x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

vidaXL Eettafel met 4 stoelen hout bruin

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews vidaXL Eettafel met 4 stoelen hout bruin
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties vidaXL Eettafel met 4 stoelen hout bruin
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
vidaXL Eettafel met 4 stoelen hout bruin
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223739299.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/230700810.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/230700807.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/230700806.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/230700809.jpg?ts=1
vidaXL vidaXL Eettafel met 4 stoelen hout bruin Eettafel met 4 stoelen hout bruin Eettafel met 4 stoelen hout bruin vidaXL Eettafel met 4 stoelen hout bruin (1)
  • 08718475885351
4
good_buy
  • Design
    • Materiaal: Hout
    • Kleur: Bruin
  • Leeftijd
    • Leeftijdsgroep: Volwassene
  • 246.99 299.00 EUR 4
    4
    • Amazon NL Marketplace Amazon NL Marketplace
      6.8 (1)
      Deze eethoek, bestaande uit 4 stoelen en 1 tafel, is perfect om samen met je gezin in de eetkamer of keuken te eten. Kleur: bruin; Materi...246.99, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Vida XL.nl Vida XL.nl
      3.6438528885588184 (7)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.4/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Deze 5-delige houten eethoek is ontworpen met strakke en eenvoudige lijnen en is een geweldige keuze voor je eetkamer of keuken. De simpe...295.99, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Blokker Marketplace Blokker Marketplace
      Eetkamerset bestaande uit een tafel met vier stoelen.295.99, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Praxis.nl Praxis.nl
      8.210824395596616 (5)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.4/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      5-delige houten eetkamerset met een eenvoudig maar elegant design. Gemaakt van massief naaldhout van hoge kwaliteit. Door de gladde opper...299.00, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Home affaire Eethoek Silje bestaand uit 6 lucca-stoelen en de maggie-eettafel (set, 7-delig)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/178636042.jpg?ts=1
      Home affaire Home affaire Eethoek Silje bestaand uit 6 lucca-stoelen en de maggie-eettafel (set, 7-delig) Eethoek Silje bestaand uit 6 lucca-stoelen en de maggie-eettafel (set, 7-delig) Eethoek Silje bestaand uit 6 lucca-stoelen en de maggie-eettafel (set, 7-delig) Home affaire Eethoek Silje bestaand uit 6 lucca-stoelen en de maggie-eettafel (set, 7-delig) (1)
      Home affaire Eethoek Silje bestaand uit 6 lucca-stoelen en de maggie-eettafel (set, 7-delig)
      • 04067474916073
      1
    • vidaXL 3-delige Barset massief acaciahout en echt leer
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160914772.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/240660107.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/240660115.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/240660114.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/240660109.jpg?ts=1
      vidaXL vidaXL 3-delige Barset massief acaciahout en echt leer 3-delige Barset massief acaciahout en echt leer 3-delige Barset massief acaciahout en echt leer Deze stoere set heeft een industriële uitstraling en is een opvallende aanwinst voor ieder huis, iedere bar en elk restaurant. De bartafel is gemaakt van massief acaciahout dat duurzaam, stabiel en eenvoudig te reinigen is. Hij is volledig met de hand gemaakt en de prachtige houtnerven maken ieder meubelstuk uniek een net iets anders dan de rest. De sterke stalen poten maken de tafel heel stevig en duurzaam en dragen bij tot de spectaculaire industriële stijl. Belangrijk: de houtnerven en kleuren verschillen per stuk waardoor elk exemplaar uniek is. De levering is willekeurig. De barkrukken zijn bekleed met zacht aanvoelend leer, waardoor ze enorm duurzaam en comfortabel zijn. De stevige stalen poten zorgen er voor dat de krukken extra sterk zijn en dragen bij aan de spectaculaire industriële uitstraling. De levering bevat 1 bartafel en 2 barkrukken. Montage is eenvoudig. (1)
      vidaXL 3-delige Barset massief acaciahout en echt leer
      • 08718475602415
      1
    • vidaXL Eetkamerset Massief Teakhout 7-delig
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/243382927.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158764145.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/224076435.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/224076431.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158764142.jpg?ts=1
      vidaXL vidaXL Eetkamerset Massief Teakhout 7-delig Eetkamerset Massief Teakhout 7-delig Eetkamerset Massief Teakhout 7-delig Deze eetkamerset van massief teakhout bestaat uit 1 tafel en 6 stoelen. De set heeft een natuurlijke uitstraling waardoor hij een geweldige keuze voor je keuken of eetkamer is. (1)
      vidaXL Eetkamerset Massief Teakhout 7-delig
      • 08718475528777
      1
    • vidaXL Ontbijtbarset
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160915492.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/228893615.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/228893617.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/228893610.jpg?ts=1
      vidaXL vidaXL Ontbijtbarset Ontbijtbarset Ontbijtbarset Deze elegante meubelset bestaat uit 1 tafel en 2 krukken. Hij is een geweldige aanvulling op je keuken. De strakke lijnen en het compacte ontwerp maken de set ideaal voor in appartementen en andere plaatsen, zoals cafés, pubs of serres De krukken kunnen onder de tafel worden geplaatst wanneer ze niet worden gebruikt om ruimte te besparen Deze ontbijtbarset is gemaakt van hoogwaardig zwart MDF, dat gemakkelijk te reinigen is en in elk interieur past De hoogwaardige stalen frames maken de set zeer stabiel en duurzaam (1)
      vidaXL Ontbijtbarset
      • 08718475902898
      2
    • min
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 240.99
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 226.99
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 226.99
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 226.99
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 226.99
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 226.99
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 223.99
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 223.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 223.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 223.99
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 228.50
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 231.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 231.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 231.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 231.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 231.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 231.99
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 183.99
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 232.99
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 232.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 232.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 232.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 232.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 232.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 232.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 232.99
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 232.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 232.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 232.99
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 229.61
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 224.99
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 224.99
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 224.99
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 224.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 224.99
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 224.99
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 224.99
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 224.99
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 224.99
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 224.99
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 224.99
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 224.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 224.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 224.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 224.99
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 218.78
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 218.78
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 218.88
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 217.01
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 217.01
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 217.01
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 217.01
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 213.71
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 213.71
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 217.39
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 219.15
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 218.35
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 218.35
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 218.35
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 218.35
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 218.35
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 218.35
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 218.35
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 218.35
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 216.96
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 216.96
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 210.88
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 210.88
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 209.74
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 209.74
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 213.39
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 213.39
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 213.39
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 213.24
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 212.51
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 211.74
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 211.49
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 211.49
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 211.49
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 211.49
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 211.49
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 210.43
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 211.13
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 211.13
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 206.84
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 206.84
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 206.84
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 208.54
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 209.12
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 209.12
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 209.70
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 209.70
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 209.70
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 209.70
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 209.70
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 218.48
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 218.29
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 218.29
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 218.76
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 218.76
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 218.76
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 219.82
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 219.82
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 222.78
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 222.52
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 222.52
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 220.44
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 220.44
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 220.44
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 222.99
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 222.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 222.99
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 238.36
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 222.99
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 222.99
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 222.99
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 222.99
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 222.99
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 238.36
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 238.36
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 238.36
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 238.36
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 238.36
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 238.36
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 238.36
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 238.36
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 238.36
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 238.36
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 238.36
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 220.44
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 238.36
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 238.36
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 238.36
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 238.36
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 246.99
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 246.99
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 246.99
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 246.99
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 246.99
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 246.99
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 246.99
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 246.99
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 246.99
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 246.99
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 246.99
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 246.99
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 246.99
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 246.99
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 246.99
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 246.99
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 246.99
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 246.99
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 246.99
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 246.99
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 246.99
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 246.99
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 246.99
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 246.99
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 246.99
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 220.44
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 281.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 281.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 281.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 281.00
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 220.44
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 220.44
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 220.44
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 220.44
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 220.44
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 220.44
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 220.44
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 220.44
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 220.44
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 220.44
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 220.44
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 220.44
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 220.44
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 220.44
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 220.44
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 220.44
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 220.44
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 220.44
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 220.44
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 220.44
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 220.44
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 220.44
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 220.44
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 308.99
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 308.99
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 295.99
      • Sun Sep 11 02:00:00 CEST 2022 308.99
      • Mon Sep 12 02:00:00 CEST 2022 299.00
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 246.99
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 246.99
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 246.99
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 246.99
      • Sun Sep 18 02:00:00 CEST 2022 246.35
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 246.99
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 246.99
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 246.99
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 246.99
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 246.99
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 246.99
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 246.99
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 246.99
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 246.99
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 246.99
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 246.99
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 246.99
      • Sat Oct 01 02:00:00 CEST 2022 246.99
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 246.99
      • Mon Oct 03 02:00:00 CEST 2022 246.99
      • Tue Oct 04 02:00:00 CEST 2022 246.99
    • partner@vergelijk.nl