x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Vileda Vervanging SuperMocio 3 Action - Navulling voor de Vileda SuperMocio - 2 stuks

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Vileda Vervanging SuperMocio 3 Action - Navulling voor de Vileda SuperMocio - 2 stuks
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Vileda Vervanging SuperMocio 3 Action - Navulling voor de Vileda SuperMocio - 2 stuks
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Vileda Vervanging SuperMocio 3 Action - Navulling voor de Vileda SuperMocio - 2 stuks
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161268859.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144399293.jpg
Vileda Vileda Vervanging SuperMocio 3 Action - Navulling voor de Vileda SuperMocio - 2 stuks Vervanging SuperMocio 3 Action - Navulling voor de Vileda SuperMocio - 2 stuks Vervanging SuperMocio 3 Action - Navulling voor de Vileda SuperMocio - 2 stuks Vervang de mop van uw Vileda SuperMocio dweil zeer eenvoudig met deze twee blauwe navullingen. De mops zijn ideaal voor het schoonmaken van parket. De ovalen voet maakt het mogelijk om ook in de kleinste hoekjes te dweilen. Bevestiging van de nieuwe mop gaat zeer eenvoudig op alle SuperMocio-dweilen van Vileda. De softmop is zeer absorberend en bestaat voor 30 procent uit microvezels. Hierdoor verwijdert u ook aangekoekt vuil. Na gebruik is hij makkelijk uit te wringen. Vileda SuperMocio Soft... (15)
  • 04023103123908
4
good_buy
  • Design
    • Materiaal: Microfiber, Viscose
    • Kleur: Blauw
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Heren, Unisex
  • 13.23 15.90 EUR 4
    4
    • Amazon Amazon
      5.062893081761007 (2)
      Nieuw: extra brede strepen voor een snellere reiniging Drie actieve zones: donkerblauwe microvezel voor het verwijderen van vethoudend vu...13.23, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Plein.nl Plein.nl
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Vileda 3-Action Navulling voor Super Mocio De Vervanging voor de SuperMocio 3-Action 3D Velours van Vileda reinigt de vloeren grondig. De...
      13.76, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Vileda Vervanging SuperMocio 3 Action - Navulling voor de Vileda SuperMocio - 2 stuks15.71, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • 123schoon.nl 123schoon.nl
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Vervang de mop van uw Vileda SuperMocio dweil zeer eenvoudig met deze twee blauwe navullingen. De mops zijn ideaal voor het schoonmaken v...15.90, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Rubbermaid PULSE floor cleaning sytsem made of polyethylene/alumini...
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/129792621.jpg
      Rubbermaid Rubbermaid PULSE floor cleaning sytsem made of polyethylene/alumini... PULSE floor cleaning sytsem made of polyethylene/alumini... PULSE floor cleaning sytsem made of polyethylene/alumini... Rubbermaid Pulse vloerreiningingskit inclusief vlakmopframe en 2 vlakmoppen - R050669 (1)
      Rubbermaid PULSE floor cleaning sytsem made of polyethylene/alumini...
      • 05453001911311
      2
    • Ecovacs D-S803
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144972527.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/100873887.jpg
      Ecovacs Ecovacs D-S803 D-S803 D-S803 Origineel accessoire van Ecovacs Robotics 3x natte/droge reinigingsdoekjes Compatibel met: DEEBOT MINI Er zijn geen extra gereedschappen nodig voor montage Voor een lange levensduur en optimale prestaties van uw robot stofzuiger, Gewicht: 0.104 Pond, Fabrikant: Ecovacs Robotics (1)
      Ecovacs D-S803
      • 06943757609055
      • 221280
      • 4973681
      2
    • Easy Maxx Dubbelmop Premium
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/107108697.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/107749020.jpg
      Easy Maxx Easy Maxx Dubbelmop Premium Dubbelmop Premium Dubbelmop Premium easy Maxx Dubbelmop Premium (1)
      Easy Maxx Dubbelmop Premium
      • 08719958152793
      • 04016471111578
      1
    • Vileda UltraMax Power 2in1 XL - Vervanging Wit Rood
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/177223811.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/176069496.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/218208966.jpg
      Vileda Vileda UltraMax Power 2in1 XL - Vervanging Wit Rood UltraMax Power 2in1 XL - Vervanging Wit Rood UltraMax Power 2in1 XL - Vervanging Wit Rood Navulverpakking compatibel met de extra grote XL-versie van de Ultramax. Microvezel zorgt voor een effectieve en streepvrije reiniging. XL-versie: 20% breder dan de standaard versie. Hygiënisch: machinewasbaar tot 60 °C. Niet geschikt voor 1-2 sprays, omdat dit systeem standaard formaat heeft. (1)
      Vileda UltraMax Power 2in1 XL - Vervanging Wit Rood
      • 04023103212060
      4
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 12.89
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 12.89
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 12.89
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 12.89
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 12.89
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 12.89
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 12.89
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 12.89
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 12.89
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 12.89
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 12.89
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 12.89
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 12.89
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 12.89
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 12.89
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 12.89
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 12.89
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 12.89
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 12.89
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 14.85
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 14.85
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 14.85
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 14.85
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 14.85
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 14.85
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 14.85
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 14.85
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 14.85
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 14.85
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 14.85
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 13.41
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 13.76
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 13.76
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 13.76
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 13.76
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 13.76
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 13.76
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 13.76
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 13.76
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 13.76
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 13.76
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 13.76
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 13.76
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 13.76
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 13.76
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 13.76
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 13.76
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 13.76
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 13.76
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 13.76
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 13.76
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 13.76
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 13.76
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 13.76
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 14.04
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 14.04
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 13.76
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 13.76
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 13.76
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 13.76
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 13.76
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 13.76
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 13.76
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 13.76
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 13.76
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 13.23
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 13.23
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 13.23
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 13.23
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 13.76
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 13.23
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 13.23
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 13.23
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 13.23
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 13.23
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 13.23
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 13.23
    • partner@vergelijk.nl