x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

vidaXL Ontbijtbarset

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews vidaXL Ontbijtbarset
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties vidaXL Ontbijtbarset
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
vidaXL Ontbijtbarset
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160915492.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/228893615.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/228893617.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/228893610.jpg?ts=1
vidaXL vidaXL Ontbijtbarset Ontbijtbarset Ontbijtbarset Deze elegante meubelset bestaat uit 1 tafel en 2 krukken. Hij is een geweldige aanvulling op je keuken. De strakke lijnen en het compacte ontwerp maken de set ideaal voor in appartementen en andere plaatsen, zoals cafés, pubs of serres De krukken kunnen onder de tafel worden geplaatst wanneer ze niet worden gebruikt om ruimte te besparen Deze ontbijtbarset is gemaakt van hoogwaardig zwart MDF, dat gemakkelijk te reinigen is en in elk interieur past De hoogwaardige stalen frames maken de set zeer stabiel en duurzaam (1)
  • 08718475902898
2
  • Design
    • Materiaal: Hout
    • Kleur: Zwart
  • Leeftijd
    • Leeftijdsgroep: Volwassene
  • 134.99 174.99 EUR 2
    2
    • Amazon NL Marketplace Amazon NL Marketplace
      6.8 (1)
      Deze elegante meubelset bestaat uit 1 tafel en 2 krukken. Hij is een geweldige aanvulling op je keuken. De strakke lijnen en het compacte...134.99, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Vida XL.nl Vida XL.nl
      3.6438528885588184 (7)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.4/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Dit moderne ontbijtbarset combineert stijl en functionaliteit. De strakke lijnen en het compacte ontwerp maken de set ideaal voor in appa...174.99, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • vidaXL Eetkamer Set 5-delig Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223690518.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/224307783.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/224307780.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160914469.jpg?ts=1
      vidaXL vidaXL Eetkamer Set 5-delig Zwart Eetkamer Set 5-delig Zwart Eetkamer Set 5-delig Zwart Deze eetkamerset, bestaande uit 1 tafel en 4 stoelen, is een geweldige aanvulling op elke eetkamer of keuken. De set zal met zijn simpele maar elegante ontwerp een vleugje moderne stijl aan uw interieur toevoegen. De eettafel is gemaakt van (1)
      vidaXL Eetkamer Set 5-delig Zwart
      • 08718475531326
      1
    • vidaXL 3-delige Barset massief gerecycled hout
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160916046.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/224850288.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/224848343.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/224850280.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/224850290.jpg?ts=1
      vidaXL vidaXL 3-delige Barset massief gerecycled hout 3-delige Barset massief gerecycled hout 3-delige Barset massief gerecycled hout Deze houten barset is een fantastische aanvulling op het interieur van je keuken of eetkamer. De set is gemaakt van massief gerecycled hout en een stevig stalen frame en is zeer stabiel en duurzaam. Het hergebruikte hout is afkomstig van balken, vloeren en steunbalken van oude gebouwen die afgebroken zijn en de meubelen kunnen dus bestaan uit verschillende houtsoorten, zoals grenen, teak, beuken, eiken, ceder, mangohout en acacia. Dit betekent dat het teruggewonnen hout de kenmerken van deze verschillende houtsoorten behoudt. Gerecycled hout is al verouderd, verweerd en gedroogd, dus het krimpt en buigt niet. De tafelhoogte is naar wens verstelbaar. De rugleuningen en de voetsteunen dragen bij aan het zitcomfort van de stoelen. De stalen frames dragen bij aan de stabiliteit en industriële stijl van de set. Elke stap in het constructieproces wordt met de grootste zorg uitgevoerd, of het nu hercombineren, polijsten, schilderen of lakken is. Montage is eenvoudig. De levering bevat 1 barta (1)
      vidaXL 3-delige Barset massief gerecycled hout
      • 08718475574255
      1
    • vidaXL 3-delige Barset 60x60x107 cm massief mangohout
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160916651.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/224931198.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/224931206.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/224925924.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/224931203.jpg?ts=1
      vidaXL vidaXL 3-delige Barset 60x60x107 cm massief mangohout 3-delige Barset 60x60x107 cm massief mangohout 3-delige Barset 60x60x107 cm massief mangohout Deze houten barset in vintage stijl, bestaande uit 1 bartafel en 2 barstoelen, ademt een industriële stijl uit en is een echte blikvanger in je keuken of eetkamer. Deze barset is gemaakt van massief mangohout en gepoedercoat staal waardoor hij robuust en duurzaam is. De mooie houtnerven maken elk meubelstuk uniek en enigszins anders dan de rest. De authentiek ogende motorkap en de stalen constructie dragen bij aan de industriële stijl van de bartafel en de tekenen van slijtage van de motorkap en de houtnerven geven elke tafel een eigen geschiedenis en een unieke uitstraling. Elke stap in het constructieproces wordt met de grootste zorg uitgevoerd, of het nu gaat om polijsten, schilderen of lakken. Montage is eenvoudig. Belangrijke opmerking: de kleur en houtnerven kunnen per stuk variëren. Hierdoor is elk meubelstuk uniek en net iets anders dan de rest; de levering is willekeurig. (1)
      vidaXL 3-delige Barset 60x60x107 cm massief mangohout
      • 08718475604273
      1
    • vidaXL 3-delige Barset massief gerecycled hout meerkleurig
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/239451844.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/201104224.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/224922465.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/224922480.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/224922462.jpg?ts=1
      vidaXL vidaXL 3-delige Barset massief gerecycled hout meerkleurig 3-delige Barset massief gerecycled hout meerkleurig 3-delige Barset massief gerecycled hout meerkleurig Deze houten barset in retro stijl straalt een industriële charme uit en vormt een tijdloze aanvulling op je huis. De bartafel en -stoelen zijn vervaardigd van massief gerecycled hout dat afkomstig is van dwarsbalken, vloeren en steunbalken van oude gesloopte gebouwen, en kan bestaan uit grenenhout, teakhout, beuken, eiken, cederhout, mangohout en acacia. Dit betekent dat het hergebruikte hout de karakteristieken van deze verschillende houtsoorten heeft. Gerecycled hout is al gerijpt, verweerd en gedroogd, dus het krimpt niet en buigt niet door. De prachtige houtnerven maken elk meubelstuk uniek en enigszins anders dan de rest. Tekenen van slijtage en de zichtbare nerfstructuur geven de set een eigen geschiedenis en unieke uitstraling. Elke stap in het proces wordt met de grootste zorg uitgevoerd, of het nu schuren, schilderen of lakken is. Het stalen fame draagt bij aan de stevigheid, de stabiliteit en de industriële stijl. De voetensteunen dragen bij aan het zitcomfort. Montage is een (1)
      vidaXL 3-delige Barset massief gerecycled hout meerkleurig
      • 08718475580102
      1
    • min
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 131.99
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 131.99
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 131.99
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 131.99
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 128.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 128.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 128.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 128.99
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 126.79
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 133.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 133.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 133.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 133.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 133.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 133.99
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 133.99
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 133.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 133.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 133.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 133.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 133.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 133.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 133.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 133.99
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 137.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 137.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 137.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 137.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 137.99
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 137.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 137.99
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 147.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 147.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 147.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 147.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 147.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 147.99
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 153.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 153.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 153.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 153.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 153.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 153.99
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 153.99
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 153.99
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 153.99
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 153.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 153.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 153.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 153.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 153.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 153.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 153.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 153.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 153.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 153.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 153.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 153.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 153.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 153.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 153.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 153.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 153.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 153.99
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 134.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 134.99
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 134.99
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 134.99
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 134.99
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 134.99
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 134.99
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 134.99
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 134.99
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 134.99
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 134.99
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 134.99
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 134.99
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 134.99
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 134.99
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 134.99
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 134.99
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 134.99
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 134.99
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 134.99
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 134.99
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 134.99
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 134.99
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 134.99
    • partner@vergelijk.nl