x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

vidaXL Barset massief gerecycled hout, echt leer en canvas 3-delig

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews vidaXL Barset massief gerecycled hout, echt leer en canvas 3-delig
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties vidaXL Barset massief gerecycled hout, echt leer en canvas 3-delig
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
vidaXL Barset massief gerecycled hout, echt leer en canvas 3-delig
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160915778.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/240663112.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/198704940.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/240663116.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/240663118.jpg?ts=1
vidaXL vidaXL Barset massief gerecycled hout, echt leer en canvas 3-delig Barset massief gerecycled hout, echt leer en canvas 3-delig Barset massief gerecycled hout, echt leer en canvas 3-delig vidaXL Barset massief gerecycled hout. echt leer en canvas 3-delig (1)
  • 08718475602552
2
  • Design
    • Materiaal: Kunststof
    • Kleur: Bruin
  • Leeftijd
    • Leeftijdsgroep: Volwassene
  • 414.99 435.99 EUR 2
    2
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      vidaXL Barset massief gerecycled hout. echt leer en canvas 3-delig414.99, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
    • Vida XL.nl Vida XL.nl
      3.6438528885588184 (7)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.4/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Deze stoere set heeft een industriële uitstraling en is een opvallende aanwinst voor ieder huis, iedere bar en elk restaurant. De bartafe...435.99, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • vidaXL 5-delige Eethoek grijs
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/175150049.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/229716945.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/198711564.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/229716940.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/229716938.jpg?ts=1
      vidaXL vidaXL 5-delige Eethoek grijs 5-delige Eethoek grijs 5-delige Eethoek grijs Deze hoogwaardige eethoek, bestaande uit een tafel en vier stoelen, is niet alleen esthetisch aantrekkelijk, maar ook erg comfortabel. Hij is een fantastische keuze voor je keuken of eetkamer. Kleur: grijs; Materiaal tafel: gehard glas en ijzeren frame; Materiaal stoel: kunstleer, houten frame en ijzeren poten Elke stoel is bekleed met hoogwaardig kunstleer De soepele, gevoerde zitting is erg comfortabel.De levering bevat 1 tafel en 4 stoelen. (1)
      vidaXL 5-delige Eethoek grijs
      • 08719883598963
      2
    • vidaXL Eetkamerset Wit 7-delige
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160914463.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/224776470.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/224776465.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/224776463.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/224776466.jpg?ts=1
      vidaXL vidaXL Eetkamerset Wit 7-delige Eetkamerset Wit 7-delige Eetkamerset Wit 7-delige Deze dinerset bestaat uit 7 onderdelen, heeft een mooi en modern design en is perfect geschikt voor wie stijl aan het interieur wil toevoegen. Het gepoedercoate stalen frame biedt voldoende steun voor de tafel. De glazen top, die een zwarte rand heeft, is gemaakt van sterk gehard glas en is gemakkelijk te reinigen. De prachtige stoelen zijn modern en toch tijdloos. Dankzij het ergonomische ontwerp, zijn de stoelen zeer comfortabel en het solide stalen frame maakt de stoelen zeer stabiel en duurzaam. De montage is eenvoudig. De levering bevat 1 tafel en 6 stoelen. (1)
      vidaXL Eetkamerset Wit 7-delige
      • 08718475970026
      1
    • vidaXL Ontbijtbarset
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160915492.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/228893615.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/228893617.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/228893610.jpg?ts=1
      vidaXL vidaXL Ontbijtbarset Ontbijtbarset Ontbijtbarset Deze elegante meubelset bestaat uit 1 tafel en 2 krukken. Hij is een geweldige aanvulling op je keuken. De strakke lijnen en het compacte ontwerp maken de set ideaal voor in appartementen en andere plaatsen, zoals cafés, pubs of serres De krukken kunnen onder de tafel worden geplaatst wanneer ze niet worden gebruikt om ruimte te besparen Deze ontbijtbarset is gemaakt van hoogwaardig zwart MDF, dat gemakkelijk te reinigen is en in elk interieur past De hoogwaardige stalen frames maken de set zeer stabiel en duurzaam (1)
      vidaXL Ontbijtbarset
      • 08718475902898
      2
    • vidaXL Eetkamer Set 5-delig Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223690518.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/224307783.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/224307780.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160914469.jpg?ts=1
      vidaXL vidaXL Eetkamer Set 5-delig Zwart Eetkamer Set 5-delig Zwart Eetkamer Set 5-delig Zwart Deze eetkamerset, bestaande uit 1 tafel en 4 stoelen, is een geweldige aanvulling op elke eetkamer of keuken. De set zal met zijn simpele maar elegante ontwerp een vleugje moderne stijl aan uw interieur toevoegen. De eettafel is gemaakt van (1)
      vidaXL Eetkamer Set 5-delig Zwart
      • 08718475531326
      1
    • min
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 293.99
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 293.99
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 293.99
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 293.99
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 290.99
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 290.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 290.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 290.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 290.99
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 300.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 300.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 300.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 300.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 300.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 300.99
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 302.99
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 302.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 302.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 302.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 302.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 302.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 302.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 302.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 302.99
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 302.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 302.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 302.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 302.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 302.99
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 302.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 302.99
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 300.83
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 300.83
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 302.97
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 302.97
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 302.97
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 302.97
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 302.97
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 302.97
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 302.97
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 302.97
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 302.97
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 302.97
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 313.99
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 302.97
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 300.99
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 300.99
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 325.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 325.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 325.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 325.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 325.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 325.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 325.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 325.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 325.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 325.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 325.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 325.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 325.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 325.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 325.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 325.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 325.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 325.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 325.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 325.99
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 339.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 339.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 339.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 339.99
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 338.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 338.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 338.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 338.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 338.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 338.99
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 338.99
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 340.99
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 340.99
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 340.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 340.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 340.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 340.99
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 340.99
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 340.99
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 340.99
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 340.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 340.99
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 340.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 340.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 340.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 340.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 340.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 340.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 340.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 340.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 340.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 340.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 340.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 340.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 340.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 340.99
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 340.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 340.99
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 341.99
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 341.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 341.99
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 341.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 341.99
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 342.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 342.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 342.99
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 342.99
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 342.99
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 342.99
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 342.99
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 342.99
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 342.99
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 342.99
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 342.99
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 342.99
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 342.99
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 342.99
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 342.99
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 342.99
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 342.99
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 342.99
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 342.99
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 341.99
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 341.99
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 341.99
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 341.99
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 341.99
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 341.99
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 341.99
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 356.99
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 348.99
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 348.99
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 348.99
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 348.26
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 348.26
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 384.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 384.00
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 384.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 384.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 384.00
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 398.99
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 384.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 384.00
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 398.99
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 398.99
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 398.99
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 398.99
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 416.99
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 416.99
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 416.99
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 416.99
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 416.99
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 416.99
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 416.99
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 416.99
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 416.99
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 416.99
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 415.99
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 415.99
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 415.99
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 415.99
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 415.99
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 415.99
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 415.99
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 415.99
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 397.99
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 398.09
      • Sun Aug 28 02:00:00 CEST 2022 406.67
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 406.67
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 434.99
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 435.99
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 435.99
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 435.99
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 435.99
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 435.99
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 435.99
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 435.99
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 435.99
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 435.99
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 435.99
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 435.99
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 435.99
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 435.99
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 435.99
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 416.99
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 435.99
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 435.99
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 408.99
      • Sun Sep 18 02:00:00 CEST 2022 418.99
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 418.99
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 408.99
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 418.99
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 418.99
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 416.99
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 408.99
      • Sun Sep 25 02:00:00 CEST 2022 414.99
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 414.99
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 414.99
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 414.99
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 414.99
    • partner@vergelijk.nl