x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

vidaXL 5-delige Barset massief acaciahout en echt leer

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews vidaXL 5-delige Barset massief acaciahout en echt leer
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties vidaXL 5-delige Barset massief acaciahout en echt leer
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
vidaXL 5-delige Barset massief acaciahout en echt leer
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160916012.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231193757.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231193716.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/198679269.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231193756.jpg?ts=1
vidaXL vidaXL 5-delige Barset massief acaciahout en echt leer 5-delige Barset massief acaciahout en echt leer 5-delige Barset massief acaciahout en echt leer vidaXL 5-delige Barset massief acaciahout en echt leer (1)
  • 08718475602446
1
  • Design
    • Materiaal: Kunststof
    • Kleur: Bruin
  • Leeftijd
    • Leeftijdsgroep: Volwassene
  • 543.99 543.99 EUR 1
    1
    • Vida XL.nl Vida XL.nl
      3.6438528885588184 (7)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.4/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Deze stoere set heeft een industriële uitstraling en is een opvallende aanwinst voor ieder huis, iedere bar en elk restaurant. De bartafe...543.99, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Home affaire Eethoek Silje bestaand uit 6 lucca-stoelen en de maggie-eettafel (set, 7-delig)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/178636042.jpg?ts=1
      Home affaire Home affaire Eethoek Silje bestaand uit 6 lucca-stoelen en de maggie-eettafel (set, 7-delig) Eethoek Silje bestaand uit 6 lucca-stoelen en de maggie-eettafel (set, 7-delig) Eethoek Silje bestaand uit 6 lucca-stoelen en de maggie-eettafel (set, 7-delig) Home affaire Eethoek Silje bestaand uit 6 lucca-stoelen en de maggie-eettafel (set, 7-delig) (1)
      Home affaire Eethoek Silje bestaand uit 6 lucca-stoelen en de maggie-eettafel (set, 7-delig)
      • 04067474916073
      1
    • vidaXL 3-delige Barset massief acaciahout en echt leer
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160914772.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/240660107.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/240660115.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/240660114.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/240660109.jpg?ts=1
      vidaXL vidaXL 3-delige Barset massief acaciahout en echt leer 3-delige Barset massief acaciahout en echt leer 3-delige Barset massief acaciahout en echt leer Deze stoere set heeft een industriële uitstraling en is een opvallende aanwinst voor ieder huis, iedere bar en elk restaurant. De bartafel is gemaakt van massief acaciahout dat duurzaam, stabiel en eenvoudig te reinigen is. Hij is volledig met de hand gemaakt en de prachtige houtnerven maken ieder meubelstuk uniek een net iets anders dan de rest. De sterke stalen poten maken de tafel heel stevig en duurzaam en dragen bij tot de spectaculaire industriële stijl. Belangrijk: de houtnerven en kleuren verschillen per stuk waardoor elk exemplaar uniek is. De levering is willekeurig. De barkrukken zijn bekleed met zacht aanvoelend leer, waardoor ze enorm duurzaam en comfortabel zijn. De stevige stalen poten zorgen er voor dat de krukken extra sterk zijn en dragen bij aan de spectaculaire industriële uitstraling. De levering bevat 1 bartafel en 2 barkrukken. Montage is eenvoudig. (1)
      vidaXL 3-delige Barset massief acaciahout en echt leer
      • 08718475602415
      1
    • vidaXL 5-delige Barset stof zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/244165026.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/243387940.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/243387936.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/243387932.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/243387942.jpg?ts=1
      vidaXL vidaXL 5-delige Barset stof zwart 5-delige Barset stof zwart 5-delige Barset stof zwart Onze barset heeft een modern en eigentijds design en is perfect voor elke moderne woning, tuin, bar, pub of restaurant. Zijn nette en eigentijdse design is een aanvulling op elk interieur. Het tafelblad is gemaakt van MDF, dat gemakkelijk te reinigen is. Het gepoedercoat stalen frame draagt bij aan de stabiliteit en robuustheid van de bartafel. De stoelen hebben een ergonomisch ontworpen zitting met geïntegreerde rugleuning in een moderne, gebogen look. Bovendien zijn ze eenvoudig te monteren. Onze barset is ideaal om te genieten van een wijntje aan de bar, om een hapje te eten in de keuken of om te gebruiken als extra stoelen wanneer je gasten uitnodigt. De levering bevat 1 bartafel en 4 barstoelen. (1)
      vidaXL 5-delige Barset stof zwart
      • 08719883854939
      1
    • vidaXL Eettafel en banken spaanplaat eikenkleur 3 st
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223669703.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/222832949.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/222832952.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/222832956.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/239307827.jpg?ts=1
      vidaXL vidaXL Eettafel en banken spaanplaat eikenkleur 3 st Eettafel en banken spaanplaat eikenkleur 3 st Eettafel en banken spaanplaat eikenkleur 3 st Deze eigentijdse eetkamerset heeft een net, ingetogen ontwerp en is een geweldige aanvulling op je keuken of eetkamer. (1)
      vidaXL Eettafel en banken spaanplaat eikenkleur 3 st
      • 08718475583691
      2
    • min
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 386.99
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 386.99
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 386.99
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 386.99
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 383.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 383.99
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 390.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 390.99
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 404.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 404.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 404.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 404.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 404.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 404.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 404.99
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 406.99
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 406.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 406.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 406.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 406.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 406.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 406.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 406.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 406.99
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 406.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 406.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 406.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 406.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 406.99
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 406.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 406.99
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 406.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 406.99
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 406.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 406.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 406.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 406.99
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 404.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 404.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 404.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 404.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 404.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 404.99
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 408.73
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 408.73
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 404.99
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 408.73
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 408.73
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 413.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 413.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 413.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 413.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 413.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 413.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 413.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 413.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 413.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 413.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 413.99
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 395.37
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 413.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 413.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 413.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 413.99
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 404.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 404.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 404.99
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 413.21
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 417.34
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 421.99
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 412.48
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 420.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 420.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 420.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 420.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 420.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 420.99
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 420.99
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 422.99
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 422.99
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 422.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 422.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 422.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 422.99
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 410.30
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 410.30
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 410.30
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 410.30
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 410.30
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 422.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 422.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 422.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 422.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 422.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 422.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 422.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 422.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 422.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 422.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 422.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 422.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 422.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 422.99
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 422.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 422.99
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 422.99
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 422.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 422.99
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 422.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 422.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 422.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 422.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 422.99
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 422.99
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 422.99
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 422.99
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 422.99
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 422.99
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 422.99
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 422.99
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 422.99
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 422.99
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 422.99
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 422.99
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 422.99
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 422.99
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 422.99
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 422.99
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 422.99
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 422.99
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 422.99
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 422.99
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 422.99
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 422.99
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 422.99
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 422.99
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 422.99
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 422.99
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 422.99
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 422.99
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 422.99
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 422.99
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 422.99
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 422.99
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 422.99
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 422.99
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 422.99
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 422.99
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 422.99
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 422.99
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 422.99
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 422.99
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 422.99
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 422.99
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 422.99
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 422.99
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 422.99
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 422.99
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 422.99
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 422.99
      • Sun Aug 14 02:00:00 CEST 2022 532.99
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 532.99
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 532.99
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 532.99
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 532.99
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 532.99
      • Sat Aug 20 02:00:00 CEST 2022 532.99
      • Sun Aug 21 02:00:00 CEST 2022 532.99
      • Mon Aug 22 02:00:00 CEST 2022 532.99
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 532.99
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 532.99
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 532.99
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 513.99
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 513.99
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 513.99
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 513.99
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 532.99
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 532.99
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 532.99
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 532.99
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 532.99
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 532.99
      • Mon Sep 05 02:00:00 CEST 2022 555.99
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 555.99
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 527.99
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 556.99
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 534.01
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 534.53
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 534.53
      • Mon Sep 12 02:00:00 CEST 2022 527.99
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 534.91
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 534.91
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 556.99
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 568.99
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 547.99
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 547.99
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 547.99
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 547.99
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 547.99
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 550.70
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 550.70
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 550.70
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 550.70
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 550.70
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 550.70
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 550.70
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 550.70
      • Fri Sep 30 02:00:00 CEST 2022 559.10
      • Sat Oct 01 02:00:00 CEST 2022 564.70
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 564.70
      • Mon Oct 03 02:00:00 CEST 2022 517.99
      • Tue Oct 04 02:00:00 CEST 2022 543.99
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 543.99
    • partner@vergelijk.nl