x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

vidaXL Barset massief gerecycled hout en echt leer 5-delig

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews vidaXL Barset massief gerecycled hout en echt leer 5-delig
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties vidaXL Barset massief gerecycled hout en echt leer 5-delig
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
vidaXL Barset massief gerecycled hout en echt leer 5-delig
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160914498.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231193113.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/197768687.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231193108.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231193112.jpg?ts=1
vidaXL vidaXL Barset massief gerecycled hout en echt leer 5-delig Barset massief gerecycled hout en echt leer 5-delig Barset massief gerecycled hout en echt leer 5-delig vidaXL Barset massief gerecycled hout en echt leer 5-delig (1)
  • 08718475602569
2
  • Design
    • Materiaal: Kunststof
    • Kleur: Bruin
  • Leeftijd
    • Leeftijdsgroep: Volwassene
  • 569.80 595.99 EUR 2
    2
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      vidaXL Barset massief gerecycled hout en echt leer 5-delig569.80, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
    • Vida XL.nl Vida XL.nl
      3.6438528885588184 (7)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.4/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Deze stoere set heeft een industriële uitstraling en is een opvallende aanwinst voor ieder huis, iedere bar en elk restaurant. De bartafe...595.99, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • vidaXL Eetkamerset Massief Teakhout 7-delig
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/243382927.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158764145.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/224076435.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/224076431.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158764142.jpg?ts=1
      vidaXL vidaXL Eetkamerset Massief Teakhout 7-delig Eetkamerset Massief Teakhout 7-delig Eetkamerset Massief Teakhout 7-delig Deze eetkamerset van massief teakhout bestaat uit 1 tafel en 6 stoelen. De set heeft een natuurlijke uitstraling waardoor hij een geweldige keuze voor je keuken of eetkamer is. (1)
      vidaXL Eetkamerset Massief Teakhout 7-delig
      • 08718475528777
      1
    • vidaXL Eetkamerset Wit 7-delige
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160914463.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/224776470.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/224776465.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/224776463.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/224776466.jpg?ts=1
      vidaXL vidaXL Eetkamerset Wit 7-delige Eetkamerset Wit 7-delige Eetkamerset Wit 7-delige Deze dinerset bestaat uit 7 onderdelen, heeft een mooi en modern design en is perfect geschikt voor wie stijl aan het interieur wil toevoegen. Het gepoedercoate stalen frame biedt voldoende steun voor de tafel. De glazen top, die een zwarte rand heeft, is gemaakt van sterk gehard glas en is gemakkelijk te reinigen. De prachtige stoelen zijn modern en toch tijdloos. Dankzij het ergonomische ontwerp, zijn de stoelen zeer comfortabel en het solide stalen frame maakt de stoelen zeer stabiel en duurzaam. De montage is eenvoudig. De levering bevat 1 tafel en 6 stoelen. (1)
      vidaXL Eetkamerset Wit 7-delige
      • 08718475970026
      1
    • vidaXL Ontbijtbarset
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160915492.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/228893615.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/228893617.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/228893610.jpg?ts=1
      vidaXL vidaXL Ontbijtbarset Ontbijtbarset Ontbijtbarset Deze elegante meubelset bestaat uit 1 tafel en 2 krukken. Hij is een geweldige aanvulling op je keuken. De strakke lijnen en het compacte ontwerp maken de set ideaal voor in appartementen en andere plaatsen, zoals cafés, pubs of serres De krukken kunnen onder de tafel worden geplaatst wanneer ze niet worden gebruikt om ruimte te besparen Deze ontbijtbarset is gemaakt van hoogwaardig zwart MDF, dat gemakkelijk te reinigen is en in elk interieur past De hoogwaardige stalen frames maken de set zeer stabiel en duurzaam (1)
      vidaXL Ontbijtbarset
      • 08718475902898
      2
    • vidaXL Eetkamerset 6 Zwarte Slim Line Stoelen En 1 Glazen Tafel
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/198658497.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157157917.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157157922.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157157926.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157157929.jpg?ts=1
      vidaXL vidaXL Eetkamerset 6 Zwarte Slim Line Stoelen En 1 Glazen Tafel Eetkamerset 6 Zwarte Slim Line Stoelen En 1 Glazen Tafel Eetkamerset 6 Zwarte Slim Line Stoelen En 1 Glazen Tafel Deze eetkamerset bestaat uit één glazen tafel en zes stoelen en is ideaal voor uw eetkamer of keuken. (1)
      vidaXL Eetkamerset 6 Zwarte Slim Line Stoelen En 1 Glazen Tafel
      • 08718475921790
      1
    • min
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 405.99
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 405.99
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 405.99
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 405.99
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 402.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 402.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 402.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 402.99
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 417.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 417.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 417.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 417.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 417.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 417.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 417.99
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 418.99
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 419.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 419.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 419.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 419.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 419.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 419.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 419.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 419.99
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 419.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 419.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 419.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 419.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 419.99
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 419.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 419.99
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 418.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 418.99
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 418.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 418.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 418.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 418.99
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 417.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 417.99
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 417.62
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 417.62
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 417.62
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 417.62
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 421.30
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 421.30
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 417.99
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 421.30
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 421.30
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 434.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 434.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 434.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 434.99
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 433.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 433.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 433.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 433.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 433.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 433.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 433.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 433.99
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 414.43
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 433.99
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 414.43
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 414.43
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 433.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 433.99
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 434.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 434.99
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 429.98
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 434.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 434.99
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 433.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 433.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 433.99
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 428.76
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 433.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 433.99
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 433.99
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 435.99
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 432.11
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 435.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 435.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 435.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 435.99
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 435.99
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 423.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 423.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 423.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 423.00
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 435.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 435.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 435.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 435.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 435.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 435.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 435.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 435.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 435.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 435.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 435.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 435.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 435.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 435.99
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 435.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 435.99
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 436.99
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 436.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 436.99
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 437.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 437.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 437.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 437.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 437.99
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 437.99
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 437.99
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 454.99
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 454.99
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 454.99
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 454.99
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 454.99
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 454.99
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 454.99
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 454.99
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 454.99
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 454.99
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 454.99
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 454.99
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 454.99
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 454.99
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 454.99
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 454.99
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 454.99
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 454.99
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 454.99
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 454.99
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 454.99
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 454.99
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 453.99
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 453.99
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 453.84
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 453.99
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 453.99
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 475.96
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 515.99
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 514.99
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 514.99
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 514.99
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 514.99
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 514.99
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 514.99
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 514.99
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 514.99
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 514.99
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 514.99
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 514.99
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 514.99
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 514.99
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 514.99
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 514.99
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 514.99
      • Sun Aug 14 02:00:00 CEST 2022 514.99
      • Mon Aug 15 02:00:00 CEST 2022 514.99
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 514.99
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 514.99
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 514.99
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 514.99
      • Sat Aug 20 02:00:00 CEST 2022 514.99
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 514.99
      • Mon Aug 22 02:00:00 CEST 2022 514.99
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 514.99
      • Wed Aug 24 02:00:00 CEST 2022 535.99
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 535.99
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 535.99
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 513.09
      • Sun Aug 28 02:00:00 CEST 2022 514.99
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 514.99
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 546.99
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 546.99
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 546.99
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 546.99
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 546.99
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 546.99
      • Mon Sep 05 02:00:00 CEST 2022 582.99
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 582.99
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 582.99
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 582.99
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 582.99
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 582.99
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 582.99
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 582.99
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 582.99
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 557.99
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 582.99
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 595.99
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 595.99
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 595.99
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 595.99
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 595.99
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 595.99
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 595.99
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 514.99
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 514.99
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 514.99
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 514.99
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 514.99
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 569.80
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 569.80
    • partner@vergelijk.nl