x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Perfectpro Rockpro

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Perfectpro Rockpro
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Perfectpro Rockpro
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Perfectpro Rockpro
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/228784676.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/228474722.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/228474718.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/228474719.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/228474717.jpg?ts=1
Perfectpro Perfectpro Rockpro Rockpro Rockpro De nieuwe generatie digitale bouwplaatsradio's, een professionele accuradio voor het werk geschikt voor buitengebruik: spatbescherming, schokbestendig, regen, vuil en stofdicht (IP65) DAB+ digitale radio-ontvangst en bluetooth-luidspreker voor het streamen van muziek Onze radio's hebben een ingebouwde oplader. Daardoor hoef je de accu nooit uit te halen een praktisch ietje. Gewoon de stekker in het stopcontact steken en in een handomdraai is je radio weer uitgerust voor een volle werkdag. Bij de meeste modellen wordt de accu ook tijdens het gebruik opgeladen Wordt geleverd met gratis ingebouwde lithiumbatterij en oplader Sinds 2004 heeft PerfectPro zich volledig gespecialiseerd in de ontwikkeling en productie van bouwplaatsradio's en accu's voor professioneel gebruik (1)
  • 08719689465452
  • RP2
4
  • Design
    • Kleur: Multi, Zwart
  • 249.00 333.99 EUR 4
    4
    • Coolblue.nl Coolblue.nl
      8.891182034437271 (1052)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.10/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Met de PerfectPro luister je dankzij DAB+ digitale radio zonder ruis naar je favoriete radiozenders. Heb je behoefte aan je eigen afspeel...249.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Toolnation.nl Toolnation.nl
      9.178590075357656 (255)
      Perfectpro RP2 ROCKPRO2 Radio Bijzondere kenmerken Compact topmodel, uitgerust met een zeer sterke lithiumbatterij en twee krachtige 15 w...
      258.09, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
    • Amazon NL Marketplace Amazon NL Marketplace
      6.8 (1)
      De nieuwe generatie digitale bouwplaatsradio's, een professionele accuradio voor het werk geschikt voor buitengebruik: spatbescherming, s...274.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Toolsvoordelig.nl Toolsvoordelig.nl
      5.104637785019441 (3)
      De krachtige alleskunner
      286.24, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Artsound RI65
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/220483193.jpg?ts=1
      Artsound Artsound RI65 RI65 RI65 De RI65 is de radio van de toekomst. Een meerkamper met 5 bronnen in één. Met dit elegante, zwarte juweeltje ontvang je tot 10.000 radiostations van over de hele wereld. En dat is nog maar het begin, want de RI65 biedt je nog meer: naast internetradio kan (1)
      Artsound RI65
      1
    • Medion P85289 - Dab+ Internet Radio - Fm - Spotify Connect - Wit
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165771872.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165771971.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165771975.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/219623255.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165771972.jpg?ts=1
      Medion Medion P85289 - Dab+ Internet Radio - Fm - Spotify Connect - Wit P85289 - Dab+ Internet Radio - Fm - Spotify Connect - Wit P85289 - Dab+ Internet Radio - Fm - Spotify Connect - Wit DAB+ LIFE P85289 Internet Radio | WiFi | DLNA | LAN | Spotify-Connect | 2 x 6 W RMS | MP3 speler (6)
      Medion P85289 - Dab+ Internet Radio - Fm - Spotify Connect - Wit
      • 04061275130850
      • 04061275167412
      • 50065150
      1
      deal
    • Technisat Digitradio 650 Antraciet/zilver
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/230803069.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/230813086.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/230813093.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/230813083.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/230813100.jpg?ts=1
      Technisat Technisat Digitradio 650 Antraciet/zilver Digitradio 650 Antraciet/zilver Digitradio 650 Antraciet/zilver TechniSat DIGITRADIO 650 internet radio - DAB+ - FM - Bluetooth - Wi-Fi - Antraciet/Zilver (1)
      Technisat Digitradio 650 Antraciet/zilver
      • 04019588239807
      • 0002/3980
      3
    • Soundmaster SCD5800BL - CD boombox met radio/cassettespeler en externe microfoon
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/210088661.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237530016.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/213708837.jpg?ts=1
      Soundmaster Soundmaster SCD5800BL - CD boombox met radio/cassettespeler en externe microfoon SCD5800BL - CD boombox met radio/cassettespeler en externe microfoon SCD5800BL - CD boombox met radio/cassettespeler en externe microfoon Soundmaster SCD5800BL - Boombox met FM-radio, cassettespeler, CD en externe microfoon, blauw (1)
      Soundmaster SCD5800BL - CD boombox met radio/cassettespeler en externe microfoon
      • 04005425009993
      1
    • min
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 220.95
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 220.95
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 220.95
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 220.95
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 220.95
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 220.95
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 220.95
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 220.95
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 220.95
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 220.95
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 220.95
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 220.95
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 220.95
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 220.95
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 220.95
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 220.95
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 220.95
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 220.95
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 220.95
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 220.95
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 220.95
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 220.95
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 220.95
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 220.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 220.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 220.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 220.95
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 220.95
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 220.95
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 220.95
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 220.95
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 220.95
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 220.95
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 220.95
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 220.95
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 220.95
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 220.95
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 220.95
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 220.95
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 220.95
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 220.95
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 220.95
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 220.95
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 220.95
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 220.95
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 220.95
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 220.95
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 220.95
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 220.95
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 220.95
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 219.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 219.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 219.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 219.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 219.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 219.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 219.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 219.99
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 219.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 219.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 219.99
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 219.99
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 219.99
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 219.99
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 217.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 217.99
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 217.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 217.99
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 217.99
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 217.99
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 217.99
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 219.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 219.99
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 219.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 219.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 219.99
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 219.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 219.99
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 219.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 219.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 219.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 219.99
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 219.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 219.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 219.99
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 219.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 219.99
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 219.99
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 218.99
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 219.95
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 219.95
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 219.95
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 219.95
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 219.95
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 219.95
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 218.99
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 218.99
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 218.99
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 218.99
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 219.99
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 219.99
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 219.99
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 219.99
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 219.99
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 219.99
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 219.99
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 219.99
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 219.99
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 219.99
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 219.99
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 219.99
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 219.99
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 219.99
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 219.99
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 219.99
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 219.99
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 219.99
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 219.99
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 219.99
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 219.99
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 219.99
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 219.99
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 219.99
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 219.99
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 219.99
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 219.99
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 219.99
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 219.99
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 219.99
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 219.99
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 219.99
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 219.99
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 219.99
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 219.99
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 219.99
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 219.99
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 219.99
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 219.99
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 219.99
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 219.99
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 219.99
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 219.99
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 219.99
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 219.99
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 219.99
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 219.99
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 219.99
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 219.99
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 219.99
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 219.99
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 219.99
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 219.99
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 219.99
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 219.99
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 219.99
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 219.99
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 219.99
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 219.99
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 219.99
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 219.99
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 219.99
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 219.99
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 219.99
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 219.99
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 219.99
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 219.99
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 219.99
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 219.99
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 219.99
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 219.99
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 219.99
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 219.99
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 219.99
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 219.99
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 223.99
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 223.99
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 223.99
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 228.99
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 228.99
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 228.99
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 228.99
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 228.99
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 228.99
      • Fri Sep 30 02:00:00 CEST 2022 228.99
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 228.99
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 228.99
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 228.99
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 228.99
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 228.99
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 228.99
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 228.99
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 228.99
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 228.99
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 228.99
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 228.99
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 228.99
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 228.99
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 228.99
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 228.99
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 228.99
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 228.99
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 228.99
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 228.99
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 228.99
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 228.99
      • Sat Oct 22 02:00:00 CEST 2022 228.99
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 228.99
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 228.99
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 228.99
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 228.99
      • Thu Oct 27 02:00:00 CEST 2022 228.99
      • Fri Oct 28 02:00:00 CEST 2022 228.99
      • Sat Oct 29 02:00:00 CEST 2022 228.99
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 228.99
      • Mon Oct 31 01:00:00 CET 2022 249.00
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 249.00
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 249.00
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 249.00
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 249.00
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 249.00
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 249.00
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 249.00
      • Tue Nov 08 01:00:00 CET 2022 228.99
      • Wed Nov 09 01:00:00 CET 2022 231.99
      • Thu Nov 10 01:00:00 CET 2022 249.00
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 249.00
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 249.00
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 249.00
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 249.00
      • Tue Nov 15 01:00:00 CET 2022 231.99
      • Wed Nov 16 01:00:00 CET 2022 231.99
      • Thu Nov 17 01:00:00 CET 2022 231.99
      • Fri Nov 18 01:00:00 CET 2022 230.99
      • Sat Nov 19 01:00:00 CET 2022 230.99
      • Sun Nov 20 01:00:00 CET 2022 230.99
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 230.99
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 230.99
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 230.99
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 230.99
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 230.99
      • Sat Nov 26 01:00:00 CET 2022 249.00
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 249.00
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 249.00
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 249.00
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 249.00
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 249.00
    • partner@vergelijk.nl