 2022 28.94
      • Sat Nov 12 01:00:00 CET 2022 28.94
      • Sun Nov 13 01:00:00 CET 2022 28.94
      • Mon Nov 14 01:00:00 CET 2022 28.94
      • Tue Nov 15 01:00:00 CET 2022 28.94
      • Wed Nov 16 01:00:00 CET 2022 28.94
      • Thu Nov 17 01:00:00 CET 2022 28.94
      • Fri Nov 18 01:00:00 CET 2022 28.94
      • Sat Nov 19 01:00:00 CET 2022 28.94
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 28.94
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 28.94
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 28.94
      • Wed Nov 23 01:00:00 CET 2022 28.94
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 28.94
      • Fri Nov 25 01:00:00 CET 2022 27.45
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 27.45
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 27.45
      • Mon Nov 28 01:00:00 CET 2022 27.95
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 27.95
      • Wed Nov 30 01:00:00 CET 2022 27.95
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 27.95
      • Fri Dec 02 01:00:00 CET 2022 27.95
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 27.95
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 27.95
      • Mon Dec 05 01:00:00 CET 2022 27.95
      • Tue Dec 06 01:00:00 CET 2022 27.95
      • Wed Dec 07 01:00:00 CET 2022 27.95
      • Thu Dec 08 01:00:00 CET 2022 28.94
    • partner@vergelijk.nl