x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Technisat CableStar 400 Cable Radio 0000/3943

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Technisat CableStar 400 Cable Radio 0000/3943
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Technisat CableStar 400 Cable Radio 0000/3943
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Technisat CableStar 400 Cable Radio 0000/3943
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/217680630.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/217680632.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/217680626.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155348116.jpg?ts=1
Technisat Technisat CableStar 400 Cable Radio 0000/3943 CableStar 400 Cable Radio 0000/3943 CableStar 400 Cable Radio 0000/3943 Mocht je op zoek zijn naar een radio-ontvanger? De Technisat Cablestar 400 is een digitale ontvanger. Tegenwoordig is kabelnetwerkradio bijna volledig digitaal, wat resulteert in een uitstekende geluidskwaliteit. Het vorige (analoge) FM-radiosignaal wordt meestal niet meer uitgezonden. Je kunt tot wel 20 van jouw favoriete zenders opslaan. Perfect geluid Dit apparaat heeft twee luidsprekers van elk 10 W. twikkeld. Met behulp van de equalizer kun je het geluid instellen naar jouw persoonlijke voorkeuren. De knoppen op het hoogwaardige aluminium front en het scherpe OLED-display met radiotekstdisplay zorgen voor een eenvoudige, intuïtieve bediening. Klok Naast zender- en andere programma-informatie zie je ook de tijd op het geïntegreerde display. De tijdinformatie wordt automatisch elektronisch verzonden samen met de kanalen die worden ontvangen, dus het wordt automatisch nauwkeurig ingesteld. (1)
  • 04019588039438
  • 0000/3943
  • 4019588039438
5
  • Technische details
    • Ondersteunde frequentiebanden: FM, DAB
    • Type stroombron: AC
    • Aantal ingebouwde luidsprekers: 2
    • Aantal voorkeurszenders: 20
    • Aux-ingang: Ja
    • Equalizer: Ja
    • Ingebouwde luidsprekers: Ja
    • Mp3-weergave: Ja
    • Snoozefunctie: Ja
    • USB oplaadpoort: Ja
    • Wekker: Ja
  • Zender
    • Radio tuner type: DAB, FM
  • Algemene kenmerken
    • Media type: Bluetooth, USB, Radio
    • Geslacht: Unisex
  • Design
    • Kleur: Zwart
  • Verbindingsmogelijkheden
    • Bluetooth: Ja
    • Usb-poort: Ja
    • Aantal uitgangen: 1
  • Beeldscherm
    • Geìntegreerde display: Ja
    • Display type: OLED
  • Omgevingscondities
    • Temperatuur, in bedrijf: 5 - 35 °C
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 38 cm
    • Diepte: 18 cm
    • Gewicht product: 3920 g
    • Hoogte: 13.5 cm
  • Energie
    • AC input voltage: 230 V
  • Leeftijd
    • Leeftijdsindicatie: Alle leeftijden
  • Beheerfuncties
    • Geïntegreerde klok: Ja
    • On Screen Display (OSD): Ja
    • On Screen Display (OSD)-talen: Duits
  • 141.95 149.00 EUR 5
    5
    • Amazon.nl Amazon.nl
      5.062893081761007 (2)
      Stereorradio voor de ontvangst van niet-gecodeerde digitale radioprogramma's die in het digitale kabelnet (DVB-C) worden verzonden. Via A...141.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • BCC BCC
      8.675170706435662 (4741)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.10/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Mocht je op zoek zijn naar een radio-ontvanger? De Technisat Cablestar 400 is een digitale ontvanger. Tegenwoordig is kabelnetwerkradio b...149.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • EP.nl EP.nl
      7.664961636828644 (2)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.10/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Met de Technisat Cablestar 400 is het mogelijk om niet-gecodeerde, digitale radioprogrammas van het kabelnetwerk ontvangen en beluisteren...
      149.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Technisat Cablestar 400 digitale stereo kabelradio149.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Expert.nl Expert.nl
      9.135175791379282 (1744)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.10/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Radio luisteren is sinds de overgang van het analoge naar digitale kabelnetwerk veranderd. DeTechniSat Cablestar 400 is direct aan te slu...149.00, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • Sangean Portable Radio PR-D17
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165033066.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165033132.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165033131.jpg?ts=1
      Sangean Sangean Portable Radio PR-D17 Portable Radio PR-D17 Portable Radio PR-D17 Sangean Vocal 170 - PR-D17 - FM Radio voor Slechtzienden - Draagbare Radio met AM en FM - Zwart (1)
      Sangean Portable Radio PR-D17
      • 04711317995625
      • 4711317995625
      2
    • Sonoro Easy V2 wit
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/175147317.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/175147319.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/175147320.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/221029807.jpg?ts=1
      Sonoro Sonoro Easy V2 wit Easy V2 wit Easy V2 wit Ontdek een nog betere DAB+ ontvangst met de Sonoro Easy V2! Deze mobiele en compacte FM/DAB en DAB+ digitale radio beschikt over bluetooth-technologie, 5 voorkeurszenders en over automatisch en handmatig zenders zoeken. Dankzij de digitale, dimbare display hou je in alle lichtomstandigheden altijd het overzicht van de tijd en datum. Het ingebouwde LED-nachtlampje zorgt er zelfs voor dat je altijd de weg kan vinden in het donker.De voordelen van de Sonoro Easy V2:Eenvoudig mee te nemenHandig LED-lampjeStrak design in verschillende kleurenRadio, bluetooth, USB en AUXHoogwaardige uitstraling en handig LED-nachtlampjeEen hoogwaardige uitstraling is een feit dankzij de met de hand gemaakte houten behuizing met afgeronde (1)
      Sonoro Easy V2 wit
      • 04260117325175
      • SO-1200-101-WH
      • 782121
      2
    • Como Audio Duetto DAB + / FM-radio met internetradio - Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/75808886.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/203617713.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/131112832.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/105707045.jpg?ts=1
      Como Audio Como Audio Duetto DAB + / FM-radio met internetradio - Zwart Duetto DAB + / FM-radio met internetradio - Zwart Duetto DAB + / FM-radio met internetradio - Zwart Como Audio Duetto Piano Black DAB+/ en internet radio/Streaming (1)
      Como Audio Duetto DAB + / FM-radio met internetradio - Zwart
      • 00816702020099
      1
    • Technisat VIOLA 3
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149822876.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149822877.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149822878.jpg?ts=1
      Technisat Technisat VIOLA 3 VIOLA 3 VIOLA 3 Technisat Viola 3 - zwart (1)
      Technisat VIOLA 3
      • 04019588039247
      • 0000/3924
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 141.00
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 141.00
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 141.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 141.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 141.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 141.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 141.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 141.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 141.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 141.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 141.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 141.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 141.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 141.00
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 140.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 140.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 140.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 140.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 140.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 140.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 140.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 140.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 140.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 140.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 140.00
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 140.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 140.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 140.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 140.00
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 140.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 140.00
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 149.00
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 149.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 149.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 143.60
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 143.14
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 143.14
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 140.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 140.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 140.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 140.99
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 140.99
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 140.99
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 140.99
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 140.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 140.99
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 140.99
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 140.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 140.99
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 140.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 140.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 140.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 140.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 140.99
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 138.49
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 138.49
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 143.09
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 143.09
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 143.09
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 143.09
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 143.09
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 143.09
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 143.09
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 143.09
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 143.09
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 143.09
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 143.09
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 140.29
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 139.99
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 139.49
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 137.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 137.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 137.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 137.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 137.99
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 137.00
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 137.00
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 140.00
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 137.00
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 137.00
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 137.00
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 137.00
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 137.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 137.00
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 137.00
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 137.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 137.00
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 119.20
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 119.20
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 119.20
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 119.20
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 119.20
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 119.20
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 119.20
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 119.20
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 119.20
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 119.20
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 119.20
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 119.20
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 122.00
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 129.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 129.00
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 127.49
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 127.49
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 127.49
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 127.49
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 127.49
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 127.49
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 127.49
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 127.49
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 127.49
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 127.49
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 127.49
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 127.49
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 127.49
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 129.00
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 129.00
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 129.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 129.00
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 129.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sun Aug 14 02:00:00 CEST 2022 129.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 129.00
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sat Aug 20 02:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Mon Aug 22 02:00:00 CEST 2022 137.99
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 137.99
      • Wed Aug 24 02:00:00 CEST 2022 134.99
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 149.00
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 95.36
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 95.36
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 95.36
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 149.00
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Wed Oct 05 02:00:00 CEST 2022 141.85
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 141.85
      • Fri Oct 07 02:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sat Oct 08 02:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sun Oct 09 02:00:00 CEST 2022 149.00
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Tue Oct 11 02:00:00 CEST 2022 149.00
      • Wed Oct 12 02:00:00 CEST 2022 149.00
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Fri Oct 14 02:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sat Oct 15 02:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sat Oct 22 02:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 149.00
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 149.00
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 149.00
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 149.00
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 149.00
      • Sat Nov 05 01:00:00 CET 2022 130.29
      • Sun Nov 06 01:00:00 CET 2022 149.00
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 149.00
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 149.00
      • Wed Nov 09 01:00:00 CET 2022 149.00
      • Thu Nov 10 01:00:00 CET 2022 141.95
      • Fri Nov 11 01:00:00 CET 2022 149.00
      • Sat Nov 12 01:00:00 CET 2022 141.95
      • Sun Nov 13 01:00:00 CET 2022 149.00
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 149.00
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 149.00
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 149.00
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 149.00
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 149.00
      • Sat Nov 19 01:00:00 CET 2022 141.95
      • Sun Nov 20 01:00:00 CET 2022 141.95
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 141.95
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 141.95
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 141.95
      • Thu Nov 24 01:00:00 CET 2022 141.95
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 141.95
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 141.95
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 141.95
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 141.95
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 141.95
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 141.95
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 141.95
    • partner@vergelijk.nl