x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Technisat DAB+ DigitRadio 1990 0000/3952

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Technisat DAB+ DigitRadio 1990 0000/3952
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Technisat DAB+ DigitRadio 1990 0000/3952
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Technisat DAB+ DigitRadio 1990 0000/3952
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155246047.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155246167.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/182641752.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155246171.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/248803334.jpg?ts=1
Technisat Technisat DAB+ DigitRadio 1990 0000/3952 DAB+ DigitRadio 1990 0000/3952 DAB+ DigitRadio 1990 0000/3952 TechniSat Digitradio 1990. Radio: Draagbaar, Soort tuner: Analoog & digitaal, Ondersteunde frequentiebanden: DAB+, FM. Gemiddeld vermogen: 3 W. Type beeldscherm: LCD. Type aansluitplug: 3,5 mm. Kleur van het product: Zwart, Grijs, On Screen Display (OSD)-talen: Deens, Duits, Engels, Frans, Italiaans, Noors, Zweeds, Soort antenne: Extern (1)
  • 04019588039520
  • 4019588039520
  • 0000/3952
  • 7232635
4
  • Technische details
    • Ondersteunde frequentiebanden: FM, DAB+
    • Type stroombron: AC
    • Aantal ingebouwde luidsprekers: 2
    • Aantal voorkeurszenders: 60
    • Aux-ingang: Ja
    • Equalizer: Ja
    • Ingebouwde luidsprekers: Ja
    • Mp3-weergave: Ja
    • Thermometer: Nee
    • USB oplaadpoort: Ja
    • Wekker: Ja
  • Zender
    • Radio tuner type: DAB+, FM
  • Algemene kenmerken
    • Media type: Bluetooth, USB, Radio
    • Geslacht: Unisex
  • Design
    • Kleur: Zwart
  • Verbindingsmogelijkheden
    • Bluetooth: Ja
    • Usb-poort: Ja
    • Bluetooth versie: 4.2
    • Aantal uitgangen: 1
  • Beeldscherm
    • Geìntegreerde display: Ja
    • Display type: Lcd
  • Omgevingscondities
    • Temperatuur, in bedrijf: 5 - 35 °C
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht product: 1700 g
  • Energie
    • AC input voltage: 230 V
  • Leeftijd
    • Leeftijdsindicatie: Alle leeftijden
  • Beheerfuncties
    • Geïntegreerde klok: Ja
    • On Screen Display (OSD): Ja
    • On Screen Display (OSD)-talen: Deens
    • Sleep timer: Ja
  • Radio
    • Inclusief RDS-tuner: Ja
  • 89.00 104.90 EUR 4
    4
    • Amazon.nl Amazon.nl
      5.062893081761007 (2)
      Stevige en compacte digitale radio met geïntegreerde cd-speler; bluetooth-optie beschikbaar om je favoriete muziek te streamen Draagbare ...89.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Technisat Digitradio 1990 zwart89.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Expert.nl Expert.nl
      9.135175791379282 (1744)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.10/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      TechniSat Digitradio 1990. Radio: Draagbaar, Soort tuner: Analoog & digitaal, Ondersteunde frequentiebanden: DAB+, FM. Gemiddeld vermogen...98.95, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • EP.nl EP.nl
      7.664961636828644 (2)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.10/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Het maakt al tientallen jaren deel uit van de kamer van elk kind: de klassieke, draagbare boombox. Waar je ooit naar je favoriete muziek ...
      104.90, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Imperial DABman 65 22-166-00
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158138138.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158138137.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146532191.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146532192.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158400516.jpg?ts=1
      Imperial Imperial DABman 65 22-166-00 DABman 65 22-166-00 DABman 65 22-166-00 Aansluitingen: 1 x hoofdtelefoonaansluiting (3,5 mm jack) 1 x Micro-USB Radio-ontvangst: Digitale band III, DAB, DAB+: 174 - 240 MHz (1)
      Imperial DABman 65 22-166-00
      • 04024035166001
      • 22-166-00
      • 4024035166001
      3
    • Lenco Fm Keukenradio Met Bluetooth, Led-verlichting En Timer Lenco Kcr-100wh Wit
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223820015.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/234072586.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/197639430.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/201531897.jpg?ts=1
      Lenco Lenco Fm Keukenradio Met Bluetooth, Led-verlichting En Timer Lenco Kcr-100wh Wit Fm Keukenradio Met Bluetooth, Led-verlichting En Timer Lenco Kcr-100wh Wit Fm Keukenradio Met Bluetooth, Led-verlichting En Timer Lenco Kcr-100wh Wit Lenco KCR-100WH - Keukenradio met Bluetooth® LED scherm en timer - Zilver (1)
      Lenco Fm Keukenradio Met Bluetooth, Led-verlichting En Timer Lenco Kcr-100wh Wit
      • 08711902041221
      2
    • Trevi RA 764 Draagbaar Zwart radio
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/255014624.jpg?ts=1
      Trevi Trevi RA 764 Draagbaar Zwart radio RA 764 Draagbaar Zwart radio RA 764 Draagbaar Zwart radio Trevi RA 764 Draagbaar Zwart (1)
      Trevi RA 764 Draagbaar Zwart radio
      • 08011000007663
      • 0076400
      2
    • Soundmaster RCD1350PI radio
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/213940086.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/202880420.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162272847.jpg?ts=1
      Soundmaster Soundmaster RCD1350PI radio RCD1350PI radio RCD1350PI radio Soundmaster RCD1350PI - Retro radio/CD-speler met USB, roze (1)
      Soundmaster RCD1350PI radio
      • 04005425005667
      • 04005425005650
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 82.06
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 82.06
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 82.06
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 82.06
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 82.06
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 82.06
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 82.06
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 82.06
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 83.70
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 83.70
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 83.70
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 83.70
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 83.70
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 83.70
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 83.70
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 83.70
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 83.70
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 83.70
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 83.70
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 83.70
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 82.06
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 82.06
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 82.06
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 82.06
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 82.06
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 82.06
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 82.06
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 82.06
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 83.70
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 83.70
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 83.70
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 83.70
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 83.70
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 82.06
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 82.06
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 82.06
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 82.06
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 82.06
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 82.06
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 82.06
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 82.06
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 82.06
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 82.06
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 82.06
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 82.06
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 79.16
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 79.16
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 79.16
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 79.16
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 79.16
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 79.16
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 79.16
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 79.16
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 79.16
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 79.16
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 82.06
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 82.06
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 82.06
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 82.06
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 82.06
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 82.06
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 82.06
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 82.06
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 82.06
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 82.06
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 82.06
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 82.06
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 63.33
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 63.33
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 63.33
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 79.16
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 82.06
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 82.06
      • Sat Oct 01 02:00:00 CEST 2022 72.18
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 72.18
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 72.18
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 72.18
      • Wed Oct 05 02:00:00 CEST 2022 87.88
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 87.88
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 87.88
      • Sat Oct 08 02:00:00 CEST 2022 87.88
      • Sun Oct 09 02:00:00 CEST 2022 87.88
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 87.88
      • Tue Oct 11 02:00:00 CEST 2022 87.88
      • Wed Oct 12 02:00:00 CEST 2022 87.90
      • Thu Oct 13 02:00:00 CEST 2022 78.29
      • Fri Oct 14 02:00:00 CEST 2022 78.29
      • Sat Oct 15 02:00:00 CEST 2022 73.26
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 73.26
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 73.26
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 73.26
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 73.26
      • Thu Oct 20 02:00:00 CEST 2022 78.41
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 78.41
      • Sat Oct 22 02:00:00 CEST 2022 76.29
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 76.29
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 76.29
      • Tue Oct 25 02:00:00 CEST 2022 72.73
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 72.73
      • Thu Oct 27 02:00:00 CEST 2022 87.90
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 87.90
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 87.90
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 87.90
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 87.90
      • Tue Nov 01 01:00:00 CET 2022 89.00
      • Wed Nov 02 01:00:00 CET 2022 89.00
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 89.00
      • Fri Nov 04 01:00:00 CET 2022 75.91
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 75.91
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 75.91
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 75.91
      • Tue Nov 08 01:00:00 CET 2022 74.63
      • Wed Nov 09 01:00:00 CET 2022 74.63
      • Thu Nov 10 01:00:00 CET 2022 71.32
      • Fri Nov 11 01:00:00 CET 2022 71.84
      • Sat Nov 12 01:00:00 CET 2022 75.71
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 75.71
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 75.71
      • Tue Nov 15 01:00:00 CET 2022 76.21
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 76.21
      • Thu Nov 17 01:00:00 CET 2022 75.71
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 75.71
      • Sat Nov 19 01:00:00 CET 2022 75.78
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 75.78
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 75.78
      • Tue Nov 22 01:00:00 CET 2022 76.97
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 76.97
      • Thu Nov 24 01:00:00 CET 2022 76.05
      • Fri Nov 25 01:00:00 CET 2022 75.87
      • Sat Nov 26 01:00:00 CET 2022 75.21
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 75.21
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 75.21
      • Tue Nov 29 01:00:00 CET 2022 89.00
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 89.00
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 89.00
    • partner@vergelijk.nl